głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Bo jak ma się prawdziwego przyjaciela można mieć cały świat. Nie uważasz że jak na przyjaźń to łączyło nas zbyt wiele? ELDO Tyle pozytywnej energii już dawno ni

eldoo

eldoo.moblo.pl
Bo jak ma się prawdziwego przyjaciela można mieć cały świat.
Bo jak ma się prawdziwego... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Bo jak ma się prawdziwego przyjaciela, można mieć cały świat.

Nie uważasz  że jak na przyjaźń... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Nie uważasz, że jak na przyjaźń to łączyło nas zbyt wiele?

ELDO  Tyle pozytywnej energii już... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

ELDO -Tyle pozytywnej energii już dawno nie dostałam. Wchłonęłam w siebie każde zdanie, każde słowo, każdą pojedyńczą literkę. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że żyje tą muzyką. Jest moją inspiracją, jedną z największych. Pozytywne dźwięki dodają mi siły. A wersy wyzwalają we mnie moc. Mam w sobie tyle uśmiechu, że oglabym podarować go wszystkim i kazdemu z osobna. Po raz kolejny jestem wypelniona szczęściem po czubki palców. Uczucie wibracji pod skórą jest niesamowite, czuję jak bardzo chcą się wydostać na zewnątrz, ale to następnym razem. Zmieniła moje życie nie do poznania i zmienia je dalej. Na lepsze, rzecz jasna. A mogę to zawdzięczyć tylko jednej Osobie i Tobie najbardziej dziękuję, za wskazanie drogi i za zarażenie mnie najpiękniejszym z możliwych dźwięków. Powiem Wam, że ucze się przekazywac pozytywne emocje.

Nie skończę na marzeniach  ten etap... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Nie skończę na marzeniach, ten etap mam za sobą.

Czasami mamy niewyobrażalne... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Czasami mamy niewyobrażalne pragnienie aby zacząć całe nasze życie od nowa.

Nie myśl  że Cię lubię czy coś... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Nie myśl, że Cię lubię czy coś, ale masz oczy mojego przyszłego męża.

Mogłabym zrezygnować naprawdę z... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Mogłabym zrezygnować naprawdę z wielu rzeczy, ale nigdy nie zrezygnowałabym ze szczęścia, jakim są przyjaciele i On - czyli osoby, które pomimo odległości kocham nad życie.

Bóg wie  że się starałam. teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Bóg wie, że się starałam.

Jeśli ludzie są ze sobą blisko i... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Jeśli ludzie są ze sobą blisko i emocjonalnie i fizycznie, to lubią to i wzajemnie się wypełniają. Ale intymność możliwa jest tylko wtedy, gdy czujemy się swobodnie i zachowujemy naturalnie- gdy pozostajemy sobą. Możemy posiedzieć sobie w ulubionej piżamie i nieułożonych włosach, nie martwić się gdy burczy nam w brzuchu, a druga osoba to słyszy.. to też jest intymne.

Jest osobą  która odpisuje na moje... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru.

masz wszystkiego dosyć. kładziesz... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

masz wszystkiego dosyć. kładziesz się na łóżku, nakładasz słuchawki, włączasz muzykę jak najgłośniej. i nagle masz przed oczami całe życie. wszystkie popełnione błędy, które chciałbyś cofnąć, chciałbyś podjąć inne decyzje, ale już jest za późno. jest Ci przykro. nie wiesz jak dalej żyć. w końcu jednak dochodzisz do wniosku, że dasz radę, bo jesteś silny. masz przyjaciół, rodzinę. może nie zawsze Cię wspierają, ale mimo wszystko są przy Tobie. znajdujesz resztki nadziei, ocierasz łzy i jesteś gotowy dalej żyć. może i będzie ciężko, ale dasz radę.

Tylko ja mogę siedzieć i bez sensu... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Tylko ja mogę siedzieć i bez sensu gapić się w dal. Wypić trzy szklanki mleka i mieć ochotę na więcej. Rozprawiać pół godziny o rzeczach, o których nie mam zielonego pojęcia. Przejść centrum handlowe wzdłuż, wszerz i dalej nic nie kupić twierdząc, że nie uszyli na mnie nic odpowiedniego. Siedzieć przez pół nocy z laptopem na kolanach i pisać. Pięć razy pod rząd oglądać ten sam film. Z premedytacją wjechać na czwarte piętro i udawać, że się pomyliłam. Zrobić 50 zdjęć i nie wybrać żadnego. Czytać mądre artykuły i udawać, że je rozumiem. Tylko ja mogę tęsknić za kimś, kogo praktycznie nie znam. Tylko ja potrafię tak wszystko popsuć. I tylko ja mogę mieć takie szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV