głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości a następnie ją odrzucałam tłumacząc że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością. Za

eldoo

eldoo.moblo.pl
Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości a następnie ją odrzucałam tłumacząc że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością.
Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości, a następnie ją odrzucałam tłumacząc, że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością.

Za każdym razem  gdy widzę Cię z... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Za każdym razem, gdy widzę Cię z nią udaję, że mnie to wcale nie obchodzi. Tyle, że to są tylko pozory. Tak naprawdę, wszystko we mnie krzyczy i zanosi się histerycznym płaczem. Najgłośniej wydziera się serce, które wie, że jesteś jedyną osobą, którą naprawdę kocha!

Bo jak ma się prawdziwego... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Bo jak ma się prawdziwego przyjaciela, można mieć cały świat.

Nie uważasz  że jak na przyjaźń... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Nie uważasz, że jak na przyjaźń to łączyło nas zbyt wiele?

ELDO  Tyle pozytywnej energii już... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

ELDO -Tyle pozytywnej energii już dawno nie dostałam. Wchłonęłam w siebie każde zdanie, każde słowo, każdą pojedyńczą literkę. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że żyje tą muzyką. Jest moją inspiracją, jedną z największych. Pozytywne dźwięki dodają mi siły. A wersy wyzwalają we mnie moc. Mam w sobie tyle uśmiechu, że oglabym podarować go wszystkim i kazdemu z osobna. Po raz kolejny jestem wypelniona szczęściem po czubki palców. Uczucie wibracji pod skórą jest niesamowite, czuję jak bardzo chcą się wydostać na zewnątrz, ale to następnym razem. Zmieniła moje życie nie do poznania i zmienia je dalej. Na lepsze, rzecz jasna. A mogę to zawdzięczyć tylko jednej Osobie i Tobie najbardziej dziękuję, za wskazanie drogi i za zarażenie mnie najpiękniejszym z możliwych dźwięków. Powiem Wam, że ucze się przekazywac pozytywne emocje.

Nie skończę na marzeniach  ten etap... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Nie skończę na marzeniach, ten etap mam za sobą.

Czasami mamy niewyobrażalne... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Czasami mamy niewyobrażalne pragnienie aby zacząć całe nasze życie od nowa.

Nie myśl  że Cię lubię czy coś... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Nie myśl, że Cię lubię czy coś, ale masz oczy mojego przyszłego męża.

Mogłabym zrezygnować naprawdę z... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Mogłabym zrezygnować naprawdę z wielu rzeczy, ale nigdy nie zrezygnowałabym ze szczęścia, jakim są przyjaciele i On - czyli osoby, które pomimo odległości kocham nad życie.

Bóg wie  że się starałam. teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Bóg wie, że się starałam.

Jeśli ludzie są ze sobą blisko i... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Jeśli ludzie są ze sobą blisko i emocjonalnie i fizycznie, to lubią to i wzajemnie się wypełniają. Ale intymność możliwa jest tylko wtedy, gdy czujemy się swobodnie i zachowujemy naturalnie- gdy pozostajemy sobą. Możemy posiedzieć sobie w ulubionej piżamie i nieułożonych włosach, nie martwić się gdy burczy nam w brzuchu, a druga osoba to słyszy.. to też jest intymne.

Jest osobą  która odpisuje na moje... teksty

eldoo dodano: 21 lipca 2012

Jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV