głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Bo łączyło nas więcej niż przyjaźń i piwo Bonson Matek Ich już nie ma Są chwile w których tak naprawdę nie potrafimy się odnaleźć i próbujemy tłumaczyć to złą p

eldoo

eldoo.moblo.pl
Bo łączyło nas więcej niż przyjaźń i piwo Bonson Matek Ich już nie ma
Bo łączyło nas więcej niż... teksty

eldoo dodano: 20 lipca 2012

Bo łączyło nas więcej niż przyjaźń i piwo/ Bonson Matek-Ich już nie ma

Są chwile w których tak naprawdę... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Są chwile w których tak naprawdę, nie potrafimy się odnaleźć i próbujemy tłumaczyć to złą pogodą, bo przecież każda wymówka jest dobra. Dobra, by nie podejmować walki z problemem, ucieczka wydaje nam się być najłatwiejszym wyjściem. Ale kim byłyby człowiek nie walczący o swoje szczęście czy nawet racje? Nie można nic nie posiadać. W życiu każdego człowieka była taka chwila, w której o coś walczył, i ta chwila powinna być, pierwsza myślą gdy mamy ochotę uciec. Nie każda walka będzie wygrana, ale satysfakcja i posiadanie czegoś jest tego warte. Podchodząc do walki nic nie tracimy. Zyskamy tylko coś, co może dać nam szczęście.

Fajnie jest mieć świadomość  że... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Fajnie jest mieć świadomość, że znalazłam grupę osób, które bez względu na czas i miejsce potrafią poprawić mi humor w niecałą minute.

Leżąc w wannie pozwalam sobie na... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Leżąc w wannie,pozwalam sobie na pięciominutowe rozpamiętywanie swoich żalów,ale gdy wychodzę,ponownie wkładam emocjonalny gorset.Robię staranny makijaż,próbując ukryć ślady zmęczenia i łez,po czym wślizguję się w swój najlepszy strój.

Nie wstydze się łez i tego  że... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Nie wstydze się łez i tego ,że czasem nie chce mi się żyć.. Kocham się śmiać i uśmiechać , nawet w najmniej odpowiednim momencie..; ) Bo piękne jest to, co nas różni od innych. Z sercem aniołka z duszą diabełka; )

Czuła się nijak  niepotrzebna... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Czuła się nijak, niepotrzebna, niekochana. A może to tylko jej wyobraźnia przechodziła lekkie załamanie osobowości i wiary w siebie. Nie wiedziała. Nie znała odpowiedzi, ale w sercu czuła, że coś jest nie tak z jej życiem.

Zazdroszcze tym dzieciakom tego... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Zazdroszcze tym dzieciakom tego beztroskiego życia , czasami chciałambym do niego powrócić : chowany , podchody , lodówka , huśtawki , trzepak , pisakownica , pamiętasz to jeszcze ?

Niech WAKACJE trwaja tyle  co  Moda... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Niech WAKACJE trwaja tyle, co "Moda na Sukces".

Nie martw się jeśli jesteś teraz... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Nie martw się jeśli jesteś teraz singlem. Bóg patrzy na Ciebie i mówi : A tego człowieka zachowam dla kogoś wyjątkowego. (Miejmy nadzieję)

mimo arogancji  cwaniactwa... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

mimo arogancji, cwaniactwa, ironicznych ozdywek, chamstwa, wiecznie naburmuszonej miny i wielu innych wad - miał ten cudowny uśmiech, za który Go uwielbiałam - no właśnie , uwielbiałam. a teraz ? w końcu mi przeszło. uśmiech jak każdy inny, typ jak każdy inny - tylko wspomnienia wyjątkowe.

Wiesz co boli najbardziej ? Chwile... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Wiesz co boli najbardziej ? Chwile, gdy ubieram się w najładniejszą sukienkę, maluję usta najdroższą szminką, piekę najsmaczniejszy sernik i czekam na Twoje przyjście, zapominając, że Ty już nigdy nie przyjdziesz.

Za dużo marzeń i nadziei  aby to... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Za dużo marzeń i nadziei, aby to wszystko stało się realne...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV