głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Leżąc w wannie pozwalam sobie na pięciominutowe rozpamiętywanie swoich żalów ale gdy wychodzę ponownie wkładam emocjonalny gorset.Robię staranny makijaż próbują

eldoo

eldoo.moblo.pl
Leżąc w wannie pozwalam sobie na pięciominutowe rozpamiętywanie swoich żalów ale gdy wychodzę ponownie wkładam emocjonalny gorset.Robię staranny makijaż próbując ukryć śl
Leżąc w wannie pozwalam sobie na... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Leżąc w wannie,pozwalam sobie na pięciominutowe rozpamiętywanie swoich żalów,ale gdy wychodzę,ponownie wkładam emocjonalny gorset.Robię staranny makijaż,próbując ukryć ślady zmęczenia i łez,po czym wślizguję się w swój najlepszy strój.

Nie wstydze się łez i tego  że... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Nie wstydze się łez i tego ,że czasem nie chce mi się żyć.. Kocham się śmiać i uśmiechać , nawet w najmniej odpowiednim momencie..; ) Bo piękne jest to, co nas różni od innych. Z sercem aniołka z duszą diabełka; )

Czuła się nijak  niepotrzebna... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Czuła się nijak, niepotrzebna, niekochana. A może to tylko jej wyobraźnia przechodziła lekkie załamanie osobowości i wiary w siebie. Nie wiedziała. Nie znała odpowiedzi, ale w sercu czuła, że coś jest nie tak z jej życiem.

Zazdroszcze tym dzieciakom tego... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Zazdroszcze tym dzieciakom tego beztroskiego życia , czasami chciałambym do niego powrócić : chowany , podchody , lodówka , huśtawki , trzepak , pisakownica , pamiętasz to jeszcze ?

Niech WAKACJE trwaja tyle  co  Moda... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Niech WAKACJE trwaja tyle, co "Moda na Sukces".

Nie martw się jeśli jesteś teraz... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Nie martw się jeśli jesteś teraz singlem. Bóg patrzy na Ciebie i mówi : A tego człowieka zachowam dla kogoś wyjątkowego. (Miejmy nadzieję)

mimo arogancji  cwaniactwa... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

mimo arogancji, cwaniactwa, ironicznych ozdywek, chamstwa, wiecznie naburmuszonej miny i wielu innych wad - miał ten cudowny uśmiech, za który Go uwielbiałam - no właśnie , uwielbiałam. a teraz ? w końcu mi przeszło. uśmiech jak każdy inny, typ jak każdy inny - tylko wspomnienia wyjątkowe.

Wiesz co boli najbardziej ? Chwile... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Wiesz co boli najbardziej ? Chwile, gdy ubieram się w najładniejszą sukienkę, maluję usta najdroższą szminką, piekę najsmaczniejszy sernik i czekam na Twoje przyjście, zapominając, że Ty już nigdy nie przyjdziesz.

Za dużo marzeń i nadziei  aby to... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Za dużo marzeń i nadziei, aby to wszystko stało się realne...

Szłam przez most kiedy nagle... teksty

eldoo dodano: 19 lipca 2012

Szłam przez most kiedy nagle przyszła mi do głowy pewna myśl , co by było gdybym podeszła do barierki i skoczyła. Co czułabym spadając , wiedząc że już za chwilę wszystkie moje problemy jak i części ciała roztrzaskają się na drobne kawałki. Jakby to było wiedzieć że za moment to wszystko przestanie tak cholernie boleć , skończy się cały strach , całe cierpienie i cały ten smutek . Jak to by było wiedzieć że za moment przestanę istnieć a co najważniejsze przestanę czuć , oddychać tym toksycznym powietrzem. I choć wiedziałam że to tylko takie moje chore urojenia to w pewien niebezpieczny sposób zaczęłam zbliżać się do owej poręczy i wystraszyłam się , wystraszyłam się bo czułam że w rzeczywistości byłabym do tego zdolna a nawet chciałabym to zrobić. Tak bardzo się bałam , marzyłam by znaleźć się w bezpiecznej odległości , by być już w domu. To niewiarygodne do jakiego stanu emocjonalnego doprowadził mnie ten skurwiel, to chore . / nacpanaaa
Autor cytatu: fuckingreality

' kolejna noc  spędzona w objęciach... teksty

eldoo dodano: 3 lipca 2012

' kolejna noc, spędzona w objęciach kolejnych urojonych miłości '

Nie potrafię tego zrozumieć.. Tej... teksty

eldoo dodano: 3 lipca 2012

Nie potrafię tego zrozumieć.. Tej nieobecności .. W jednej minucie jest człowiek a w drugiej już go nie ma.. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go.. pamiętasz wszystko co z nim związane.. jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. nie możesz pojąc tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej.. wciąż myślisz ,że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci ,że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV