głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo najsłodszy. najcudowniejszy. najpiękniejszy. najmilszy. najwspanialszy. najulubieńszy. najdroższy. najukochańszy. najlepszy. MÓJ! Nikt z naszych rodzin przyjaci

eldoo

eldoo.moblo.pl
najsłodszy. najcudowniejszy. najpiękniejszy. najmilszy. najwspanialszy. najulubieńszy. najdroższy. najukochańszy. najlepszy. MÓJ!
najsłodszy. najcudowniejszy.... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

najsłodszy. najcudowniejszy. najpiękniejszy. najmilszy. najwspanialszy. najulubieńszy. najdroższy. najukochańszy. najlepszy. MÓJ!

Nikt z naszych rodzin  przyjaciół... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Nikt z naszych rodzin, przyjaciół nie rozumie jak bardzo sie kochamy, jak bliscy sobie jesteśmy i jak bardzo ważni. Nie wiedzą o nas nic, nie wiedzą, że mamy ułożone plany na całe życie, że jestesmy dla siebie całym światem. Pewnie uważają, że to chwilowe zauroczenie. A my wiemy, że to miłośc na całe życie, że to ze sobą chcemy spędzić resztę życia, że bez siebie nie istniejemy. Bo albo żyjemy wspólnie albo nie żyjemy w ogóle. Dopóki Ty jesteś ze mną, ja będę zawsze. Twoi kumple śmieją się z Twojej pewności siebie, że np. za rok pójdziemy razem na wesele Twojej kuzynki. My możemy im wysłać zaproszenia na nasz ślub. Chciałabym, żeby rodzice nie traktowali Cię jako mojego przyjaciela, bo byłeś nim tylko miesiąc przed rozpoczęciem związku, a jesteśmy już razem 8 miesięcy, chciałabym, aby dostrzegli w nas miłość, która bije do drugiej osoby. | eldoo

Czy wpisy prywatne widzą wszyscy czy... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Czy wpisy prywatne widzą wszyscy czy jak to jest ?

Cudownie mieć osobę  którą się... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Cudownie mieć osobę, którą się kocha i odwzajemnia to uczucie.
Autor cytatu: whistle

Ubierajmy się ładnie. Malujmy na... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Ubierajmy się ładnie. Malujmy na kolorowo paznokcie, spotykajmy się w kawiarniach, siadajmy z kawą przy oknie. Uśmiechajmy się, śmiejmy się. Cieszmy się słońcem i deszczem. Zwiedzajmy muzea, odwiedzajmy wystawy. Róbmy zdjęcia. Odkrywajmy muzykę, polubmy gotowanie. Spotykajmy się, rozmawiajmy więcej, częściej. Nie myślmy, że mamy jeszcze czas na zmiany, uczmy się żyć tu i teraz.

To są zdecydowanie nasze wakacje.... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

To są zdecydowanie nasze wakacje. Nawet gdy leżymy patrząc się w sufit czuję, że to ma sens. Uciekamy w ulewie deszczu, spacerujemy nocą po mieście, smażymy się w słońcu czy brodzimy po wodzie.. Wszystko jest takie barwne. Nie ma żadnego odcienia szarości. Przepełniają nas czułe gesty i uśmiechy zadowolenia. A teraz uciekniemy razem i znów będziemy tylko my. | eldoo

Lubie siedzieć na Twoich kolanach... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Lubie siedzieć na Twoich kolanach, całować Twoje usta, spoglądać w Twoje oczy. W takich chwilach wiem, że mam już wszystko .

Najpiękniejszym doświadczeniem jest... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie.

Leżymy i cieszymy się życiem.... teksty

eldoo dodano: 30 lipca 2013

Leżymy i cieszymy się życiem. Twój uśmiech, oczy i Twoje ciepło sprawiają, ze czuję się jak najbardziej bezpieczna. Teraz liczy się tylko ta chwila. Nic więcej. Tylko ty i ja. Razem. Już na zawsze.

Oprzyj głowę o moją klatkę... teksty

eldoo dodano: 30 lipca 2013

Oprzyj głowę o moją klatkę piersiową, w której bije takie małe urządzenie zdalnie sterowane przez los. Czasem bije od niego ogromne ciepło, a niekiedy wieje chłodem. Chłodu nie wyczujesz, bo przy Tobie się oswaja, oddaje emocje i gorące promienie przenikające Twoją klatkę piersiową, by móc połączyć się na wieczność z Twoim małym urządzeniem. Czujesz, jak bije, kiedy go dotykasz? Serce jest naszym wyznacznikiem przyszłości. Póki ono w nas bije, będziemy tu. Dla siebie. Na wieczność.

Mi wystarcza chłopak w każdej sprawie  bo my tak naprawdę zaczęliśmy od przyjaźni i nie wytrzymaliśmy zbyt długo i jesteśmy razem i szczerze? Nie potrzebuje innych bliskich mi osób  ale z drugiej strony zazdroszczę koleżankom  że mają przyjaciółki i mogą z nimi o wszystkim pogadać. Mi Michał wystarcza  bo to jest naprawdę wielka miłośc :D teksty eldoo dodał komentarz: Mi wystarcza chłopak w każdej sprawie, bo my tak naprawdę zaczęliśmy od przyjaźni i nie wytrzymaliśmy zbyt długo i jesteśmy razem i szczerze? Nie potrzebuje innych bliskich mi osób, ale z drugiej strony zazdroszczę koleżankom, że mają przyjaciółki i mogą z nimi o wszystkim pogadać. Mi Michał wystarcza, bo to jest naprawdę wielka miłośc :D do wpisu 30 lipca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV