głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo I mimo że jest ciężko i ma się dość nie poddajesz się bo wiesz że z tą osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek innym. Dzięki Tobie kochanie jestem najszczęśl

eldoo

eldoo.moblo.pl
I mimo że jest ciężko i ma się dość nie poddajesz się bo wiesz że z tą osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek innym.
I mimo  że jest ciężko i ma się... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

I mimo, że jest ciężko i ma się dość, nie poddajesz się, bo wiesz że z tą osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek innym.

Dzięki Tobie kochanie jestem... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Dzięki Tobie kochanie jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem i nie ma drugiej równie szczęśliwej. Dziękuję. :')

Nie chciałam Cię kochać. Nie... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

Nie chciałam Cię kochać. Nie chciałam cierpieć. Nie przez Ciebie. Miałeś być powodem mojego uśmiechu, a nie moich łez. Nie chciałam Cię kochać, bo wiedziałam jaki koniec nas czeka. Wiedziałam, że kiedyś puścisz moją dłoń, a ja będę musiała dać sobie radę sama, a z miłością do Ciebie jest o wiele trudniej. Serce znów obawia się bólu, które zadała mu miłość. Miłość do Ciebie. Miłość, która nigdy nie miała prawa istnieć.
Autor cytatu: the_words_flow

najsłodszy. najcudowniejszy.... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

najsłodszy. najcudowniejszy. najpiękniejszy. najmilszy. najwspanialszy. najulubieńszy. najdroższy. najukochańszy. najlepszy. MÓJ!

Nikt z naszych rodzin  przyjaciół... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Nikt z naszych rodzin, przyjaciół nie rozumie jak bardzo sie kochamy, jak bliscy sobie jesteśmy i jak bardzo ważni. Nie wiedzą o nas nic, nie wiedzą, że mamy ułożone plany na całe życie, że jestesmy dla siebie całym światem. Pewnie uważają, że to chwilowe zauroczenie. A my wiemy, że to miłośc na całe życie, że to ze sobą chcemy spędzić resztę życia, że bez siebie nie istniejemy. Bo albo żyjemy wspólnie albo nie żyjemy w ogóle. Dopóki Ty jesteś ze mną, ja będę zawsze. Twoi kumple śmieją się z Twojej pewności siebie, że np. za rok pójdziemy razem na wesele Twojej kuzynki. My możemy im wysłać zaproszenia na nasz ślub. Chciałabym, żeby rodzice nie traktowali Cię jako mojego przyjaciela, bo byłeś nim tylko miesiąc przed rozpoczęciem związku, a jesteśmy już razem 8 miesięcy, chciałabym, aby dostrzegli w nas miłość, która bije do drugiej osoby. | eldoo

Czy wpisy prywatne widzą wszyscy czy... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Czy wpisy prywatne widzą wszyscy czy jak to jest ?

Cudownie mieć osobę  którą się... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Cudownie mieć osobę, którą się kocha i odwzajemnia to uczucie.
Autor cytatu: whistle

Ubierajmy się ładnie. Malujmy na... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Ubierajmy się ładnie. Malujmy na kolorowo paznokcie, spotykajmy się w kawiarniach, siadajmy z kawą przy oknie. Uśmiechajmy się, śmiejmy się. Cieszmy się słońcem i deszczem. Zwiedzajmy muzea, odwiedzajmy wystawy. Róbmy zdjęcia. Odkrywajmy muzykę, polubmy gotowanie. Spotykajmy się, rozmawiajmy więcej, częściej. Nie myślmy, że mamy jeszcze czas na zmiany, uczmy się żyć tu i teraz.

To są zdecydowanie nasze wakacje.... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

To są zdecydowanie nasze wakacje. Nawet gdy leżymy patrząc się w sufit czuję, że to ma sens. Uciekamy w ulewie deszczu, spacerujemy nocą po mieście, smażymy się w słońcu czy brodzimy po wodzie.. Wszystko jest takie barwne. Nie ma żadnego odcienia szarości. Przepełniają nas czułe gesty i uśmiechy zadowolenia. A teraz uciekniemy razem i znów będziemy tylko my. | eldoo

Lubie siedzieć na Twoich kolanach... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Lubie siedzieć na Twoich kolanach, całować Twoje usta, spoglądać w Twoje oczy. W takich chwilach wiem, że mam już wszystko .

Najpiękniejszym doświadczeniem jest... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV