głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Największą motywacją do życia jest świadomość że gdzieś tam jest ktoś kto widzi w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz. Do dziewczyny mojego chłopaka: Będzie

eldoo

eldoo.moblo.pl
Największą motywacją do życia jest świadomość że gdzieś tam jest ktoś kto widzi w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.
Największą motywacją do życia... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

Największą motywacją do życia, jest świadomość, że gdzieś tam jest ktoś, kto widzi w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.

Do dziewczyny mojego chłopaka:... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

Do dziewczyny mojego chłopaka: Będziesz trzymała Go za rękę, ale to ja pierwsza tuliłam Jego dłoń. Będziesz z Nim szła przez miasto, ale ludzie będą moją postać pamiętać. Będziesz całować Jego usta ale to ze mną przeżył swój pierwszy pocałunek. Będzie Mu smutno, będziesz go pocieszać ale będzie pamiętał jak ja to robiłam. Przedstawi cię swojej rodzinie, ale oni będą pamiętać moment gdy mnie poznali. Będziesz całowała Jego ciało. Ale on wspomni gdy ja to robiłam. BĘDZIESZ GO BARDZO MOCNO KOCHAĆ ale to ja pierwsza oddałam mu duszę i serce. Będziesz próbowała zrobić coś oryginalnego, ale to ja kiedyś się dla Niego pocięłam. Będzie patrzył w twoje oczy ale przypomni sobie moje. Będzie czuł twój zapach ale podświadomie poczuje moje perfumy. Nie wymażesz mnie z Jego wspomnień. A gdy kiedyś będzie płakał, przybiegniesz do Niego, ale On się odwróci, nie pytaj dlaczego. Bo tam już będę ja. Sama dobrze wiesz, że o pierwszej miłości nikt nie zapomina. Nie smuć się jestem tylko wspomnieniem..

Love is. teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

Love is.

Ty  cały mój świat :  teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

Ty, cały mój świat :)
Autor cytatu: niekoffana

Pomyślałam  że boję się Ciebie... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

Pomyślałam, że boję się Ciebie stracić.. Od razu pojawiły się w oczach łzy.. Jesteśmy tak bardzo cholernie do siebie przywiązani..

A gdy spotkała go przypadkiem nie... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

A gdy spotkała go przypadkiem nie potrafiła oderwać od niego wzroku. Mimo, iż go nie znała, patrzyła na niego tak niebanalnie. Gdy jego oczy uśmiechnęły się, ona przeraziła się ich pięknem. Dreszcz przeszedł przez jej ciało tak, jakby chciał uświadomić jej, że on jest kimś więcej niż tylko przypadkowo spotkaną osobą, że on jest tym, którego tak wytrwale szukała. Wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim. Przypadkowe przeznaczenie. | eldoo

Nie ma nic lepszego niż leżenie w... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

Nie ma nic lepszego niż leżenie w Twoich objęciach w tym świecie przepełnionym samotnością.

Wiem  że Cię okropnie ranię  bo... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

Wiem, że Cię okropnie ranię, bo nie raz przez swój charakter traciłam to, co jest dla mnie najważniejsze. Dziękuję, że mnie znosisz. Twoja złośnica :*

JESTEŚ JEDYNĄ OSOBĄ  Z KTÓRĄ... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

JESTEŚ JEDYNĄ OSOBĄ, Z KTÓRĄ POTRAFIĘ WYOBRAZIĆ SOBIE DALSZE ŻYCIE.

Nie musisz od razu wierzyć we... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

Nie musisz od razu wierzyć we wszystko co mówię. Czasami mówię różne rzeczy tylko po to, żeby przekonać się, jak zabrzmią w moich ustach.

I mimo  że jest ciężko i ma się... teksty

eldoo dodano: 1 sierpnia 2013

I mimo, że jest ciężko i ma się dość, nie poddajesz się, bo wiesz że z tą osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek innym.

Dzięki Tobie kochanie jestem... teksty

eldoo dodano: 31 lipca 2013

Dzięki Tobie kochanie jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem i nie ma drugiej równie szczęśliwej. Dziękuję. :')

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV