głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii biegła za Nim. łzy mieszały się z padającym deszczem. poczekaj! krzyczała jednak nadal szedł przed siebie długimi krokami. wiem wszystko! odkrzyknął tylko w odp

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
biegła za Nim. łzy mieszały się z padającym deszczem. poczekaj! krzyczała jednak nadal szedł przed siebie długimi krokami. wiem wszystko! odkrzyknął tylko w o
biegła za Nim. łzy mieszały się z... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 października 2010

biegła za Nim. łzy mieszały się z padającym deszczem. - poczekaj! - krzyczała, jednak nadal szedł przed siebie, długimi krokami. - wiem wszystko! - odkrzyknął tylko w odpowiedzi. traciła nadzieję na to, że kiedykolwiek Go dogoni. tym bardziej, że będzie chciał z Nią rozmawiać. - pozwól mi wyjaśnić! - prosiła, totalnie bezradna. zatrzymał się, i odwrócił. - co wyjaśnić? widziałem. wszystko widziałem. jak mogłaś tak perfidnie kłamać, że coś do mnie czujesz? - w Jego oczach ewidentnie, tkwił ból. nareszcie Go dogoniła, miała szansę wyjaśnić, ale czy to miało sens? - wybacz. - tylko na to, było ją stać. podeszła do Niego, chcąc dać buziaka. - daruj sobie. - powiedział, odpychając Ją od siebie. usiadła na chodniku, i patrzyła jak odchodził. spieprzyła wszystko.

nienawidzę kiedy tak na Nią patrzysz. teksty

definicjamiloscii dodano: 22 października 2010

nienawidzę kiedy tak na Nią patrzysz.

znów bezczelnie chwytasz moją... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 października 2010

znów bezczelnie chwytasz moją dłoń. mówisz kocham Cię cholernie, myślisz pieprz się, goń. znów pozwalasz mi zasypiać w cieple Twojego oddechu. wypuszczam fragment szczęścia na każdym wydechu.

widząc  że ktoś zajął Twojego... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 października 2010

widząc, że ktoś zajął Twojego miejsce przed szkołą, na palenie szluga, zacząłeś już to słodkie 'wypierdalaj'. wtedy zobaczyłeś mnie. - od kiedy Ty palisz?! - zapytałeś zły. - od jakiegoś czasu. - odpowiedziałam, i mocniej się zaciągnęłam. ukucnąłeś przy mnie, uważnie się przyglądając. Twoi kumple obserwowali całą sytuację. - wyjmij z ust, to świństwo. - powiedziałeś. pokręciłam z niedowierzaniem głową. rozkazywałeś mi, znowu. oparłam rękę ze szlugiem na kolanie. - bo co, kurwa? - syknęłam, łypiąc na Ciebie spode łba. - bo to, kurwa. - odparłeś, zaczynając mnie całować. wypuściłam szluga z dłoni, a on zaczął mi bezczelnie wypalać dziurę w spodniach.

znowu ta godzina. znowu wypadło na... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 października 2010

znowu ta godzina. znowu wypadło na M. cholera, no.

leżałam w łóżku szpitalnym.   te... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 października 2010

leżałam w łóżku szpitalnym. - te młode dziewczyny. nie możecie się zdrowo odżywiać? ciągle tu trafiacie! - narzekała pielęgniarka. milczałam. - mam nadzieję, że szybko z tego wyjdziesz. - usłyszałam głos mojego przyjaciela, dobiegający od drzwi. uśmiechnęłam się. - nie z takich rzeczy się wychodziło. - odpowiedziałam, myśląc o Naszym rozstaniu.

przytulał ją przy znajomych.... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

przytulał ją przy znajomych. całował bez zahamowań przy nauczycielach. zabierał ją zawsze ze sobą. nazywał ją najpiękniej pod słońcem. każdego wieczoru, powtarzał przez telefon jak bardzo mu na niej zależy. rano witał ją słodkim 'miłego dnia.;*'. po raz pierwszy czuła się totalnie szczęśliwa. czuła się, cholera, kochana!

napisał do Niej. warianty były... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

napisał do Niej. warianty były trzy. pierwszy, znów będzie łasił się o kolejną szansę. drugi, najzwyczajniej Mu się nudzi. i trzeci, uświadomił sobie, że jednak ją kocha. zważywszy, na to jakim jest draniem, ograniczajmy się do dwóch pierwszych.

zaczęła dochodzić do wieku  który... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

zaczęła dochodzić do wieku, który ją przerażał. zawsze tak bardzo pragnęła dorosnąć, teraz tak cholernie chciała zawrócić o kilka lat, i znów być tą na pozór zwykłą dziewczynką. przestało jej się śpieszyć. nie doceniała małej wagi problemów, otaczających ją.

wielkie sorry  za to  że nie umiem... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

wielkie sorry, za to, że nie umiem się powstrzymać od śmiechu, kiedy przytulasz laskę, której największym problemem jest złamany tips. zszedłeś na dno. totalne, głębokie dno, frajerze.

kocham to  rozumiesz? kocham kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

kocham to, rozumiesz? kocham kiedy siedzę w autokarze, objęta Twoimi ramionami. kiedy śpiewamy z Twoimi kumplami karaoke kawałków, które właśnie włączają Nam. uwielbiam kiedy całujesz mnie w szyję i szepczesz do ucha, fragmenty, od których przechodzi wręcz dreszczyk. taki przyjemny. nie wyobrażam sobie wycieczek szkolnych bez Ciebie, rozumiesz?

  co byś zrobiła  gdybyśmy się... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

- co byś zrobiła, gdybyśmy się teraz rozstali? - nie wiem. - imprezę pewnie. - no jasne. - cieszyłabyś się. - z pewnością. - to co, trzeba to wypróbować? - niee! - też tak myślę. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV