głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii znowu ta godzina. znowu wypadło na M. cholera no. leżałam w łóżku szpitalnym. te młode dziewczyny. nie możecie się zdrowo odżywiać? ciągle tu trafiacie! narzeka

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
znowu ta godzina. znowu wypadło na M. cholera no.
znowu ta godzina. znowu wypadło na... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 października 2010

znowu ta godzina. znowu wypadło na M. cholera, no.

leżałam w łóżku szpitalnym.   te... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 października 2010

leżałam w łóżku szpitalnym. - te młode dziewczyny. nie możecie się zdrowo odżywiać? ciągle tu trafiacie! - narzekała pielęgniarka. milczałam. - mam nadzieję, że szybko z tego wyjdziesz. - usłyszałam głos mojego przyjaciela, dobiegający od drzwi. uśmiechnęłam się. - nie z takich rzeczy się wychodziło. - odpowiedziałam, myśląc o Naszym rozstaniu.

przytulał ją przy znajomych.... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

przytulał ją przy znajomych. całował bez zahamowań przy nauczycielach. zabierał ją zawsze ze sobą. nazywał ją najpiękniej pod słońcem. każdego wieczoru, powtarzał przez telefon jak bardzo mu na niej zależy. rano witał ją słodkim 'miłego dnia.;*'. po raz pierwszy czuła się totalnie szczęśliwa. czuła się, cholera, kochana!

napisał do Niej. warianty były... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

napisał do Niej. warianty były trzy. pierwszy, znów będzie łasił się o kolejną szansę. drugi, najzwyczajniej Mu się nudzi. i trzeci, uświadomił sobie, że jednak ją kocha. zważywszy, na to jakim jest draniem, ograniczajmy się do dwóch pierwszych.

zaczęła dochodzić do wieku  który... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

zaczęła dochodzić do wieku, który ją przerażał. zawsze tak bardzo pragnęła dorosnąć, teraz tak cholernie chciała zawrócić o kilka lat, i znów być tą na pozór zwykłą dziewczynką. przestało jej się śpieszyć. nie doceniała małej wagi problemów, otaczających ją.

wielkie sorry  za to  że nie umiem... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

wielkie sorry, za to, że nie umiem się powstrzymać od śmiechu, kiedy przytulasz laskę, której największym problemem jest złamany tips. zszedłeś na dno. totalne, głębokie dno, frajerze.

kocham to  rozumiesz? kocham kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

kocham to, rozumiesz? kocham kiedy siedzę w autokarze, objęta Twoimi ramionami. kiedy śpiewamy z Twoimi kumplami karaoke kawałków, które właśnie włączają Nam. uwielbiam kiedy całujesz mnie w szyję i szepczesz do ucha, fragmenty, od których przechodzi wręcz dreszczyk. taki przyjemny. nie wyobrażam sobie wycieczek szkolnych bez Ciebie, rozumiesz?

  co byś zrobiła  gdybyśmy się... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 października 2010

- co byś zrobiła, gdybyśmy się teraz rozstali? - nie wiem. - imprezę pewnie. - no jasne. - cieszyłabyś się. - z pewnością. - to co, trzeba to wypróbować? - niee! - też tak myślę. ♥

takie chwile są bezwartościowe.... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 października 2010

takie chwile są bezwartościowe. leżysz na środku pokoju, z głową na Jej brzuchu. jesteście całe w farbie, po malowaniu pokoju. gadacie praktycznie o wszystkim. o Nim, o szkole, o rodzinie. bez ściemniania. mówicie sobie totalnie wszystko. temat wchodzi w temat. nie możecie się się nagadać, jak zwykle. brzuchy już bolą was od śmiechu. nie wyobrażasz sobie tego, że kiedyś możesz Ją stracić.

uświadamiam sobie  że jednak... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 października 2010

uświadamiam sobie, że jednak brakowało mi Twojego dotyku. bliskości.

zabrałeś mi moją mini laleczkę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 października 2010

zabrałeś mi moją mini laleczkę. - oddaj! - krzyknęłam za Tobą. podszedłeś do kosza. kiedy się odwróciłeś, nie miałeś jej w ręku. - zrobić Ci to samo? - zapytałam zła. - no dawaj. - odparłeś z tym cwaniackim uśmiechem. podeszłam do Ciebie, i zaczęłam pchać w tamtą stronę, trzymając ręce na Twoich biodrach. znaleźliśmy się w miejscu kulminacyjnym. - daj spokój. - powiedziałeś. - gdzie ją masz, daj ją! - krzyknęłam. po chwili uświadomiłam sobie, że właśnie obejmujesz mnie jedną ręką w pasie. spuściłam wzrok, i odeszłam pod klasę. na następnej przerwie dowiedziałam się, że masz tą laleczkę w tylnej kieszeni.

nienawidzę siebie za to  że już... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 października 2010

nienawidzę siebie za to, że już nie potrafię udawać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV