głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii już od początku roku powtarzałam że to tylko kwestia czasu na pewno będziecie razem widać jak na siebie patrzycie. w głowie kodowały mi się niezliczone sytuacje

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
już od początku roku powtarzałam że to tylko kwestia czasu na pewno będziecie razem widać jak na siebie patrzycie. w głowie kodowały mi się niezliczone sytuacje. sp
już od początku roku powtarzałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 października 2010

już od początku roku powtarzałam, że to tylko kwestia czasu, na pewno będziecie razem, widać jak na siebie patrzycie. w głowie kodowały mi się niezliczone sytuacje. sposób w jaki mówiła o Tobie. momenty, kiedy brałeś Ją na ręce. czy to jak bezgłośne rozmawialiście, rozdzieleni szybą. to chore, ale teraz powiem tylko, n i e w i e r z ę. pozostaje tylko to - szczęścia.

leżałam w łóżku  chora na... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 października 2010

leżałam w łóżku, chora na anginę. myślałam o tym, że właśnie omija mnie genialna uroczystość, w szkole. zadzwonił telefon, a na wyświetlaczu zobaczyłam imię przyjaciółki. odebrałam, chociaż prawie nie mogłam mówić. - no hej. słuchaj, wiemy, że nie możesz mówić, ale musimy Ci coś powiedzieć. w sumie, to nie za bardzo możemy. dobra, słuchaj, kochanie! napiszę Ci na gadu. - gadała inna friend, totalnie bez ładu. - skup się, skróty myślowe. - doradziłam Jej, pamiętając o Naszym telepatycznym kontakcie. - kisiel. - szepnęła. - kurwaa. są razem?! - wybuchnęłam. - mmhm. pomyślałam, że chciałabyś wiedzieć. ale wiesz, spoko. nie przejmuj się. dobrze będzie. - zaczęła mnie odruchowo pocieszać. - haha, jak ona się do Niego wdzięczy. żałuj, że tego nie widzisz. - parsknęłam, w reakcji na nagłą zmianę tonu, sensu tego co mówiła. cholera, wiecie jak Ją kocham za to, że jest?

gdybyś zobaczyła  ilu było w Tobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 października 2010

gdybyś zobaczyła, ilu było w Tobie zakochanych. jak przedmiotowo ich potraktowałaś. jak bardzo chciałaś tylko Jego, i zraniłaś innych.

  pff  wierzysz w świętego... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 października 2010

- pff, wierzysz w świętego Mikołaja? - to lepsze, niż wierzyć w miłość.

i tu siedemnasta litera polskiego... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

i tu siedemnasta litera polskiego alfabetu wcale nie oznacza miłości, czy Twojego imienia. tu oznacza m e l a n ż o w a n i e. nic więcej. więc nie szukaj ukrytego sensu w moim 'm. ♥' w opisie.

jeszcze raz powiesz  że jestem... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

jeszcze raz powiesz, że jestem wredna, to na prawdę zacznę taka być.

prowadziła monotonny wewnętrzny... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

prowadziła monotonny wewnętrzny monolog, składający się z dwóch słów - 'będę silna'. przykleiła perfidny uśmiech. obiecała sobie, że nie okaże Mu swoich słabości na tej imprezie. nie chciała stanąć się głównym tematem melanżu. kiedy jednak tańczył przytulańca z jakąś niunią, nie potrafiła powstrzymać tej łzy. j e d n e j. ale zauważył.

o d e j d ź. tak  zostaw mnie samą.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

o d e j d ź. tak, zostaw mnie samą. zobaczysz, że dam sobie radę, kochanie.

po wardze spływała mi strużka... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

po wardze spływała mi strużka krwi. czaszkę przenikał niemiłosierny ból. ewidentnie czułam, że zrobiłam sobie coś z nadgarstkiem lewej ręki. zebrałam wszystkie swoje siły i z wielkim trudem wstałam. za około 200 metrów jest Twój dom. pozostała mi tylko nadzieja, że tam dojdę. kręciło mi się w głowie, było mi niedobrze. jednak zdołałam dojść do celu i powiedzieć Ci, że Twoja laska to suka, a jej ekipa to nieczuli, damscy bokserzy. pamiętam, że wziąłeś mnie na ręce, pomimo protestów.. a potem, obudziłam się w szpitalu. z Tobą przy boku.

człowieku  jak Ty wszystko utrudniasz! teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

człowieku, jak Ty wszystko utrudniasz!

prawdziwa. szczera. spajająca.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

prawdziwa. szczera. spajająca. jedyna. mocna. ogromna. nienawiść.

i po raz kolejny  bez uprzedzenia... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

i po raz kolejny, bez uprzedzenia, obudziła się w Niej tęsknota. za Jego oddechem. za Jego spojrzeniem. za Jego codzienną obecnością. przekonanie, że uczucie do Niego, minęło, znów się rozmyło. coraz częściej zaczęła Ją nawiedzać obawa, że to nigdy się nie skończy. ten nieustanny ból. wspomnienia, przelatujące przed oczami, późnymi wieczorami. sny, w których przedstawia Ją swoim kumplom jako s w o j ą dziewczynę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV