głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii po wardze spływała mi strużka krwi. czaszkę przenikał niemiłosierny ból. ewidentnie czułam że zrobiłam sobie coś z nadgarstkiem lewej ręki. zebrałam wszystkie s

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
po wardze spływała mi strużka krwi. czaszkę przenikał niemiłosierny ból. ewidentnie czułam że zrobiłam sobie coś z nadgarstkiem lewej ręki. zebrałam wszystkie swoje s
po wardze spływała mi strużka... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

po wardze spływała mi strużka krwi. czaszkę przenikał niemiłosierny ból. ewidentnie czułam, że zrobiłam sobie coś z nadgarstkiem lewej ręki. zebrałam wszystkie swoje siły i z wielkim trudem wstałam. za około 200 metrów jest Twój dom. pozostała mi tylko nadzieja, że tam dojdę. kręciło mi się w głowie, było mi niedobrze. jednak zdołałam dojść do celu i powiedzieć Ci, że Twoja laska to suka, a jej ekipa to nieczuli, damscy bokserzy. pamiętam, że wziąłeś mnie na ręce, pomimo protestów.. a potem, obudziłam się w szpitalu. z Tobą przy boku.

człowieku  jak Ty wszystko utrudniasz! teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

człowieku, jak Ty wszystko utrudniasz!

prawdziwa. szczera. spajająca.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

prawdziwa. szczera. spajająca. jedyna. mocna. ogromna. nienawiść.

i po raz kolejny  bez uprzedzenia... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 października 2010

i po raz kolejny, bez uprzedzenia, obudziła się w Niej tęsknota. za Jego oddechem. za Jego spojrzeniem. za Jego codzienną obecnością. przekonanie, że uczucie do Niego, minęło, znów się rozmyło. coraz częściej zaczęła Ją nawiedzać obawa, że to nigdy się nie skończy. ten nieustanny ból. wspomnienia, przelatujące przed oczami, późnymi wieczorami. sny, w których przedstawia Ją swoim kumplom jako s w o j ą dziewczynę.

zauważyłeś  że Twoje byłe... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 października 2010

zauważyłeś, że Twoje byłe, przestały się przyznawać, że kiedykolwiek coś Was łączyło?

przyjaciel zaczął zadawać się z... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 października 2010

przyjaciel zaczął zadawać się z tą suką. zaczął się uśmiechać. nareszcie czułam, że żył. ale wiedziałam, że ona Go zrani, więc nie mogłam tak tego zostawić. weszłam na jej wywiadera. same słitaśne pytanka, a jakże. nie miałam jej żadnego numeru, więc cóż, musiałam to załatwić tu. anonimowo. 'jesteś szmatą. nie pozwolę Ci Go zranić!'. wieczorem otrzymałam odpowiedź 'daruj sobie dziewczynko/chłopczyku. ;** anonimowo to sobie możesz. ;)'. następnego dnia, przywitałam ją słodkim plaskiem w ryj. - nie sądzisz, że lepiej było dla Ciebie, żebym pozostała anonimowa? ejj, spokojnie. zaraz przestanie boleć, leć popraw lepiej tapetkę! - powiedziałam szydzącym tonem, patrząc na jej wrogie spojrzenie. po południu, już nie byli razem. zerwała, nie podając powodu.

stan depresyjny  kiedy w środku nocy... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 października 2010

stan depresyjny, kiedy w środku nocy, budzisz się przytulona do gorącego kaloryfera.

nigdy nie usłyszała  czegoś... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 października 2010

nigdy nie usłyszała, czegoś równie pięknego. znał Jej wady, Jej niedoskonałości, słabe strony. mimo tego, powiedział, że jest idealna. ♥

zamiast 'lekcja'  Twoje imię. data... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 października 2010

zamiast 'lekcja', Twoje imię. data, zawsze ta sama. Nasze rozstanie. w temacie krótkie 'wróć'. i tak co 45 minut. to już 3 korektor w tym roku, wiesz?

całą swoją siłą uderzyły mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 października 2010

całą swoją siłą uderzyły mnie te dwa słowa 'jest' i 'zajęty'. ZAJĘTY! nie zajęty, bo pali szluga. nie zajęty, bo pomaga rodzicom. nie zajęty, bo jest z kumplami. nie zajęty, bo siedzi u dyrektora na dywaniku. jest zajęty, bo ma kogoś. MA KOGOŚ! kolejną dziewczynę. zakochaną w Nim na zabój, ponad wszystko. całuje ją, przytula, jest oficjalnie Jej boyfriendem. jakie to absurdalne, że robi to z każdą, a jednak ma Ją. to takie bez składu. takie niewyobrażalne.

obudziła się  z podpuchniętą od... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 października 2010

obudziła się, z podpuchniętą od łez twarzą. dokładnie ją umyła. ułożyła włosy. nałożyła trochę pudru. sięgnęła po telefon. natknęła się na koszt rozmowy z Nim z ubiegłego wieczoru. wyłączyła go. weszła w wiadomości, 'utwórz nową wiadomość'. wybrała adresata, Jego. 'już wiem. będę walczyć. i wiesz, że prędzej czy później dostanę to, czego pragnę.', wysłała. spakowała do torby książkę od biologii, która leżała na szafce nocnej, po rzekomej nauce. włożyła płaszcz i szalik. - witaj, wyzwanie. - powiedziała do siebie, wychodząc z domu.

  przepraszam.   jeszcze raz mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 października 2010

- przepraszam. - jeszcze raz mnie przeprosisz, to osobiście Ci wpierdolę, pomimo tego, że jesteś dziewczyną. maleńka, za miłość się nie przeprasza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV