głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii kułam matmę. podszedł i złapał mnie za rękę. tak po prostu bezkarnie. nie potrafiłam podnieść wzroku nie chciałam spotkać się z Jego spojrzeniem nie znowu. wsta

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
kułam matmę. podszedł i złapał mnie za rękę. tak po prostu bezkarnie. nie potrafiłam podnieść wzroku nie chciałam spotkać się z Jego spojrzeniem nie znowu. wstań
kułam matmę. podszedł  i złapał... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 października 2010

kułam matmę. podszedł, i złapał mnie za rękę. tak po prostu, bezkarnie. nie potrafiłam podnieść wzroku, nie chciałam spotkać się z Jego spojrzeniem, nie znowu. - wstań, proszę. - szepnął błagalnym tonem. zrobiłam to, nadal na Niego nie patrząc. przytulił mnie do siebie, zaplątał dłonie w moich włosach, pocałował w czoło. - kochanie, naprawię to wszystko, obiecuję. - powiedział mi do ucha.

cholera  nie zależy mi na... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 października 2010

cholera, nie zależy mi na pocałunkach, na prezentach, na chodzeniu za rękę, na wspólnych zdjęciach na naszą klasę. zależy mi na Twojej obecności, na tym, żebyś mnie od tak przytulił i oznajmił, że kochasz.

  przepraszam  przepraszam! błagam... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 października 2010

- przepraszam, przepraszam! błagam Cię, poczekaj! - mówił, łapiąc mnie za rękę. - co mam dla Ciebie zrobić? - zapytał. po policzku spływały kolejne łzy. - takiego krokodyla, jak ta pani w Mam Talent. - szepnęłam cicho, patrząc na Niego wyczekująco, podpuchniętymi oczami.

promienie wschodzącego słońca... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 października 2010

promienie wschodzącego słońca, delikatnie przedzierające się przez zasłonkę, obudziły Ją. leżała naga, totalnie bezbronna. odwróciła głowę. Jego miejsce, zajmowała kartka. sięgnęła po nią. 'było miło, dzięki.'. znieruchomiała. w jednej chwili wszystko się skończyło. straciło sens. porwała ją otchłań. nicość. na policzku pojawiła się pierwsza smuga, po łzie. - mieli rację. - wychrypiała, spuszczając głowę.

wchodziłeś po schodach. kiedy mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 października 2010

wchodziłeś po schodach. kiedy mnie zobaczyłeś, od razu zrobiłeś tą cwaniacką minę. kiedy się mijaliśmy, nachyliłeś się do mojego ucha i rzuciłeś to tradycyjne pytanie - 'zrobisz mi loda?'. z czasem to staje się trochę nudne, wiesz? odwróciłam się do Ciebie. - no jasne. - odpowiedziałam Ci. potknąłeś się na schodach, i rozłożyłeś się równo. prychnęłam pod nosem. - kretyn. - rzuciłam. - kuurwa. - warknąłeś pod nosem, udając, że nie usłyszałeś tego, co powiedziałam.

zaczęła wpieprzać się w Jego... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 października 2010

zaczęła wpieprzać się w Jego życie. wszystko psuć, niszczyć każdy związek. nie mogła pogodzić się z tym, że jest szczęśliwy. nie kiedy ona cierpi.

i brakuję mi tego Twojego 'co Ty... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 października 2010

i brakuję mi tego Twojego 'co Ty pieprzysz, kochanie?', kiedy zaczynam pisać totalne pierdoły na gadu.

podeszła do Niego  i dała Mu w... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 października 2010

podeszła do Niego, i dała Mu w twarz, za to, że zranił kolejną laskę. - kurwa, czy Ty jesteś normalna? - krzyknął. - a czy gdybym była normalna, kochałabym Cię?

'skarbie Ty mój'  'ślicznotko'... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 października 2010

'skarbie Ty mój', 'ślicznotko', 'najcudowniejsza', 'kocham Cię' - absurdalnie to teraz brzmi, nie?

w'stawiła w opis link do 'Marszu... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 października 2010

w'stawiła w opis link do 'Marszu Żałobnego Chopina. po pięciu minutach dostała wiadomość od Niego. 'co Ty odwalasz? kto w tych czasach słucha czegoś takiego? zarzucić coś normalnego, a nie.' momentalnie w Jej oczach zalśniły łzy. pociągając nosem odpisała Mu. 'pierwszy raz w życiu, nie mam ochoty na rap. na nic nie mam ochoty. bo wiesz, mam wrażenie, że mi po Naszej miłości pozostała już tylko żałoba'.

potrafisz mnie jeszcze kochać? teksty

definicjamiloscii dodano: 15 października 2010

potrafisz mnie jeszcze kochać?

a Jego pocałunki.. cholera. są... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 października 2010

a Jego pocałunki.. cholera. są niezastąpione.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV