głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii wchodziłeś po schodach. kiedy mnie zobaczyłeś od razu zrobiłeś tą cwaniacką minę. kiedy się mijaliśmy nachyliłeś się do mojego ucha i rzuciłeś to tradycyjne pyt

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
wchodziłeś po schodach. kiedy mnie zobaczyłeś od razu zrobiłeś tą cwaniacką minę. kiedy się mijaliśmy nachyliłeś się do mojego ucha i rzuciłeś to tradycyjne pytanie
wchodziłeś po schodach. kiedy mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 października 2010

wchodziłeś po schodach. kiedy mnie zobaczyłeś, od razu zrobiłeś tą cwaniacką minę. kiedy się mijaliśmy, nachyliłeś się do mojego ucha i rzuciłeś to tradycyjne pytanie - 'zrobisz mi loda?'. z czasem to staje się trochę nudne, wiesz? odwróciłam się do Ciebie. - no jasne. - odpowiedziałam Ci. potknąłeś się na schodach, i rozłożyłeś się równo. prychnęłam pod nosem. - kretyn. - rzuciłam. - kuurwa. - warknąłeś pod nosem, udając, że nie usłyszałeś tego, co powiedziałam.

zaczęła wpieprzać się w Jego... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 października 2010

zaczęła wpieprzać się w Jego życie. wszystko psuć, niszczyć każdy związek. nie mogła pogodzić się z tym, że jest szczęśliwy. nie kiedy ona cierpi.

i brakuję mi tego Twojego 'co Ty... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 października 2010

i brakuję mi tego Twojego 'co Ty pieprzysz, kochanie?', kiedy zaczynam pisać totalne pierdoły na gadu.

podeszła do Niego  i dała Mu w... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 października 2010

podeszła do Niego, i dała Mu w twarz, za to, że zranił kolejną laskę. - kurwa, czy Ty jesteś normalna? - krzyknął. - a czy gdybym była normalna, kochałabym Cię?

'skarbie Ty mój'  'ślicznotko'... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 października 2010

'skarbie Ty mój', 'ślicznotko', 'najcudowniejsza', 'kocham Cię' - absurdalnie to teraz brzmi, nie?

w'stawiła w opis link do 'Marszu... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 października 2010

w'stawiła w opis link do 'Marszu Żałobnego Chopina. po pięciu minutach dostała wiadomość od Niego. 'co Ty odwalasz? kto w tych czasach słucha czegoś takiego? zarzucić coś normalnego, a nie.' momentalnie w Jej oczach zalśniły łzy. pociągając nosem odpisała Mu. 'pierwszy raz w życiu, nie mam ochoty na rap. na nic nie mam ochoty. bo wiesz, mam wrażenie, że mi po Naszej miłości pozostała już tylko żałoba'.

potrafisz mnie jeszcze kochać? teksty

definicjamiloscii dodano: 15 października 2010

potrafisz mnie jeszcze kochać?

a Jego pocałunki.. cholera. są... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 października 2010

a Jego pocałunki.. cholera. są niezastąpione.

nikt nie potrafił przytulać Jej w... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 października 2010

nikt nie potrafił przytulać Jej w ten sposób, co On. nikt.

siedziała na przerwie  pochłonięta... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 października 2010

siedziała na przerwie, pochłonięta bezsensownymi myślami o Nim. miała dosyć tej monotonii, zdecydowanie. w jednej chwili, zapomniała o dumie, honorze, o tym, co sobie obiecała. liczyło się tylko jedno - tęskniła za Nim, i chciała, żeby wrócił. jest draniem, fakt. ale czasem to właśnie od drani się uzależnia. wstała. ruszyła korytarzem, w zgarbionej pozycji i łzami w oczach. przestała udawać, że wszystko jest świetnie, pięknie, cudownie. podeszła do Niego i bezkarnie się przytuliła. - jesteś frajerem. dupkiem. draniem. świnią. kretynem. jesteś zerem. niczym. - mówiła, opierając głowę o Jego pierś. musnął opuszkami Jej brodę, doprowadzając do tego, żeby na Niego spojrzała. kiedy znów zobaczyła szmaragd Jego oczu tak blisko, nasunęły się tylko dwa słowa. niezaprzeczalnie żałowała tego, że je powiedziała, słysząc w odpowiedzi Jego szyderczy śmiech.

z czasem przywyknęłam i do tego... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 października 2010

z czasem przywyknęłam i do tego, że jesteś już tylko moim kumplem.

myślisz  że będąc dzieciakiem... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 października 2010

myślisz, że będąc dzieciakiem, zaplanowała sobie, zapewnianie rozkoszy wszystkim facetom na dyskotekach? otóż nie. to od Niego nauczyła się, że kasa jest najważniejsza. to dlatego teraz klęczy przed każdym i wędruje językiem po jego przyrodzeniu. stała się nic nie wartą dziwką. a to tylko dlatego, że kiedyś wspomniał Jej, że to co robisz, nie ma znaczenia, byleby przynosiło zyski. rzucając studia i pasję, otrzymała to. wierzcie, że wcale nie wyszła na tym dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV