głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nie zbliżałam się do Ciebie po to żeby po dwóch miesiącach tysiącu pocałunków i czułym tuleniu w deszczu usłyszeć że kochasz inną. wbrew pozorom cierpienie nie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nie zbliżałam się do Ciebie po to żeby po dwóch miesiącach tysiącu pocałunków i czułym tuleniu w deszczu usłyszeć że kochasz inną. wbrew pozorom cierpienie nie j
nie zbliżałam się do Ciebie po to... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 listopada 2010

nie zbliżałam się do Ciebie po to, żeby po dwóch miesiącach, tysiącu pocałunków i czułym tuleniu w deszczu, usłyszeć, że kochasz inną. wbrew pozorom - cierpienie nie jest moją pasją.

to trochę jak rana  która nie chce... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 listopada 2010

to trochę jak rana, która nie chce się zagoić.

nadszedł przełom listopad... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 listopada 2010

nadszedł przełom listopad-grudzień. czas, który najdotkliwiej przypomina o Tobie. pomyślałbyś, że rok temu, wyznawałeś mi najczulsze uczucia, jakie istnieją? przyrzekałeś, ze na zawsze. do śmierci. to właśnie te ponad trzysta pięćdziesiąt dni temu mogłam z ręką na sercu oznajmić, że jestem najszczęśliwszą osobą na Ziemi. właśnie wtedy poprosiłeś mnie o coś innego, niż pożyczenie złotówki, czy długopisu. to z Twoich ust padła prośba o miłość.

gramy w przeciwnych drużynach.... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 listopada 2010

gramy w przeciwnych drużynach. bierzesz do rąk piłkę. zmierzamy się wzrokiem. Twój jasno mówi - 'nie odbierzesz', mój - 'no pokaż co potrafisz, skarbie'. zagrywasz z uśmiechem centralnie na moje pole. odbijam do kumpeli, która natychmiast wystawia pod siatkę. już przepełnia mnie niepowstrzymana radość. wyskakuję do przebicia, a wtedy Ty tworzysz blok. muskamy się rękoma, piłka wpada w moje boisko. - frajer. - rzucam. - suka. - odpowiadasz równie 'miło'. pomyśleć, że kiedyś mówiliśmy sobie 'kocham'.

  jebana.   rzuciłam  siadając obok... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 listopada 2010

- jebana. - rzuciłam, siadając obok kumpeli. - tylko nie mów, że ma kolejną taką samą bluzę, jak Ty. - odpowiedziała, z wyczekującym spojrzeniem. - no co Ty... kolejną? niemożliwe! - odparłam sarkastycznie. zerwała się z ławki. - zajebię sukę! - krzyknęła, biegnąc korytarzem. pobiegłam za Nią, jednak była o wiele szybsza. zanim zdążyłam Ją powstrzymać, tamta trzymała się za policzek, patrząc jak Jej bluza zostaje rwana na strzępy.

obudziła się rano przy Jego boku.... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 listopada 2010

obudziła się rano przy Jego boku. - jest taki słodki kiedy śpi. - pomyślała, wstając bezszelestnie. zebrała z podłogi swoje porozrzucane ubrania. ubrała się w pośpiesznym tempie. przed wyjściem zostawiła Mu na poduszce kartkę z napisem 'tym razem Ci się nie udało, kotku. wciąż do Ciebie nie należę. ale, noc była świetna.'. opuściła Jego mieszkanie z niebywałą satysfakcją.

leżała na łóżku czytając... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 listopada 2010

leżała na łóżku czytając czwarty tom swojego ulubionego cyklu. tuż obok Jej głowy, rozbrzmiał dźwięk nadchodzącego połączenia. rzuciła okiem na ekran. a któż by inny, przeszło Jej przez myśl. - cześć? - rzuciła na powitanie niechętnie. - daj mi szansę. ostatnią. - powiedział, bez głębszych wstępów. westchnęła ciężko. - jesteś nieugięty. kiedy zrozumiesz, że ja jestem szczęśliwa i nie zamierzam nic zmieniać w swoim życiu? - tuż po tym słowach, rozłączyła się. nie chciała dawać Mu szansy, na popsucie tego, co już naprawiła.

z czasem znienawidziłam Twoje... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 listopada 2010

z czasem znienawidziłam Twoje bezczelne komentarze.

przepełniał Ją totalny entuzjazm.... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

przepełniał Ją totalny entuzjazm. właśnie odzyskała sens swojego życia. serce wciąż wykonywało radosne podskoki, a szeroki uśmiech nie mógł zejść z twarzy.

to ze mną włóczy się wieczorami... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

to ze mną włóczy się wieczorami, przeprowadza kilkugodzinne rozmowy przez telefon w środku nocy, mi daje bluzę, kiedy trzęsę się z zimna. nie obchodzi mnie to, że Jej mówi, że kocha. mi to udowadnia. to jest istotniejsze.

przesadzacie. cały ten cyrk zaczyna... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

przesadzacie. cały ten cyrk zaczyna wywoływać u mnie odruchy wymiotne.

  jesteś taka nierealna. cudowna...... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

- jesteś taka nierealna. cudowna... - mówił przesuwając palcem po Jej policzku. - czemu? - szepnęła, kładąc swoją dłoń na Jego. - kiedyś ktoś mi powiedział, że ideały nie istnieją... a Ty jesteś genialnym dowodem na obalenie tej teorii. - odpowiedział z czułym uśmiechem. mocno się w Niego wtuliła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV