głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii jest osobą która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy i najzwyczajniej w świecie słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszyst

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
jest osobą która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy i najzwyczajniej w świecie słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkieg
jest osobą  która odpisuje na moje... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru.

'kocham Cię'   dobry żart. teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

'kocham Cię' - dobry żart.

z czasem zmieniłam się w wredną... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

z czasem zmieniłam się w wredną suką, a moim życiowym celem stała się zemsta na Tobie.

zbyt dziecinni na miłość. zbyt... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

zbyt dziecinni na miłość. zbyt dojrzali, żeby tak po prostu odpuścić.

brakuje bezwiednego zamykania mojej... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

brakuje bezwiednego zamykania mojej dłoni w Twojej.

od Naszego rozstania wieczór... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

od Naszego rozstania wieczór przestał służyć pożegnaniu dnia. stał się początkiem męki. noce uruchomiły funkcję 'bezsenne'. to właśnie wtedy, kiedy kładę się pod ciepłą kołdrą w mojej pidżamce w żabki, łzy same napływają do oczu. nie ma kontroli. każda cząstka ciała prosi o choć delikatnie muśnięcie Twojej dłoni.

prosisz o przyjaźń? na prawdę... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

prosisz o przyjaźń? na prawdę uważasz, że po tym wszystkim, będę zdolna słuchać Twoich zwierzeń o tym jaka jest cudowna, jak całuje, co robicie? będę mogła pocieszać Cię kiedy nie będzie Wam się układać? nie sądzisz, że właśnie tego najbardziej będę chcieć? żeby było fatalnie, źle, tragicznie? żebyś zrozumiał, że do siebie nie pasujecie, i to moim, a nie Jej, jesteś przeznaczeniem?

  lubię Twoje oczy.   lubię Twoją... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

- lubię Twoje oczy. - lubię Twoją dupę.

'strój galowy obowiązkowy'... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

'strój galowy obowiązkowy', nienawidziła takich dni. nie pojmowała jak można włożyć coś innego od ciemnych rurek, trampek, luźnej koszulki. jak można nie zawiesić na szyi gotyckiego krzyża na rzemyku. jak ktoś może wymagać od nas, chociażby kilka razy w roku, nie bycia sobą.

podążasz wzrokiem na Jego każdym... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 grudnia 2010

podążasz wzrokiem na Jego każdym ruchem. łudzisz się, że może kiedyś, coś. napawasz się coraz większą nadzieją. kiedy słyszysz Jego głos, miękną Ci kolana. gdy tylko pojawi się na horyzoncie, Twoje oczy stają się ewidentnie radosne. tworzysz coraz większy mur, odgradzając się od stwierdzenia, że Go zupełnie nie obchodzisz.

  my lecimy sprawdzić coś na... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 grudnia 2010

- my lecimy sprawdzić coś na tablicy ogłoszeń. - rzuciła kumpela. nie odrywając się od książki odpowiedziałam ciche 'mhm'. odeszli. kiedy doczytałam do końca strony, rozejrzałam się. byłam tu jako jedyna ze swojej klasy. moje spojrzenie utkwiło na Tobie. siedziałeś na ławce, na przeciwko. złapałeś mój wzrok. wiedziałam, że mi nie darujesz. - jak tam Twój man? - rzuciłeś. - dobrze? a Twoja suka? - odpowiedziałam, z bólem.

Ona będzie księżycem  Ty Ziemią... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 grudnia 2010

Ona będzie księżycem, Ty Ziemią, a ja słońcem. z dnia na dzień będziemy mieć zaćmienie księżyca, rozumiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV