głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii niezły tyłek nie załatwi Ci wszystkiego. śnieżnobiały uśmiech uwodzicielskie spojrzenie i głos za który nie jedna oddałaby rękę. może i dzięki temu każda suka p

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
niezły tyłek nie załatwi Ci wszystkiego. śnieżnobiały uśmiech uwodzicielskie spojrzenie i głos za który nie jedna oddałaby rękę. może i dzięki temu każda suka pakuje Ci
niezły tyłek nie załatwi Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 grudnia 2010

niezły tyłek nie załatwi Ci wszystkiego. śnieżnobiały uśmiech, uwodzicielskie spojrzenie i głos za który nie jedna oddałaby rękę. może i dzięki temu każda suka pakuje Ci się do łóżka, jednak wybacz - ja mam już dosyć takich jak Ty.

kiedyś nazywałaś Go 'miłością... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

kiedyś nazywałaś Go 'miłością swojego życia', spędzałaś z Nim całe dnie, przeżywałaś najpiękniejsze chwile. chore, bo teraz mijacie się na ulicy obdarzając się kamiennym spojrzeniem. ani Ty, ani On, nie jest w stanie rzucić chociażby zwykłego 'cześć'. honor, ważniejszy, niż miłość? a jednak.

czasem lepiej się oszukiwać  czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

czasem lepiej się oszukiwać, czy żyć w nieświadomości. czasem prawda może zaboleć zbyt bardzo.

i gdybyś na koniec rozmowy po... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

i gdybyś na koniec rozmowy po 'cześć' dopisał gwiazdkę poprzedzoną dwukropkiem... nie tak jak dawniej, jedenaście buziaków, 'kocham Cię' i 'już tęsknię'. jedno niewinne ':*'. to na prawdę już takie nierealne? już na taką skalę jesteśmy od siebie oddaleni?

obiecywałeś  że nauczysz mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

obiecywałeś, że nauczysz mnie robić naleśniki. nadal przypalam, wiesz?

poszperaj w swojej pamięci.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

poszperaj w swojej pamięci. dokładnie. cofnij się o rok, o jakieś dziesięć panienek. kojarzysz? 'kocham' kierowane do mnie niemiłosiernie często, wręcz co drugie zdanie. zapewnianie, że jestem tą jedyną. tą wyjątkową, najpiękniejszą, najcudowniejszą i najważniejszą. pocałunki, których skutkiem był niesamowicie opłakany stan ust. czułe obejmowanie w cholernie mroźne wieczory. obietnice dbania o ten związek. związek, który miał być wieczny.

obserwuj jak co tydzień wychodzi z... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

obserwuj jak co tydzień wychodzi z lokalu z innym facetem. brunet, blondyn, szatyn. niebieskooki, zielonooki. niski, czy wysoki. bez znaczenia. każdemu daje trzymać dłoń na tyłku. pamiętasz jaką porządną dziewczyną była? zauważyłeś jak radykalną zmianę spowodował Wasz związek? po niezłych ambicjach zostało tylko pragnienie ostrego pieprzenia się, i kasy za przyjemnie spędzoną noc.

przestała odrabiać pracę domową.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

przestała odrabiać pracę domową. zaczęła wagarować. coraz częściej widywano Ją ze szlugiem, czy piwem. nikt nie zdawał sobie sprawy z celu jaki sobie założyła. chciała udowodnić Mu, że jednak była i jest Jego ideałem. pod każdym względem.

najgorsze jest to  że Nasze plany na... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

najgorsze jest to, że Nasze plany na przyszłość już nie będą miały możliwości wyjścia na światło dzienne.

kolego  ja nie żartuję. jest mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 grudnia 2010

kolego, ja nie żartuję. jest mi zimno i masz teraz tu do mnie przyjść. przytulić mnie w cholerę mocno, nawet jeśli ten uścisk ma mnie zabić. rozumiesz?

i tak na marginesie  wiesz to... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 grudnia 2010

i tak na marginesie, wiesz to zupełnie nie ma znaczenia, ani nic, nie bierz sobie tego broń boże do serca! tak tylko pomyślałam, że Ci o tym wspomnę. bo może chciałbyś to wiedzieć, czy coś. a jak nie to, śmiało, koleś, zapomnij o tym co Ci powiem. ej, co masz taką minę? to nie będzie nic strasznego. przerażasz mnie już, na prawdę. krzywdy Ci nie zrobię, serio, serio. no mianowicie, pomożesz mi z tą jebaną matmą?

zabawne  kiedy Twoja niunia na fizyce... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 grudnia 2010

zabawne, kiedy Twoja niunia na fizyce, jedną rękę trzyma na Twoim chuju, a drugą pisze na marginesie 'moje maleństwo ♥'. nie sądzę, że chodzi Jej o tego słitaśnego pudelka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV