głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii przyjmijmy że Twoje oczy są polem marihuany. Twoje dłonie jak amfetamina. sposób w jaki całujesz uzależnia niczym heroina. gdyby sprawy tak wyglądały byłabym na

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
przyjmijmy że Twoje oczy są polem marihuany. Twoje dłonie jak amfetamina. sposób w jaki całujesz uzależnia niczym heroina. gdyby sprawy tak wyglądały byłabym narkoman
przyjmijmy  że Twoje oczy są polem... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

przyjmijmy, że Twoje oczy są polem marihuany. Twoje dłonie jak amfetamina. sposób w jaki całujesz uzależnia, niczym heroina. gdyby sprawy tak wyglądały, byłabym narkomanką, i to nieźle wpakowaną w to gówno.

  no i co Ty sobie myślisz?!... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

- no i co Ty sobie myślisz?! - wykrzyczał łapiąc mnie za nadgarstek. mocno ścisnął. - co, wydaje Ci się, że możesz się lizać z innym i będzie spoko, zero konsekwencji?! - kontynuował. spojrzałam na Niego z przymrużonych powiek. - jest jeden jeden. Ty przelizałeś się z tamtą pindą, ja z Nim, proste? - syknęłam. objął mnie w talii, pomimo oporów z mojej strony. - przepraszam, mała. - szepnął do ucha, całując we włosy. nie potrafiłam się długo gniewać. rachunki zostały wyrównane, a przeprosiny przyjęte.

straciłaś już trochę przeze mnie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

straciłaś już trochę przeze mnie. kilkanaście kosmyków włosów. bezgraniczną pewność siebie. dwie bluzki. Jego też stracisz.

palili jednego papierosa. dzielili... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 grudnia 2010

palili jednego papierosa. dzielili jedno łóżko. korzystali z tych samych podręczników. zawsze robili herbatę w jednym kubku. w sumie to byli jednością. całością w dwóch połowach.

niezły tyłek nie załatwi Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 grudnia 2010

niezły tyłek nie załatwi Ci wszystkiego. śnieżnobiały uśmiech, uwodzicielskie spojrzenie i głos za który nie jedna oddałaby rękę. może i dzięki temu każda suka pakuje Ci się do łóżka, jednak wybacz - ja mam już dosyć takich jak Ty.

kiedyś nazywałaś Go 'miłością... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

kiedyś nazywałaś Go 'miłością swojego życia', spędzałaś z Nim całe dnie, przeżywałaś najpiękniejsze chwile. chore, bo teraz mijacie się na ulicy obdarzając się kamiennym spojrzeniem. ani Ty, ani On, nie jest w stanie rzucić chociażby zwykłego 'cześć'. honor, ważniejszy, niż miłość? a jednak.

czasem lepiej się oszukiwać  czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

czasem lepiej się oszukiwać, czy żyć w nieświadomości. czasem prawda może zaboleć zbyt bardzo.

i gdybyś na koniec rozmowy po... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

i gdybyś na koniec rozmowy po 'cześć' dopisał gwiazdkę poprzedzoną dwukropkiem... nie tak jak dawniej, jedenaście buziaków, 'kocham Cię' i 'już tęsknię'. jedno niewinne ':*'. to na prawdę już takie nierealne? już na taką skalę jesteśmy od siebie oddaleni?

obiecywałeś  że nauczysz mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

obiecywałeś, że nauczysz mnie robić naleśniki. nadal przypalam, wiesz?

poszperaj w swojej pamięci.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

poszperaj w swojej pamięci. dokładnie. cofnij się o rok, o jakieś dziesięć panienek. kojarzysz? 'kocham' kierowane do mnie niemiłosiernie często, wręcz co drugie zdanie. zapewnianie, że jestem tą jedyną. tą wyjątkową, najpiękniejszą, najcudowniejszą i najważniejszą. pocałunki, których skutkiem był niesamowicie opłakany stan ust. czułe obejmowanie w cholernie mroźne wieczory. obietnice dbania o ten związek. związek, który miał być wieczny.

obserwuj jak co tydzień wychodzi z... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

obserwuj jak co tydzień wychodzi z lokalu z innym facetem. brunet, blondyn, szatyn. niebieskooki, zielonooki. niski, czy wysoki. bez znaczenia. każdemu daje trzymać dłoń na tyłku. pamiętasz jaką porządną dziewczyną była? zauważyłeś jak radykalną zmianę spowodował Wasz związek? po niezłych ambicjach zostało tylko pragnienie ostrego pieprzenia się, i kasy za przyjemnie spędzoną noc.

przestała odrabiać pracę domową.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

przestała odrabiać pracę domową. zaczęła wagarować. coraz częściej widywano Ją ze szlugiem, czy piwem. nikt nie zdawał sobie sprawy z celu jaki sobie założyła. chciała udowodnić Mu, że jednak była i jest Jego ideałem. pod każdym względem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV