głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii jeszcze raz pocałujesz mnie na tym mrozie kupujesz mi pomadkę. może i jestem suką totalnie wredną nieuprzejmą stworzoną do ranienia. i nie wystarczy jakieś nędz

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
jeszcze raz pocałujesz mnie na tym mrozie kupujesz mi pomadkę.
jeszcze raz pocałujesz mnie na tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

jeszcze raz pocałujesz mnie na tym mrozie - kupujesz mi pomadkę.

może i jestem suką  totalnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

może i jestem suką, totalnie wredną, nieuprzejmą, stworzoną do ranienia.

i nie wystarczy jakieś nędzne... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

i nie wystarczy jakieś nędzne 'wróć', 'przepraszam', 'byłem głupi'. zmień się to pogadamy.

z dnia na dzień czas prysł. nagle... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

z dnia na dzień czas prysł. nagle musiałam odzwyczaić się od Jego codziennego dotyku, głębokich pocałunków, kilkugodzinnych rozmów i najcudowniejszego 'kocham Cię', wypowiedzianego Jego nieziemskim głosem. nie miałam wyjścia, jak po prostu przywyknąć do tego, że teraz obejmuje jakąś seksowną blondynkę, z różowym cieniem na powiekach. i nieistotne było, że bolało. że za wszelką cenę, nie chciałam oddawać Mu Jego rzeczy, pragnąc zachować choć taką cząstkę, minimalny fragment pozostały po Naszym związku. i chociaż trudno było zrobić krok do przodu, zostawiając w spokoju przeszłość - musiałam. teraźniejszość bolała. zastąpiła miejsce tego, co było. a to nie miało się zmieniać. nie powinno.

przyjmijmy  że Twoje oczy są polem... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

przyjmijmy, że Twoje oczy są polem marihuany. Twoje dłonie jak amfetamina. sposób w jaki całujesz uzależnia, niczym heroina. gdyby sprawy tak wyglądały, byłabym narkomanką, i to nieźle wpakowaną w to gówno.

  no i co Ty sobie myślisz?!... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

- no i co Ty sobie myślisz?! - wykrzyczał łapiąc mnie za nadgarstek. mocno ścisnął. - co, wydaje Ci się, że możesz się lizać z innym i będzie spoko, zero konsekwencji?! - kontynuował. spojrzałam na Niego z przymrużonych powiek. - jest jeden jeden. Ty przelizałeś się z tamtą pindą, ja z Nim, proste? - syknęłam. objął mnie w talii, pomimo oporów z mojej strony. - przepraszam, mała. - szepnął do ucha, całując we włosy. nie potrafiłam się długo gniewać. rachunki zostały wyrównane, a przeprosiny przyjęte.

straciłaś już trochę przeze mnie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

straciłaś już trochę przeze mnie. kilkanaście kosmyków włosów. bezgraniczną pewność siebie. dwie bluzki. Jego też stracisz.

palili jednego papierosa. dzielili... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 grudnia 2010

palili jednego papierosa. dzielili jedno łóżko. korzystali z tych samych podręczników. zawsze robili herbatę w jednym kubku. w sumie to byli jednością. całością w dwóch połowach.

niezły tyłek nie załatwi Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 grudnia 2010

niezły tyłek nie załatwi Ci wszystkiego. śnieżnobiały uśmiech, uwodzicielskie spojrzenie i głos za który nie jedna oddałaby rękę. może i dzięki temu każda suka pakuje Ci się do łóżka, jednak wybacz - ja mam już dosyć takich jak Ty.

kiedyś nazywałaś Go 'miłością... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

kiedyś nazywałaś Go 'miłością swojego życia', spędzałaś z Nim całe dnie, przeżywałaś najpiękniejsze chwile. chore, bo teraz mijacie się na ulicy obdarzając się kamiennym spojrzeniem. ani Ty, ani On, nie jest w stanie rzucić chociażby zwykłego 'cześć'. honor, ważniejszy, niż miłość? a jednak.

czasem lepiej się oszukiwać  czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

czasem lepiej się oszukiwać, czy żyć w nieświadomości. czasem prawda może zaboleć zbyt bardzo.

i gdybyś na koniec rozmowy po... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 grudnia 2010

i gdybyś na koniec rozmowy po 'cześć' dopisał gwiazdkę poprzedzoną dwukropkiem... nie tak jak dawniej, jedenaście buziaków, 'kocham Cię' i 'już tęsknię'. jedno niewinne ':*'. to na prawdę już takie nierealne? już na taką skalę jesteśmy od siebie oddaleni?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV