głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nie porównuj mnie do innych. to że odurza mnie Twój uśmiech wcale nie oznacza że jestem naiwna. że tak jak reszta wskoczę Ci do łóżka wierząc że mnie kochasz. m

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nie porównuj mnie do innych. to że odurza mnie Twój uśmiech wcale nie oznacza że jestem naiwna. że tak jak reszta wskoczę Ci do łóżka wierząc że mnie kochasz.
nie porównuj mnie do innych. to  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 grudnia 2010

nie porównuj mnie do innych. to, że odurza mnie Twój uśmiech, wcale nie oznacza, że jestem naiwna. że tak jak reszta wskoczę Ci do łóżka, wierząc, że mnie kochasz.

moja kolej. tym razem ja wyrzucam... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 grudnia 2010

moja kolej. tym razem ja wyrzucam szóstkę. zniszczę Cię, tym jednym ruchem.

wybacz  ale ranienie stało się... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 grudnia 2010

wybacz, ale ranienie stało się moją pasją. wykończenie Cię, życiowym celem.

'źle wyjdziesz na tym  że zadajesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 grudnia 2010

'źle wyjdziesz na tym, że zadajesz się z tymi ludźmi. to kretyni, bez ambicji, planów', nadal w głowie odtwarzało się wspomnienie tych słów nauczycielki. jak dobrze, że Jej nie posłuchała. zaufała sobie, swoim uczuciom, intuicji. to właśnie dzięki tym ludziom znalazła się na wymarzonych koncertach, poznała smak prawdziwego melanżu i uczucie euforii, przy gorących pocałunkach. to Oni pokazali jej czym jest jedna z najważniejszych wartości w życiu - przyjaźń.

jeszcze raz pocałujesz mnie na tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

jeszcze raz pocałujesz mnie na tym mrozie - kupujesz mi pomadkę.

może i jestem suką  totalnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

może i jestem suką, totalnie wredną, nieuprzejmą, stworzoną do ranienia.

i nie wystarczy jakieś nędzne... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

i nie wystarczy jakieś nędzne 'wróć', 'przepraszam', 'byłem głupi'. zmień się to pogadamy.

z dnia na dzień czas prysł. nagle... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

z dnia na dzień czas prysł. nagle musiałam odzwyczaić się od Jego codziennego dotyku, głębokich pocałunków, kilkugodzinnych rozmów i najcudowniejszego 'kocham Cię', wypowiedzianego Jego nieziemskim głosem. nie miałam wyjścia, jak po prostu przywyknąć do tego, że teraz obejmuje jakąś seksowną blondynkę, z różowym cieniem na powiekach. i nieistotne było, że bolało. że za wszelką cenę, nie chciałam oddawać Mu Jego rzeczy, pragnąc zachować choć taką cząstkę, minimalny fragment pozostały po Naszym związku. i chociaż trudno było zrobić krok do przodu, zostawiając w spokoju przeszłość - musiałam. teraźniejszość bolała. zastąpiła miejsce tego, co było. a to nie miało się zmieniać. nie powinno.

przyjmijmy  że Twoje oczy są polem... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

przyjmijmy, że Twoje oczy są polem marihuany. Twoje dłonie jak amfetamina. sposób w jaki całujesz uzależnia, niczym heroina. gdyby sprawy tak wyglądały, byłabym narkomanką, i to nieźle wpakowaną w to gówno.

  no i co Ty sobie myślisz?!... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

- no i co Ty sobie myślisz?! - wykrzyczał łapiąc mnie za nadgarstek. mocno ścisnął. - co, wydaje Ci się, że możesz się lizać z innym i będzie spoko, zero konsekwencji?! - kontynuował. spojrzałam na Niego z przymrużonych powiek. - jest jeden jeden. Ty przelizałeś się z tamtą pindą, ja z Nim, proste? - syknęłam. objął mnie w talii, pomimo oporów z mojej strony. - przepraszam, mała. - szepnął do ucha, całując we włosy. nie potrafiłam się długo gniewać. rachunki zostały wyrównane, a przeprosiny przyjęte.

straciłaś już trochę przeze mnie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 grudnia 2010

straciłaś już trochę przeze mnie. kilkanaście kosmyków włosów. bezgraniczną pewność siebie. dwie bluzki. Jego też stracisz.

palili jednego papierosa. dzielili... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 grudnia 2010

palili jednego papierosa. dzielili jedno łóżko. korzystali z tych samych podręczników. zawsze robili herbatę w jednym kubku. w sumie to byli jednością. całością w dwóch połowach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV