głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii internet. tu wszystko jest inne. tu nie widzę Twojego przeszywającego spojrzenia od którego motyle rozdzierają żołądek a kolana miękną. tu mogę bez ogródek powi

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
internet. tu wszystko jest inne. tu nie widzę Twojego przeszywającego spojrzenia od którego motyle rozdzierają żołądek a kolana miękną. tu mogę bez ogródek powiedzieć
internet. tu wszystko jest inne. tu... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

internet. tu wszystko jest inne. tu nie widzę Twojego przeszywającego spojrzenia, od którego motyle rozdzierają żołądek, a kolana miękną. tu mogę bez ogródek powiedzieć jakim jesteś palantem i jak cholernie Cię nie znoszę. tu nikt nie zobaczy jak drżą mi dłonie, na znak tego, że kłamię.

  zapomnij o Nim. nie warto  kochanie... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

- zapomnij o Nim. nie warto, kochanie, się tak męczyć. - wymarz z pamięci wartościowość pierwiastków, wzory na pole trójkąta i deltoidu. zapomnij, że rzeczownik nie odmienia się przez osoby, tylko je ma; że ulubiona szminka Twojej mamy to Velvet Rose od Nivei, a Twój tata najbardziej uwielbia Tchibo Family posłodzoną dwie łyżeczki z czubkiem. no zapomnij to, kurwa, a ja skończę z miłością do Niego.

dzień. trzy dni. tydzień. cztery... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

dzień. trzy dni. tydzień. cztery miesiące. pół roku. dwa lata. czas mija nieubłaganie. nie ma sposobu, żeby choć na jedną chwilę, sekundę go zatrzymać. kolejne doby, a wspomnienie tego jak mówił, że odchodzi, Jego spojrzenia w tamtej chwili - wciąż powracają. nadchodzi późna pora, z niechęcią kładziesz się do łóżka, wiedząc co zaraz nadzieje. modlisz się, żeby bolało choć trochę mniej, niż ubiegłego wieczoru.

z czasem wspomnienia zatarły się na... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

z czasem wspomnienia zatarły się na tyle, że noc przestała być męką. miłość do Ciebie wygasła i mogłam ze spokojem patrzeć na to jak Ją całujesz. tęsknota bolała już znacznie mniej. przestałam porównywać Twoje pocałunki, do innych.

mierzył mnie spojrzeniem przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 grudnia 2010

mierzył mnie spojrzeniem przez dobrą minutę. w końcu zatopił się w moich oczach. uniosłam brwi. - wyglądasz... niebywale bosko. - stwierdził. zaśmiałam się cicho. - no i? - zapytałam z uśmiechem. zbliżył się do mnie i spróbował sięgnąć po moją dłoń. - nie wrócę! - warknęłam Mu w twarz, po czym szybko odeszłam.

kiedyś kolekcjonowałam karteczki... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 grudnia 2010

kiedyś kolekcjonowałam karteczki Witch, teraz wolę Twoje oddechy, pocałunki, spojrzenia i najcudowniejsze 'kocham'.

nie masz kontroli. zatracasz się.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 grudnia 2010

nie masz kontroli. zatracasz się. ulegasz. nieświadomie stajesz się Jego suką.

dobre. jak Cię rzuci  nie będziesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 grudnia 2010

dobre. jak Cię rzuci, nie będziesz tęsknił za Jej pocałunkami. zawsze będziesz mógł polizać plastikową butelkę i przypomnisz sobie tamten smak. jedno i drugie tworzywo sztuczne.

nie odpisałam Mu przez dwie godziny.... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 grudnia 2010

nie odpisałam Mu przez dwie godziny. zaczął obsypywać mnie tysiącem wiadomości. martwił się, a jednak.

zapewnij mi to bezgraniczne poczucie... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 grudnia 2010

zapewnij mi to bezgraniczne poczucie bezpieczeństwa, po raz ostatni. usiądźmy na środku zlodowaconej drogi, w środku nocy, przy mrozie -15. obejmij mnie delikatnie ramieniem i powtarzaj jaka jestem cudowna, wspaniała. zapewniaj, że nie zamienisz mnie nigdy, na żadną inną. mów, że kochasz. okłamuj mnie pod każdym względem. pocałuj mnie, nawet jeśli nazajutrz mam mieć popękane usta. potem odprowadź mnie do domu, i pilnuj, dopóki nie zasnę. nie pozwól mi płakać i przypominać sobie o tym, że odchodzisz. spraw, żebym rano obudziła się z prawdziwymi wspomnieniami, a nie z bezsensowną wizją nocnego snu.

zbyt honorowa  żeby poprosić o... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 grudnia 2010

zbyt honorowa, żeby poprosić o drugą szansę. wolała, połknąć kilkanaście tabletek więcej, niż normalnie. to zdecydowanie lepsze od przyznania się przed Nim, do miłości, po tym jak zapewniała, że jest dla Niej już wyłącznie przeszłością.

spojrzała w głębię Jego oczu... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 grudnia 2010

spojrzała w głębię Jego oczu, swoimi rozszerzonymi źrenicami. ręka lekko Jej drżała, wprawiając papierosa, odpalonego przez chwilą, w delikatne drganie. zagryzła nerwowo wargi. zaczął mierzyć Ją całą, oddalając się minimalnie. - legginsy? makijaż? baleriny? zmieniłaś się. - podsumował. z całych sił powstrzymywała się od wybuchnięcia płaczem. - oceniaj dalej po wyglącie, draniu. - syknęła przez zęby. zaśmiał się. - teraz będzie ta śpiewka, jak bardzo Cię zraniłem, że nigdy mi nie wybaczysz. no i to, że w środku nadal jesteś tamtą sobą. - rzucił. - czemu to robisz, czemu do cholery?! - wykrzyczała. - bo tym razem chcę, żebyś wróciła. - szepnął uwodzicielsko, od czego zmiękły Jej kolana. rzuciła Mu się w ramiona. - kocham Cię! - wyznała, a On mocno Ją przytulił. stała się ostro atrakcyjna, wypadałoby przelecieć, przeszło Mu przez myśl.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV