głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii no i popatrz. żyjesz sobie jak gdyby nigdy nic. wszystko układa się wprost idealnie. bajka. i nagle pojawia się jedna osoba. metr osiemdziesiąt wzrostu czarne w

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
no i popatrz. żyjesz sobie jak gdyby nigdy nic. wszystko układa się wprost idealnie. bajka. i nagle pojawia się jedna osoba. metr osiemdziesiąt wzrostu czarne włosy i
no i popatrz. żyjesz sobie jak gdyby... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

no i popatrz. żyjesz sobie jak gdyby nigdy nic. wszystko układa się wprost idealnie. bajka. i nagle pojawia się jedna osoba. metr osiemdziesiąt wzrostu, czarne włosy i najcudowniejsze szmaragdowe oczy pod słońcem - wszechświat wywraca się do góry nogami. zaczyna się miłość z góry skazana na porażkę.

mów mi  że jestem piękna... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

mów mi, że jestem piękna, inteligentna, cudowna, jedyna, na zawsze. powtarzaj, że mnie kochasz. sprawiaj, że będę czuć się wyjątkową. lubię czuć się przez Ciebie okłamywana, ta.

oczekujesz  że znów kiedy staniesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

oczekujesz, że znów kiedy staniesz ze mną w oko w oko, powiem 'tęskniłam'? nie, kochanie, nie tym razem. nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, nie popełnia się identycznych błędów. nie zacznę Ci słodzić i pieprzyć, jaki to jesteś boski i cudowny. przeciwnie. w końcu zbiorę w sobie na tyle sił, żeby uświadomić Ci jakim jesteś palantem. szkodnikiem. pasożytem.

co robisz kiedy zobaczysz w... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

co robisz kiedy zobaczysz w skarpetkach dziurę? - wyrzucasz. co robisz z opakowaniem od jogurtu, kiedy już zjesz zawartość? - wyrzucasz. co robisz z niepotrzebną, starą płytą? - wyrzucasz. a co robisz z dziewczyną, która Ci się znudzi? - też wyrzucasz.

internet. tu wszystko jest inne. tu... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

internet. tu wszystko jest inne. tu nie widzę Twojego przeszywającego spojrzenia, od którego motyle rozdzierają żołądek, a kolana miękną. tu mogę bez ogródek powiedzieć jakim jesteś palantem i jak cholernie Cię nie znoszę. tu nikt nie zobaczy jak drżą mi dłonie, na znak tego, że kłamię.

  zapomnij o Nim. nie warto  kochanie... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

- zapomnij o Nim. nie warto, kochanie, się tak męczyć. - wymarz z pamięci wartościowość pierwiastków, wzory na pole trójkąta i deltoidu. zapomnij, że rzeczownik nie odmienia się przez osoby, tylko je ma; że ulubiona szminka Twojej mamy to Velvet Rose od Nivei, a Twój tata najbardziej uwielbia Tchibo Family posłodzoną dwie łyżeczki z czubkiem. no zapomnij to, kurwa, a ja skończę z miłością do Niego.

dzień. trzy dni. tydzień. cztery... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

dzień. trzy dni. tydzień. cztery miesiące. pół roku. dwa lata. czas mija nieubłaganie. nie ma sposobu, żeby choć na jedną chwilę, sekundę go zatrzymać. kolejne doby, a wspomnienie tego jak mówił, że odchodzi, Jego spojrzenia w tamtej chwili - wciąż powracają. nadchodzi późna pora, z niechęcią kładziesz się do łóżka, wiedząc co zaraz nadzieje. modlisz się, żeby bolało choć trochę mniej, niż ubiegłego wieczoru.

z czasem wspomnienia zatarły się na... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

z czasem wspomnienia zatarły się na tyle, że noc przestała być męką. miłość do Ciebie wygasła i mogłam ze spokojem patrzeć na to jak Ją całujesz. tęsknota bolała już znacznie mniej. przestałam porównywać Twoje pocałunki, do innych.

mierzył mnie spojrzeniem przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 grudnia 2010

mierzył mnie spojrzeniem przez dobrą minutę. w końcu zatopił się w moich oczach. uniosłam brwi. - wyglądasz... niebywale bosko. - stwierdził. zaśmiałam się cicho. - no i? - zapytałam z uśmiechem. zbliżył się do mnie i spróbował sięgnąć po moją dłoń. - nie wrócę! - warknęłam Mu w twarz, po czym szybko odeszłam.

kiedyś kolekcjonowałam karteczki... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 grudnia 2010

kiedyś kolekcjonowałam karteczki Witch, teraz wolę Twoje oddechy, pocałunki, spojrzenia i najcudowniejsze 'kocham'.

nie masz kontroli. zatracasz się.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 grudnia 2010

nie masz kontroli. zatracasz się. ulegasz. nieświadomie stajesz się Jego suką.

dobre. jak Cię rzuci  nie będziesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 grudnia 2010

dobre. jak Cię rzuci, nie będziesz tęsknił za Jej pocałunkami. zawsze będziesz mógł polizać plastikową butelkę i przypomnisz sobie tamten smak. jedno i drugie tworzywo sztuczne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV