głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii powiem Ci że gówno mnie obchodzi kolego to że przez Nią cierpisz. tym razem nie przyjmę Cię z otwartymi ramionami. mam dość cierpienia kiedy odchodzisz po tym j

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
powiem Ci że gówno mnie obchodzi kolego to że przez Nią cierpisz. tym razem nie przyjmę Cię z otwartymi ramionami. mam dość cierpienia kiedy odchodzisz po tym jak
powiem Ci  że gówno mnie obchodzi... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

powiem Ci, że gówno mnie obchodzi, kolego, to, że przez Nią cierpisz. tym razem nie przyjmę Cię z otwartymi ramionami. mam dość cierpienia, kiedy odchodzisz po tym jak setny raz odbuduję Ci serducho.

wciąż na Nią patrzysz  jednak nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

wciąż na Nią patrzysz, jednak nie zauważasz Jej. nie zauważasz tego niepowstrzymanego uśmiechu na Twój widok, niepokonanej radości, że znów może napawać się Twoją obecnością. spróbuj w końcu spojrzeć na Nią, jak na osobę, która byłaby w stanie oddać Ci nerkę, a nie jak na zwykłą kumpelę.

zasnęłam ucząc się geografii.... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

zasnęłam ucząc się geografii. obudził mnie odgłos przychodzącego połączenia, sięgnęłam po komórkę, przecierając oczy. - czego?! - warknęłam do słuchawki. - napisałem Ci, 'co robisz?', nie odpisałaś. - wyjaśnił spokojnie. - no i? - zagadnęłam wciąż rozkojarzona. - spałaś?! pierdoło, znów usnęłaś nad geo, a potem będziesz narzekać, kiedy dostaniesz kolejną laskę. brawo. - zarzucił mi wściekły, po czym zakończył połączenie. uśmiechnęłam się pod nosem, otwierając ponownie książkę.

przeczytasz Jego imię w internecie... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

przeczytasz Jego imię w internecie, w czyimś opisie czy notce. w jednej sekundzie żołądek wykonuje trylion obrotów, oddech ewidentnie przyśpiesza, a serce zaczyna bić niemożliwie głośno i szybko. nie możesz racjonalnie myśleć. mimowolnie usta zaczynają Ci drgać, a do oczu napływają nieskazitelne łzy. oszukuj się dalej, że o Nim zapomniałaś i nie żyjesz wspomnieniami jakie po sobie, pozostawił.

przychodzi ta chwila  kiedy tracisz... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

przychodzi ta chwila, kiedy tracisz wszelkie ambicje, a sens życia odchodzi coraz bardziej z każdą minutą. to co dawniej miało dla Ciebie ogromne znaczenie, stało się nic nie znaczącym elementem. wyczerpała Ci się siła do przeżycia kolejnych dni i miesięcy. brakuje Ci jedynie odwagi, do tego, żeby raz na zawsze skończyć całe to przedstawienie, nazywane życiem.

okropnie ironiczne to życie... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

okropnie ironiczne to życie, nieprawdaż?

stanęła pod Jego drzwiami w środku... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

stanęła pod Jego drzwiami w środku nocy, cała przemoknięta. niepewnie nacisnęła dzwonek. dostała wiadomość: 'nie mam ochoty z Tobą rozmawiać, idź proszę', napisał. - nie potrafię bez Ciebie żyć, kochanie! - wykrzyczała z całych sił. usiadła na progu, i czekała. w końcu po godzinie wyszedł. - a ja nie potrafię żyć z Tobą, ogarniasz? więc odpuść, niunia. - powiedział, po czym nie dając Jej szansy na odpowiedzenie, wrócił do ciepłego mieszkania.

przyrzekniesz  że nigdy  przenigdy... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 grudnia 2010

przyrzekniesz, że nigdy, przenigdy nic dla Ciebie nie znaczyłam? no właśnie.

czasem brakuje mi Twojego bezwiednego... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 grudnia 2010

czasem brakuje mi Twojego bezwiednego 'kocham' wypowiedzianego od tak, po prostu.

z upływem czasu  zawsze to  co już... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

z upływem czasu, zawsze to, co już jest za Nami wydaje się takie proste i banalne. decyzje, które wydawały się niebywale skomplikowane, teraz są oczywiste. wypracowania z polskiego nad którymi głowiliśmy się całymi nocami, obecnie byłyby wymarzonym tematem. miłość kilka lat temu była tylko chodzeniem za rękę i jakimś pustym 'kocham Cię', stała się o wiele trudniejsza.

czarne od tuszu łzy  spływały na... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

czarne od tuszu łzy, spływały na Jej śnieżnobiałą suknię. na głowie miała niesforne loki, bo rozpięciu koka. siedziała na marmurowych schodkach przed ołtarzem. goście patrzyli na Nią, jak na wariatkę. Jej narzeczony wyszedł w momencie kiedy powiedziała 'nie'. w końcu podniosła się, i podeszła do mikrofonu. - koniec przestawienia, moi drodzy. to skutki próby poślubienia kogoś, kogo się nie kocha. - powiedziała łamiącym się głosem.

nie zrozum mnie źle  po prostu mam... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

nie zrozum mnie źle, po prostu mam dosyć uczuć 'wiecznych'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV