głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii znasz to uczucie kiedy jeden z Twoich najważniejszych narządów w jednej chwili rozsypuje się na miliard kawałków a każdy z nich kuje od środka niewyobrażalnie m

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
znasz to uczucie kiedy jeden z Twoich najważniejszych narządów w jednej chwili rozsypuje się na miliard kawałków a każdy z nich kuje od środka niewyobrażalnie mocno?
znasz to uczucie  kiedy jeden z... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

znasz to uczucie, kiedy jeden z Twoich najważniejszych narządów w jednej chwili rozsypuje się na miliard kawałków, a każdy z nich kuje od środka niewyobrażalnie mocno?

zero odpowiedzi na okazywane przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

zero odpowiedzi na okazywane przez Ciebie uczucie. czasem brak uwagi i totalna bezinteresowność, ranią znacznie dotkliwiej, niż 'wybacz, ja Ciebie nie'.

okrutne  co? zakochasz się i pomimo... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

okrutne, co? zakochasz się i pomimo tego, że wiesz czym to się skończy, nie możesz wydostać się z tego bagna.

cieszysz się  kiedy mówi Ci jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

cieszysz się, kiedy mówi Ci jak strasznie Cię kocha. boli, kiedy przypominasz sobie czym dla Niego to uczucie jest.

jak mam uświadomić Ci właściwe... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

jak mam uświadomić Ci właściwe znaczenie słów 'kocham Cię' ? jak mam to zrobić po tym jak przez lata nabrałeś przekonania, że miłość równa się namiętności, erotyce i cierpieniu?

siedziałam w swoich własnych... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

siedziałam w swoich własnych czterech ścianach, pakując prezenty dla przyjaciół na gwiazdkę. dostałam wiadomość. sięgnęłam po komórkę, mając nadzieję, że jednak Mikołaj spełni moje gwiazdkowe marzenie. 'już teraz ściągnij na swoją komórkę... bla bla bla.', znowu to samo. nadzieja na to, że będzie dane mi przeżywać tamto wszystko na nowo, zaciera się z każdą chwilą coraz bardziej.

mam wylane  na to co teraz o mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

mam wylane, na to co teraz o mnie powiesz. oznajmiam Ci tylko, że tęsknię cholernie. i pomimo tych wszystkich obelg kierowanych w moją stronę - nie zamierzam z Ciebie zrezygnować.

wysyła Mu tysiąc znaków na minutę... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

wysyła Mu tysiąc znaków na minutę, próbując uświadomić Mu jak cholernie Jej zależy. uśmiecha się w sposób przeznaczony tylko dla Niego. ma te diamenciki w oczach. na policzki wstępuje lekki rumieniec, kiedy palnie coś głupiego, co może zbyt wprost mówić o Jej uczuciach. kiedy jest mniej niż metr od Niej kolana zaczynają Jej mięknąć. kiedy z Nim rozmawia, nie może opanować drżenia głosu. a tamten kretyn, nawet trochę się nie domyśla, nic a nic.

lubiłam te zimowe  wieczorne spacery... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

lubiłam te zimowe, wieczorne spacery, kiedy szliśmy trzymając się za ręce, która niemiłosiernie Nam marzły. przyglądaliśmy się migoczącym wszędzie kolorowym światełkom. uśmiechy nie schodziły z twarzy. - mam problem, kochanie. - szepnęłam, przerywając tą magiczną ciszę. zatrzymał się, i odwrócił mnie ku sobie. - jaki, piękna? - zapytał czule. - nie wiem, o co prosić w liście do Mikołaja. mam wszystko czego potrzeba do szczęścia. - wyjaśniłam, wtulając się w Jego ramiona.

jesteś dowodem na to  że świat... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

jesteś dowodem na to, że świat może być zamknięty w tych stu osiemdziesięciu dwóch centymetrach.

nie rozumiesz jak cholernie brakuje... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

nie rozumiesz jak cholernie brakuje mi wspólnego ubierania trzymetrowej choinki? tego jak brałeś mnie na ręce, żebym mogła zawiesić na czubku gwiazdkę. tego jak zawieszałeś mi na uszach bombki, pozorując, że to kolczyki. tego jak namiętnie mnie całowałeś, kiedy tylko moja mama wyszła z salonu, po więcej ciastek. tego jak nuciliśmy pod nosem 'Last Christmas', będąc nieziemsko szczęśliwi.

była przy Tobie kiedy rozstałeś... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

była przy Tobie kiedy rozstałeś się ze swoją ukochaną, kiedy matka przestała przyznawać się do tego, że jesteś Jej synem, kiedy wywalili Cię ze szkoły, kiedy zostałeś pobity przez kumpli z osiedla czy nawet kiedy ojciec wyrzucił Cię na próg. miło, że doceniłeś to, co dla Ciebie zrobiła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV