głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii udało mi się namówić rodziców na dużą choinkę. obawiałam się że i w tym roku Święty Mikołaj nie zdoła wpakować Cię pod tamtą kruszynkę. wróciliśmy z rodzicami z

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
udało mi się namówić rodziców na dużą choinkę. obawiałam się że i w tym roku Święty Mikołaj nie zdoła wpakować Cię pod tamtą kruszynkę.
udało mi się namówić rodziców na... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

udało mi się namówić rodziców na dużą choinkę. obawiałam się, że i w tym roku Święty Mikołaj, nie zdoła wpakować Cię pod tamtą kruszynkę.

wróciliśmy z rodzicami z rodzinnej... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

wróciliśmy z rodzicami z rodzinnej wigilii. rzuciłam się wykończona na narożnik wraz z moimi gwiazdkowymi prezentami. jak na złość, kiedy już usadowiłam się wygodnie dobiegł mnie głos przychodzącego połączenia. sięgnęłam po komórkę, leżącą na ławie. na wyświetlaczu migało Jego imię. - jak tam po wigilii, kochanie? - zapytałam, starając się przy tym nie ziewać. - generalnie dobrze. ubieraj się cieplutko i chodź. za pięć minut będę, piękna. - oświadczył mi, po czym zakończył rozmowę. kiedy już się spotkaliśmy, wręczył mi prezent z słodkim 'mam nadzieję, że się spodoba', po czym wziął mnie za rękę i poszliśmy na pasterkę.

idealną nie jestem. no wybacz  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

idealną nie jestem. no wybacz, że Cię wyprowadzam z tego przekonania.

może się zamienimy? ja stanę się... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

może się zamienimy? ja stanę się nieczułym draniem, a Ty osobą, która przez niego cierpi. byłoby przyjemnie, nie sądzisz?

za dwanaście dni znów będziemy... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

za dwanaście dni znów będziemy żegnać miniony rok, z kieliszkiem szampana w ręku, przyglądając się kolorowemu od petard, niebu. będzie tak jak zawsze - najostrzejszy melanż w roku, masa napadów śmiechu, niekończące się rozmowy do rana. różnica tkwi w tym, że tą noc, dzielącą rok dwutysięczny dziesiąty z dwutysięcznym jedenastym, spędzimy kilka kilometrów od siebie, w zupełnie innych miejscach.

chuj wiesz  kochana. poznałaś tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

chuj wiesz, kochana. poznałaś tylko sposób w jaki całuje, jak bardzo namiętnie może pracować Jego język, jak szybko może ściągnąć z Ciebie ubrania. tak na prawdę nigdy szczerze z Nim nie rozmawiałaś. nie wiesz jaki jest wrażliwy i jak wielkie ma serducho. nie masz pojęcia o tym jak wielkim potrafi być romantykiem, przygotowując kolację ze świecami, która wcale nie zakończy się seksem. nie znasz Go. jedyne co Was łączy to pragnienie, a Ty milisz to z miłością.

iskierki w źrenicach na Twój widok... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

iskierki w źrenicach na Twój widok w połączeniu z podkrążonymi oczami jest denny. może wrócisz w końcu? może znów dasz mi siły do życia, albo chociażby do jego części?

bezsenne noce pełne wspominania i... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

bezsenne noce pełne wspominania i wciąż zadawania sobie pytania - 'co teraz?'. właśnie to pozostawiłeś mi w prezencie, kiedy odchodziłeś. dziękuję. miła niespodzianka, kochanie.

znasz to uczucie  kiedy jeden z... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

znasz to uczucie, kiedy jeden z Twoich najważniejszych narządów w jednej chwili rozsypuje się na miliard kawałków, a każdy z nich kuje od środka niewyobrażalnie mocno?

zero odpowiedzi na okazywane przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

zero odpowiedzi na okazywane przez Ciebie uczucie. czasem brak uwagi i totalna bezinteresowność, ranią znacznie dotkliwiej, niż 'wybacz, ja Ciebie nie'.

okrutne  co? zakochasz się i pomimo... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

okrutne, co? zakochasz się i pomimo tego, że wiesz czym to się skończy, nie możesz wydostać się z tego bagna.

cieszysz się  kiedy mówi Ci jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

cieszysz się, kiedy mówi Ci jak strasznie Cię kocha. boli, kiedy przypominasz sobie czym dla Niego to uczucie jest.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV