głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii za dwanaście dni znów będziemy żegnać miniony rok z kieliszkiem szampana w ręku przyglądając się kolorowemu od petard niebu. będzie tak jak zawsze najostrzejszy

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
za dwanaście dni znów będziemy żegnać miniony rok z kieliszkiem szampana w ręku przyglądając się kolorowemu od petard niebu. będzie tak jak zawsze najostrzejszy m
za dwanaście dni znów będziemy... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

za dwanaście dni znów będziemy żegnać miniony rok, z kieliszkiem szampana w ręku, przyglądając się kolorowemu od petard, niebu. będzie tak jak zawsze - najostrzejszy melanż w roku, masa napadów śmiechu, niekończące się rozmowy do rana. różnica tkwi w tym, że tą noc, dzielącą rok dwutysięczny dziesiąty z dwutysięcznym jedenastym, spędzimy kilka kilometrów od siebie, w zupełnie innych miejscach.

chuj wiesz  kochana. poznałaś tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

chuj wiesz, kochana. poznałaś tylko sposób w jaki całuje, jak bardzo namiętnie może pracować Jego język, jak szybko może ściągnąć z Ciebie ubrania. tak na prawdę nigdy szczerze z Nim nie rozmawiałaś. nie wiesz jaki jest wrażliwy i jak wielkie ma serducho. nie masz pojęcia o tym jak wielkim potrafi być romantykiem, przygotowując kolację ze świecami, która wcale nie zakończy się seksem. nie znasz Go. jedyne co Was łączy to pragnienie, a Ty milisz to z miłością.

iskierki w źrenicach na Twój widok... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

iskierki w źrenicach na Twój widok w połączeniu z podkrążonymi oczami jest denny. może wrócisz w końcu? może znów dasz mi siły do życia, albo chociażby do jego części?

bezsenne noce pełne wspominania i... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2010

bezsenne noce pełne wspominania i wciąż zadawania sobie pytania - 'co teraz?'. właśnie to pozostawiłeś mi w prezencie, kiedy odchodziłeś. dziękuję. miła niespodzianka, kochanie.

znasz to uczucie  kiedy jeden z... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

znasz to uczucie, kiedy jeden z Twoich najważniejszych narządów w jednej chwili rozsypuje się na miliard kawałków, a każdy z nich kuje od środka niewyobrażalnie mocno?

zero odpowiedzi na okazywane przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

zero odpowiedzi na okazywane przez Ciebie uczucie. czasem brak uwagi i totalna bezinteresowność, ranią znacznie dotkliwiej, niż 'wybacz, ja Ciebie nie'.

okrutne  co? zakochasz się i pomimo... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

okrutne, co? zakochasz się i pomimo tego, że wiesz czym to się skończy, nie możesz wydostać się z tego bagna.

cieszysz się  kiedy mówi Ci jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

cieszysz się, kiedy mówi Ci jak strasznie Cię kocha. boli, kiedy przypominasz sobie czym dla Niego to uczucie jest.

jak mam uświadomić Ci właściwe... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

jak mam uświadomić Ci właściwe znaczenie słów 'kocham Cię' ? jak mam to zrobić po tym jak przez lata nabrałeś przekonania, że miłość równa się namiętności, erotyce i cierpieniu?

siedziałam w swoich własnych... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

siedziałam w swoich własnych czterech ścianach, pakując prezenty dla przyjaciół na gwiazdkę. dostałam wiadomość. sięgnęłam po komórkę, mając nadzieję, że jednak Mikołaj spełni moje gwiazdkowe marzenie. 'już teraz ściągnij na swoją komórkę... bla bla bla.', znowu to samo. nadzieja na to, że będzie dane mi przeżywać tamto wszystko na nowo, zaciera się z każdą chwilą coraz bardziej.

mam wylane  na to co teraz o mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2010

mam wylane, na to co teraz o mnie powiesz. oznajmiam Ci tylko, że tęsknię cholernie. i pomimo tych wszystkich obelg kierowanych w moją stronę - nie zamierzam z Ciebie zrezygnować.

wysyła Mu tysiąc znaków na minutę... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

wysyła Mu tysiąc znaków na minutę, próbując uświadomić Mu jak cholernie Jej zależy. uśmiecha się w sposób przeznaczony tylko dla Niego. ma te diamenciki w oczach. na policzki wstępuje lekki rumieniec, kiedy palnie coś głupiego, co może zbyt wprost mówić o Jej uczuciach. kiedy jest mniej niż metr od Niej kolana zaczynają Jej mięknąć. kiedy z Nim rozmawia, nie może opanować drżenia głosu. a tamten kretyn, nawet trochę się nie domyśla, nic a nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV