głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii spojrzał na Nią tym spojrzeniem pełnym cwaniactwa. no co chcesz? szybko. rzuciła trzęsąc się z zimna. przyciągnął Ją mocno do siebie i zaczął całować. opierała

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
spojrzał na Nią tym spojrzeniem pełnym cwaniactwa. no co chcesz? szybko. rzuciła trzęsąc się z zimna. przyciągnął Ją mocno do siebie i zaczął całować. opierała się t
spojrzał na Nią tym spojrzeniem... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

spojrzał na Nią tym spojrzeniem pełnym cwaniactwa. - no co chcesz? szybko. - rzuciła trzęsąc się z zimna. przyciągnął Ją mocno do siebie i zaczął całować. opierała się temu, odpychała Go, jednak trzymał Ją w stalowym uścisku. po jakiś dwóch minutach Ją puścił. - frajer. - podsumowała, patrząc w Jego nieskazitelnie zielone tęczówki. - nie pozwolę, żeby ktoś inny Cię całował. tego, który spróbuje zabrać mi Twoje usta, uduszę własnymi rękoma. - powiedział przez zaciśnięte zęby. odwróciła się napięcie i ruszyła do domu, próbując powstrzymać się od płaczu.

lubię Twoje wargi  o smaku lodów... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

lubię Twoje wargi, o smaku lodów balonowych.

tego wieczoru był jakiś... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

tego wieczoru był jakiś niespokojny. atmosfera między nami była ciążąca. praktycznie w ogóle nie rozmawialiśmy. kiedy w końcu zapytałam co jest odparł, że się zakochał. zatrzymałam się, on też. - i to powód do smutku, tak? - zapytałam. - tak, bo ona nie chce psuć naszej przyjaźni, nic do mnie więcej nie czuje, i nie będzie chciała, żeby było między nami coś więcej. rozumiesz? - wyrzucił z siebie. - mówisz o mnie. - szepnęłam wstrząśnięta. pocałował mnie, po czym zostawił w środku parku. po pięciu minutach dostałam wiadomość: 'wybacz, nie mogę przyjaźnić się z kimś, kogo kocham'.

uwielbiam  kiedy za wszelką cenę... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

uwielbiam, kiedy za wszelką cenę nie pozwala mi zejść z gadu.

a swoim wnukom opowiesz pewnie o tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

a swoim wnukom opowiesz pewnie o tym jak co tydzień miałeś inną.

nie szukał dziewczyny  która w... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

nie szukał dziewczyny, która w przyszłości staje się niesamowitą i niezastąpioną kobietą. która będzie bezkonkurencyjną żoną i idealną matką. chciał taką, która bez większych oporów co noc będzie pomimo zmęczenia umierać z rozkoszy w Jego ramionach. która nie będzie umiała powiedzieć 'nie', jak i nie wyrazi w stosunku do siebie choć krzty szacunku.

kochanie  skończyły się czasy... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

kochanie, skończyły się czasy kiedy mogłeś mnie zdobyć jednym pocałunkiem.

napawam się Twoim zapachem. zapachem... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

napawam się Twoim zapachem. zapachem otaczającym bezpieczeństwem.

no i popatrz. żyjesz sobie jak gdyby... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

no i popatrz. żyjesz sobie jak gdyby nigdy nic. wszystko układa się wprost idealnie. bajka. i nagle pojawia się jedna osoba. metr osiemdziesiąt wzrostu, czarne włosy i najcudowniejsze szmaragdowe oczy pod słońcem - wszechświat wywraca się do góry nogami. zaczyna się miłość z góry skazana na porażkę.

mów mi  że jestem piękna... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

mów mi, że jestem piękna, inteligentna, cudowna, jedyna, na zawsze. powtarzaj, że mnie kochasz. sprawiaj, że będę czuć się wyjątkową. lubię czuć się przez Ciebie okłamywana, ta.

oczekujesz  że znów kiedy staniesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

oczekujesz, że znów kiedy staniesz ze mną w oko w oko, powiem 'tęskniłam'? nie, kochanie, nie tym razem. nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, nie popełnia się identycznych błędów. nie zacznę Ci słodzić i pieprzyć, jaki to jesteś boski i cudowny. przeciwnie. w końcu zbiorę w sobie na tyle sił, żeby uświadomić Ci jakim jesteś palantem. szkodnikiem. pasożytem.

co robisz kiedy zobaczysz w... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

co robisz kiedy zobaczysz w skarpetkach dziurę? - wyrzucasz. co robisz z opakowaniem od jogurtu, kiedy już zjesz zawartość? - wyrzucasz. co robisz z niepotrzebną, starą płytą? - wyrzucasz. a co robisz z dziewczyną, która Ci się znudzi? - też wyrzucasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV