głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii przychodzi ta chwila kiedy tracisz wszelkie ambicje a sens życia odchodzi coraz bardziej z każdą minutą. to co dawniej miało dla Ciebie ogromne znaczenie stało

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
przychodzi ta chwila kiedy tracisz wszelkie ambicje a sens życia odchodzi coraz bardziej z każdą minutą. to co dawniej miało dla Ciebie ogromne znaczenie stało się n
przychodzi ta chwila  kiedy tracisz... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

przychodzi ta chwila, kiedy tracisz wszelkie ambicje, a sens życia odchodzi coraz bardziej z każdą minutą. to co dawniej miało dla Ciebie ogromne znaczenie, stało się nic nie znaczącym elementem. wyczerpała Ci się siła do przeżycia kolejnych dni i miesięcy. brakuje Ci jedynie odwagi, do tego, żeby raz na zawsze skończyć całe to przedstawienie, nazywane życiem.

okropnie ironiczne to życie... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

okropnie ironiczne to życie, nieprawdaż?

stanęła pod Jego drzwiami w środku... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 grudnia 2010

stanęła pod Jego drzwiami w środku nocy, cała przemoknięta. niepewnie nacisnęła dzwonek. dostała wiadomość: 'nie mam ochoty z Tobą rozmawiać, idź proszę', napisał. - nie potrafię bez Ciebie żyć, kochanie! - wykrzyczała z całych sił. usiadła na progu, i czekała. w końcu po godzinie wyszedł. - a ja nie potrafię żyć z Tobą, ogarniasz? więc odpuść, niunia. - powiedział, po czym nie dając Jej szansy na odpowiedzenie, wrócił do ciepłego mieszkania.

przyrzekniesz  że nigdy  przenigdy... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 grudnia 2010

przyrzekniesz, że nigdy, przenigdy nic dla Ciebie nie znaczyłam? no właśnie.

czasem brakuje mi Twojego bezwiednego... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 grudnia 2010

czasem brakuje mi Twojego bezwiednego 'kocham' wypowiedzianego od tak, po prostu.

z upływem czasu  zawsze to  co już... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

z upływem czasu, zawsze to, co już jest za Nami wydaje się takie proste i banalne. decyzje, które wydawały się niebywale skomplikowane, teraz są oczywiste. wypracowania z polskiego nad którymi głowiliśmy się całymi nocami, obecnie byłyby wymarzonym tematem. miłość kilka lat temu była tylko chodzeniem za rękę i jakimś pustym 'kocham Cię', stała się o wiele trudniejsza.

czarne od tuszu łzy  spływały na... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

czarne od tuszu łzy, spływały na Jej śnieżnobiałą suknię. na głowie miała niesforne loki, bo rozpięciu koka. siedziała na marmurowych schodkach przed ołtarzem. goście patrzyli na Nią, jak na wariatkę. Jej narzeczony wyszedł w momencie kiedy powiedziała 'nie'. w końcu podniosła się, i podeszła do mikrofonu. - koniec przestawienia, moi drodzy. to skutki próby poślubienia kogoś, kogo się nie kocha. - powiedziała łamiącym się głosem.

nie zrozum mnie źle  po prostu mam... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

nie zrozum mnie źle, po prostu mam dosyć uczuć 'wiecznych'.

spojrzał na Nią tym spojrzeniem... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

spojrzał na Nią tym spojrzeniem pełnym cwaniactwa. - no co chcesz? szybko. - rzuciła trzęsąc się z zimna. przyciągnął Ją mocno do siebie i zaczął całować. opierała się temu, odpychała Go, jednak trzymał Ją w stalowym uścisku. po jakiś dwóch minutach Ją puścił. - frajer. - podsumowała, patrząc w Jego nieskazitelnie zielone tęczówki. - nie pozwolę, żeby ktoś inny Cię całował. tego, który spróbuje zabrać mi Twoje usta, uduszę własnymi rękoma. - powiedział przez zaciśnięte zęby. odwróciła się napięcie i ruszyła do domu, próbując powstrzymać się od płaczu.

lubię Twoje wargi  o smaku lodów... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

lubię Twoje wargi, o smaku lodów balonowych.

tego wieczoru był jakiś... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2010

tego wieczoru był jakiś niespokojny. atmosfera między nami była ciążąca. praktycznie w ogóle nie rozmawialiśmy. kiedy w końcu zapytałam co jest odparł, że się zakochał. zatrzymałam się, on też. - i to powód do smutku, tak? - zapytałam. - tak, bo ona nie chce psuć naszej przyjaźni, nic do mnie więcej nie czuje, i nie będzie chciała, żeby było między nami coś więcej. rozumiesz? - wyrzucił z siebie. - mówisz o mnie. - szepnęłam wstrząśnięta. pocałował mnie, po czym zostawił w środku parku. po pięciu minutach dostałam wiadomość: 'wybacz, nie mogę przyjaźnić się z kimś, kogo kocham'.

uwielbiam  kiedy za wszelką cenę... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 grudnia 2010

uwielbiam, kiedy za wszelką cenę nie pozwala mi zejść z gadu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV