głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii usłyszałam dźwięk sms'a. 'brawo za to wpadnięcie dziś na słup mała. :D' napisał. zaśmiałam się na wspomnienie tego zdarzenia. 'widziałeś? haha porażka wiem. pie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
usłyszałam dźwięk sms'a. 'brawo za to wpadnięcie dziś na słup mała. :D' napisał. zaśmiałam się na wspomnienie tego zdarzenia. 'widziałeś? haha porażka wiem. pierdoła
usłyszałam dźwięk sms'a. 'brawo... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

usłyszałam dźwięk sms'a. 'brawo za to wpadnięcie dziś na słup, mała. :D', napisał. zaśmiałam się na wspomnienie tego zdarzenia. 'widziałeś? haha, porażka, wiem. pierdoła ze mnie.', odpisałam. 'przestań. stałem z kumplem. byłem odwrócony tyłem, ale kiedy usłyszałem Twój pisk... bałem się o Ciebie. potem On mi powiedział, co zrobiłaś. i na przyszłość, zabraniam Ci, takiej paniki, jeżeli nie chcesz, żebym padł za serce.', dostałam kolejnego sms'a. obudziła się nadzieja, że może jednak... zależy Mu... tak, chociaż trochę. malutko. tyci tyci.

pamiętam  kochał zimę. lubił moje... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

pamiętam, kochał zimę. lubił moje czerwone z zimna policzki, nos i uszy. rozgrzewanie moich zmarzniętych dłoni sprawiało Mu niebywałą przyjemność. z tym cudownym uśmiechem rzucał we mnie śnieżkami, a potem klękał i przepraszał, że przez Niego jest mi coraz zimniej. brał mnie na ręce, zanosił do siebie. przebierał z mokrych ubrań w swoją dużą koszulkę, i przykrywał mnie kocem. całował w policzek, przy okazji szepcząc na ucho, że zaraz przyniesie mi gorącą herbatę z cytryną. dręczy mnie przeczucie, że tej zimy właśnie tego będzie mi najbardziej brakowało.

spędzali razem namiętne noce  Ich... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

spędzali razem namiętne noce, Ich pocałunki były totalnie zachłanne. mówił Jej słodkie słówka. miała w podświadomości fakt, że dla Niego miłość jest równoznaczna z seksem, dzikością, erotyzmem. jednak liczyło się dla Niej tylko to, że Ją kochał. w sposób, w jaki rozumiał to uczucie.

trudno stwierdzić jaki miał... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

trudno stwierdzić jaki miał dokładnie gust. raz widziano Go z dziewczyną latającą za piłką, z potem na twarzy, w kucyku i brudnej od ziemi koszulce. innym razem, szedł po mieście trzymając dłoń na tyłku jakieś tlenionej blondyny.

nigdy nie jest za późno. życie... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

nigdy nie jest za późno. życie wciąż daje Nam nowe szanse.

a te bezwartościowe panienki znów... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

a te bezwartościowe panienki znów patrzą na mnie z zazdrością i wciąż zadają sobie pytanie 'czemu Ona się uśmiecha?'. cóż, moje miłe, pan piękny ma dość sztuczności i chorych gierek. przyszedł czas na miłość.

nie pragnę krycia się po kątach.... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

nie pragnę krycia się po kątach. spotykania się pod niewiedzę rodziców, w środku nocy w najbardziej odludnym miejscu. nie bój się o mnie. dopóki jesteś, poradzę sobie ze wszystkim. pokażmy wszystkim jacy jesteśmy szczęśliwi. całujmy się bezwstydnie na środku korytarza, czy na chodniku. niech ludzie żałują tego 'nie mówiła/em, że tak będzie?' po Naszym rozstaniu.

a nuż  poczekam  może pokocha. teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

a nuż, poczekam, może pokocha.

zawzięcie czekasz na moją... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

zawzięcie czekasz na moją porażkę. ostrzegałam, że On woli mnie od jakieś tlenionej niuni. i dla rozwiania Twoich przekonań, księżniczko, 'tleniona niunia' nie jest komplementem, więc nie dziękuj. i a pro po, nie oddam Ci Go bez walki, wiesz?

zbiegłam szybko do szatni  po kasę... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 listopada 2010

zbiegłam szybko do szatni, po kasę, którą zostawiłam w kurtce. siedział tam. byliśmy zupełnie sami. - siema. - rzuciłam. podniósł na mnie wzrok, po chwili wstając. drgnęłam, i zaczęłam szybciej przeszukiwać kieszenie. szybkim ruchem objął mnie w talii i obrócił ku sobie. spuściłam głowę. - puść. - poprosiłam cicho, próbując przełamać barierę mówienia, która utworzyła się w moim gardle. uniósł mój podbródek, po czym zaczął zachłannie całować. po jakieś minucie dobiegł mnie odgłos kroków. odepchnęłam Go od siebie. - nikt nie musi o Nas wiedzieć. - zdążył szepnąć mi na ucho. do szatni weszła kumpela, zapewne mnie szukała. spojrzała na Niego, i uniosła pytająco brwi. - no to pożyczysz mi ten podręcznik? oddam. - powiedział. kłamał równie dobrze, jak całował.

za oknem pada śnieg  w domu czuć... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 listopada 2010

za oknem pada śnieg, w domu czuć powoli zbliżające się święta, w szkole tym bardziej. przygotowania idą pełną parą. na świetlicy uczniowie zawzięcie robią ozdoby. są organizowane konkursy. na najładniejszą szopkę, stroik, ozdobę świąteczną. a mnie dręczy tylko jedno. czemu przestałeś mnie kochać?

myślisz  że mając zarówno z tyłu... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 listopada 2010

myślisz, że mając zarówno z tyłu, jak i przodu plecy, aparat na zębach, mocny głos i szeroki tyłek, pokocha Cię? no to powiem Ci, że nie znasz życia. i Jego. i zasad miłości w XXIw.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV