głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii wszedłeś na gadu pierwszy raz od kilku miesięcy. serce znów wywinęło kilka koziołków i zaczęło bić nierównym tempem. pomyślałeś jak bolesne jest patrzenie w bez

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
wszedłeś na gadu pierwszy raz od kilku miesięcy. serce znów wywinęło kilka koziołków i zaczęło bić nierównym tempem.
wszedłeś na gadu  pierwszy raz od... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 listopada 2010

wszedłeś na gadu, pierwszy raz od kilku miesięcy. serce znów wywinęło kilka koziołków i zaczęło bić nierównym tempem.

pomyślałeś  jak bolesne jest... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 listopada 2010

pomyślałeś, jak bolesne jest patrzenie w bezgwiezdne niebo w samotności?

blask księżyca niezdarnie wpadał... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 listopada 2010

blask księżyca niezdarnie wpadał przez szybę, oświetlając Jej twarz. nie mogła zasnąć. otworzyła okno, siadając na zimnym parapecie. zaciągnęła się wilgotnym, nocnym powietrzem. mimowolnie obudziło się w Niej pragnienie Jego obecności. w głowie uparcie kłębiła się wizja tego jak siedzą na tarasie, przykryci grubym kocem w kwiatki, popijając gorącą kawę i śmiejąc się do łez.

jesteś tylko wtedy  kiedy wszystko... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 listopada 2010

jesteś tylko wtedy, kiedy wszystko Ci się pieprzy.

usiadła na ławce  na której zwykle... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 listopada 2010

usiadła na ławce, na której zwykle przesiadywali wieczory. wyjęła komórkę. 'zgubiłam się w parku, POMÓŻ!', wysłała Mu w wiadomości. po dziesięciu minutach usłyszała czyiś bieg. po dwóch sekundach, rozpoznała ten rytm. z uśmiechem i satysfakcją, wyczekiwała, aż Ją 'znajdzie'. zauważył Ją po przebiegnięciu kilku alej. kiedy był wystarczająco blisko, by mogła Go usłyszeć, prychnął cicho. - idiotka. znasz to miejsce, jak własną kieszeń. - powiedział, zadyszanym głosem. zarumieniła się delikatnie. - ale uwielbiam jak mnie znajdujesz. - szepnęła, wpatrując się w Jego oczy, oświetlone blaskiem księżyca.

Jego 'kocham Cię'  było takie... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 listopada 2010

Jego 'kocham Cię', było takie absurdalne. nielogiczne. wbrew wszystkim zasadom. postanowieniom. wyrwane z zupełnie innej bajki. nie uwierzyła. nie przed Nim stanęła w śnieżnobiałej sukni i welonie.

muskał opuszkami Jej nagie ramię.... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 listopada 2010

muskał opuszkami Jej nagie ramię. - kochanie? - szepnęła cicho. - po raz setny: tak, na prawdę, Cię kocham. - odparł z najpiękniejszym uśmiechem, zakładając jeden z blond kosmyków za Jej ucho.

  nie potrafię tak już.   pisnęła... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 listopada 2010

- nie potrafię tak już. - pisnęła cicho, połykając łzy. przytulił Ją, po czym od tak, odszedł. do końca żywiła nadzieję, że to Ją kocha. że przestanie spotykać się z tamtą lafiryndą, dla Niej. znosiła Jego podwójne życie. obiecywał, że wszystko będzie dobrze, stanie się normalne. nie pozostawało nic, jak po prostu, zaufać. okazał się draniem. w Jego definicji miłość była tylko namiętnymi pocałunkami, seksem, orgazmem co weekend. kiedy odchodził Jego 'kocham', nabrało nowego znaczenia - 'kocham się z Tobą pieprzyć'.

'niech to trwa  nigdy się nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 listopada 2010

'niech to trwa, nigdy się nie kończy, nawet śmierć nas nie rozłączy.' - wysłał Jej w wiadomości na gadu. znał ją. wiedział, że ma cholerny sentyment do tego kawałka. wiedział, że ją zranił. wiedział, że teraz siedzi, wpieprzając czekoladę o smaku toffi, powtarzając pod nosem, że nie będzie płakać. wiedział, że chce, żeby przy Niej został. wiedział, że ot tak nie przestanie Go kochać. wiedział, że bez względu na stopień głupoty, jaką wyrządzi, Ona zawsze zgodzi się na kolejną szansę, mówiąc, że miłość przetrwa wszystko.

splatając jej palce ze swoimi... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 listopada 2010

splatając jej palce ze swoimi, obiecywał, że nigdy nie zrani. kłamca. jej ukochany oszust.

odrzucił połączenie. stanęła... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 listopada 2010

odrzucił połączenie. stanęła przed lustrem. powstrzymując się od płaczu, podkreśliła oczy czarną kredką. wychodząc cicho z domu, zawarła postanowienie - będzie silna. poniesie konsekwencje za swoją słabość do nieczułych drani.

tam wszystko jest takie proste. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 listopada 2010

tam wszystko jest takie proste. nie istnieją problemy. czujesz na twarzy ciepły oddech, kiedy całujesz w nos. wyczesujesz grzywę. z padoku, dobiega kojące rżenie. tam jest nieistotne to, że Wam się nie układa. tam jesteś szczęśliwa...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV