głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii przeczytałam jedno zdanie w Jego opisie. kilka wyrazów. mimowolnie wyłączyłam komputer zabrałam z barku butelkę wódki i wyjęłam z torby paczkę fajek. dziesięć m

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
przeczytałam jedno zdanie w Jego opisie. kilka wyrazów. mimowolnie wyłączyłam komputer zabrałam z barku butelkę wódki i wyjęłam z torby paczkę fajek. dziesięć minut późn
przeczytałam jedno zdanie w Jego... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

przeczytałam jedno zdanie w Jego opisie. kilka wyrazów. mimowolnie wyłączyłam komputer, zabrałam z barku butelkę wódki i wyjęłam z torby paczkę fajek. dziesięć minut później stałam przed Jego drzwiami cała przemarznięta. otworzył mi ze zdezorientowaną miną. - masz nawet całą noc, jeśli nie wyrobisz się w pięć minut. opowiedz mi o swoim życiu. - powiedziałam, tak na powitanie.

niczym przez mgłę pamiętam tamten... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

niczym przez mgłę pamiętam tamten deszczowy, zimny wieczór. Jego dłonie mocno zaciśnięte na moich nadgarstkach. łzy, które za wszelką cenę powstrzymywaliśmy. słowa, które z trudem przechodziły przez gardło. to właśnie wtedy oznajmiłam Mu, że wciąż za Nim tęsknię. to właśnie wtedy powiedział mi, że chyba mam ostro zrytą podświadomość, myśląc, że On zapomniał.

żałuję  że nie istnieje w życiu... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

żałuję, że nie istnieje w życiu taki magiczny pstryczek. pstryk - znikasz. pstryk - zapominam. pstryk - jesteś. pstryk - kochasz.

nie masz bladego pojęcia o moich... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

nie masz bladego pojęcia o moich uczuciach. nie wiesz jak cholernie słaba jestem, kiedy co noc łzy ciurkiem suną po moim policzku, pozostawiając lekko błyszczące sługi. nie słyszysz jak zduszonym już głosem krzyczę z bólu zwijając się w jak najmniejszy kłębek. nie zdajesz sobie sprawy jak pragnę o Tobie w takich chwilach zapomnieć. nie wyobrażasz sobie ile myśli samobójczych przebiega przez moją głowę. nie znasz wartości jaką jest dla mnie miłość, i nie pojmujesz, że dałabym sobie rękę odciąć tylko po to, żebyś wrócił. najgorszym w tym wszystkim jest jednak fakt, że w dalszym ciągu chciałabym na kolanach cholernie Ci dziękować za każdą z chwil, w których byłam najszczęśliwszą kobietą pod słońcem.

nigdy nie marzyłam o czymś takim.... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

nigdy nie marzyłam o czymś takim. nigdy nawet nie myślałam. i nagle stało się. zupełnie znienacka. no przydarzyło się, kurczę. Ty się przydarzyłeś.

ta skończona desperacja kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

ta skończona desperacja kiedy patrzysz na tarczę zegara, która wskazuje godziną dwudziestą dwadzieścia, a chwilę potem przestawiasz wskazówkę o minutę.

nawet dokładnie nie określiłam... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

nawet dokładnie nie określiłam koloru Twoich tęczówek. nie zapamiętałam jeszcze perfekcyjnie Twojego uśmiechu. mogę unaocznić sobie w myślach jedynie włosy, postawę, może minimalnie głos. sam widzisz, że nie znam Cię zbyt dobrze. nie zapamiętałam z pedantyczną dokładnością każdego calu Twojej osoby. nie jesteś mi niesamowicie bliski, nie byłabym w stanie powierzyć Ci moich tajemnic, jednakże sprawiasz, że jestem zwyczajnie szczęśliwa. jesteś tą osobą, którą w końcu, z biegiem czasu byłabym w stanie pokochać.

nie sądziłam  że stać Cię na tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

nie sądziłam, że stać Cię na tak przyjemny ton w rozmowie ze mną. na tak spokojny wzrok i zwyczajne, delikatne 'słucham?'. może jednak potrafisz być taki... zwyczajny. może tego drania tylko zgrywasz. łudzę się, wiem.

w najśmielszych marzeniach nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

w najśmielszych marzeniach nie wyobrażałam sobie tego co jest teraz. ~ veriolla

skoro już wprowadziłeś się bez... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

skoro już wprowadziłeś się bez pytania do mojego serca - płać czynsz, przynajmniej.

gdyby Jego talent do nauki miał... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

gdyby Jego talent do nauki miał taką moc jak ten do ranienia, bankowo każda z tych ponad dziesięciu lasek semestralnych - byłaby piątką.

największą porażką są wf'y z... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

największą porażką są wf'y z tamtymi laleczkami, które co chwila sprawdzają czy aby nie złamały sobie któregoś z paznokci, a przy każdym nibyodebraniu piłki - piszczą niemiłosiernie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV