głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii a dobrym towarzystwem nazywam ludzi z którymi będę się bawić zajebiście dobrze zarówno pod wpływem alkoholu jak i zupełnie bez niego. tych którzy potrafią wycią

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
a dobrym towarzystwem nazywam ludzi z którymi będę się bawić zajebiście dobrze zarówno pod wpływem alkoholu jak i zupełnie bez niego. tych którzy potrafią wyciągnąć
a dobrym towarzystwem nazywam ludzi z... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

a dobrym towarzystwem nazywam ludzi z którymi będę się bawić zajebiście dobrze zarówno pod wpływem alkoholu, jak i zupełnie bez niego. tych, którzy potrafią wyciągnąć mnie z dołka właściwie jednym, niewinnym uśmiechem. tych będących przy mnie w najcięższych momentach, mimo furii jaką na nich wyładowuję. dobrym towarzystwem nazywam przyjaciół, dokładnie.

wrzuciłam na siebie pierwsze lepsze... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

wrzuciłam na siebie pierwsze lepsze spodnie od dresu, dużą bluzę. zarzuciłam kaptur na głowę, a do ust włożyłam kilka drażetek gumy. wystarczyło, żeby wszystkie te barbie spuszczały wzrok mijając mnie, a na moje pewne 'siema' odpowiadały cichym i niepewnym 'hej' z obawy, że mogę się zaraz na nie rzucić. nie pozoruję zimnej panienki. chodzę tak, bo lubię. a to, że one zarzucają z góry jakiś stereotyp - to nie moja wina.

w reklamie tp serce z rozumem w... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

w reklamie tp serce z rozumem w efekcie się ze sobą sprzymierzają, i posiadają to samo zdanie. u mnie nie jest tak pięknie, niestety.

tak  włączę któryś z kawałków... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

tak, włączę któryś z kawałków, który totalnie mnie dołuje. tak, przestanę hamować łzy. tak, zacznę krzyczeć, aby wyrazić to, jak cholernie cierpię. tak, zrobię to wszystko na przekór Tobie, bo kazałeś mi zawsze być silną.

słodki uśmiech  ponętne spojrzenie... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

słodki uśmiech, ponętne spojrzenie i jestem Twoja? może w następnym wcieleniu.

dlaczego jestem nieobecna na wyraźne... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

dlaczego jestem nieobecna na wyraźne znaki z Jego strony, sugerujące, że pragnie czegoś więcej? dlaczego za wszelką cenę nie chcę z Nim być? nie zadawaj głupich pytań. nigdy nie zastanawiałaś się kogo tak na prawdę kochasz? nigdy nie wspominałaś sytuacji z poprzedniego dnia z uśmiechem, który jest zamazywany przez łzy? mam przy sobie dwóch wspaniałych facetów. dwóch, na których potwornie mi zależy, co jasno mówi, że nie chcę żadnego z nich zranić. dlatego nie zrobię kroku do przodu, proste.

co najbardziej lubię w naszej... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

co najbardziej lubię w naszej znajomości? nie poznajemy się przez pryzmat komunikatorów, czy komórki. nasz kontakt od początku opiera się na rozmowach twarzą w twarz. nikogo nie udajemy. nie staramy się być inni, niż jesteśmy. spontanicznie nie rzucimy gotowego tekstu z internetu, jak i nie będziemy błyszczeć sztuczną inteligencją. poznamy się dużo szybciej, bez zatajania jakichkolwiek szczegółów naszej osobowości.

jak śpiewać to tylko pod... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

jak śpiewać to tylko pod prysznicem. jak tańczyć to tylko w kałużach po deszczu. jak kochać to tylko Jego.

zwierzęta chyba nie lubią... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

zwierzęta chyba nie lubią miłości. od chwili kiedy jestem tak nieziemsko zakochana, omijają mnie jak najszerszym łukiem.

nie miej do mnie pretensji. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

nie miej do mnie pretensji. nie bawiłam się Tobą. nie chciałam Cię uwieść, a potem zostawić. nie to miałam w planach. traktowałam Cię cholernie poważnie i na prawdę pragnęłam czuć do Ciebie znacznie więcej, niż sympatię. ale nie panuję nad tym co dzieje się z moim sercem. z czasem oduczyło się kochać.

to nie jest tak  że facet jest... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

to nie jest tak, że facet jest nieczułym egoistą, stworzonym do wyrządzania nam krzywdy. wśród nas, kobiet, również są suki, które tylko czyhają, aby złamać któreś z męskich serc. wiedz, że my ranimy dużo bardziej i oprócz tego bijącego narządu w klatce piersiowej okaleczamy również to cholerne ego płci przeciwnej. przestań się mścić na którymkolwiek z gości, kiedy poprzedni Cię zniszczy. bo może ten, który się właśnie do Ciebie zbliżył pragnie jedynie podarować Ci to magiczne ciepło, cudowne chwile, bezapelacyjną miłość. nie rań tego, kto Cię nie zranił. pod żadnym pozorem.

przykrywam się wychłodzoną... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

przykrywam się wychłodzoną kołdrą pod sam nos, zaciskając na niej kurczowo dłonie w pięści. przygryzam boleśnie dolną wargę. opuszczam powieki. nie zwracam nawet uwagi na wibrujący na szafce nocnej telefon. dobrze wiem, że w treści wiadomości przeczytam krótkie 'dobranoc, skarbie, kocham Cię najmocniej'. rutyna. codziennie to samo. zaczynam płakać. niemy krzyk wydobywa się z mojego gardła, a całe ciało opanowują drgawki. zgadza się. nie jestem z tym, którego kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV