głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii to że co dzień ustawiasz sobie budzik na północ nie oznacza że On o Tobie myśli. gwarantuję Ci że jestem o wiele ciekawszym tematem do nocnych rozważań niż pięć

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
to że co dzień ustawiasz sobie budzik na północ nie oznacza że On o Tobie myśli. gwarantuję Ci że jestem o wiele ciekawszym tematem do nocnych rozważań niż pięćdzies
to  że co dzień ustawiasz sobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 marca 2011

to, że co dzień ustawiasz sobie budzik na północ, nie oznacza, że On o Tobie myśli. gwarantuję Ci, że jestem o wiele ciekawszym tematem do nocnych rozważań, niż pięćdziesiąt kilogramów plastiku składających się na Twoją osobę.

  odpierdolmy coś. coś  co... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 marca 2011

- odpierdolmy coś. coś, co będziemy mieć w pamięci przez lata. - przykładowo co? - no, na przykład, zakochajmy się w sobie?

dzięki Niemu żyłam. dzięki Niemu... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

dzięki Niemu żyłam. dzięki Niemu umarłam.

odpuść już. bądźmy szczęśliwi. teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

odpuść już. bądźmy szczęśliwi.

bo kiedy mam Cię na wyciągnięcie... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

bo kiedy mam Cię na wyciągnięcie ręki - jest znacznie lepiej. nie martwię się. nie przegryzam warg zastanawiając się czy aby na pewno nic Ci nie grozi. słyszę Twój głos, który mimowolnie uspokaja moją podświadomość. patrzę na Twoje usta układające się w uśmiech. jest dobrze. zawsze będzie w końcu dobrze, jeśli nie pozwolimy, żeby ktoś nas rozdzielił. razem się ochronimy.

bo kilometry to nic. są samochody... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

bo kilometry to nic. są samochody, pociągi, czy inne środki transportu. dzieli nas coś znacznie gorszego.

więc to jutro? jutro wszystko się... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

więc to jutro? jutro wszystko się skończy, zniknie. więc czas wziąć wódkę i iść do Ciebie? czas pożegnać się z życiem przy boku faceta, który podświadomie zajął kilkanaście miesięcy temu pierwsze miejsce w moim sercu.

no jasne  idź i zapij problemy.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

no jasne, idź i zapij problemy. ostrzegam tylko, że następnego ranka na ostrym kacu poczujesz się chujowo podle, a one powrócą ze zdwojoną siłą.

nie zabraniaj mi się kochać.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

nie zabraniaj mi się kochać. pamiętaj, że zawsze chcę najbardziej tego, co zakazane.

tamte chwile wyblakły  prawda?... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

tamte chwile wyblakły, prawda? wspomnienia wygasły, nie narzucają się tak. coraz mniej łez. znacznie spokojniejsze noce. oddech ewidentnie się uspokoił. sny już nie są przesycone wyłącznie nami. może zapominamy. może przestajemy kochać. może okaleczyliśmy się nawzajem zbyt mocno, żeby w dalszym ciągu o sobie tak bardzo pamiętać. może nie potrafimy dłużej tak żyć. a może już w ogóle nie żyjemy. nie potrafimy. nie osobno.

naprawdę nie obchodzi mnie fakt  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

naprawdę nie obchodzi mnie fakt, że było zimno, cała się trzęsła, nie potrafiłeś inaczej. nie chcę tego słuchać. to tylko chore tłumaczenia, które na dobrą sprawę wcale mnie nie obchodzą. przytuliłeś ją. trzymałeś ją w swoich ramionach, tak jak mnie na co dzień. dlatego z miejsca uświadom sobie, że Twoje dłonie już nigdy nie będą miały prawa znaleźć się na moim ciele. Twoje usta już nie poczują moich warg. a moje serce już nie będzie potrafiło Ci wybaczyć.

  jesteśmy zupełnie różni. ja... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

- jesteśmy zupełnie różni. ja próbuję coś poskładać, zaplanować. Ty wciąż żyjesz na spontanie, zmieniasz decyzje co kilka minut. żyjesz teraźniejszością, a ja wybiegam w przyszłość. Ty nawet nie wiesz, czym jest przyszłość. - może i nie planuję gdzie będę pracować, gdzie pójdę dalej do szkoły, gdzie zamieszkam jak w końcu się usamodzielnię, ale jedno wiem na pewno. jesteś nieodłączną częścią mojej przyszłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV