głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii bo kiedy mam Cię na wyciągnięcie ręki jest znacznie lepiej. nie martwię się. nie przegryzam warg zastanawiając się czy aby na pewno nic Ci nie grozi. słyszę Twó

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
bo kiedy mam Cię na wyciągnięcie ręki jest znacznie lepiej. nie martwię się. nie przegryzam warg zastanawiając się czy aby na pewno nic Ci nie grozi. słyszę Twój głos
bo kiedy mam Cię na wyciągnięcie... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

bo kiedy mam Cię na wyciągnięcie ręki - jest znacznie lepiej. nie martwię się. nie przegryzam warg zastanawiając się czy aby na pewno nic Ci nie grozi. słyszę Twój głos, który mimowolnie uspokaja moją podświadomość. patrzę na Twoje usta układające się w uśmiech. jest dobrze. zawsze będzie w końcu dobrze, jeśli nie pozwolimy, żeby ktoś nas rozdzielił. razem się ochronimy.

bo kilometry to nic. są samochody... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

bo kilometry to nic. są samochody, pociągi, czy inne środki transportu. dzieli nas coś znacznie gorszego.

więc to jutro? jutro wszystko się... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

więc to jutro? jutro wszystko się skończy, zniknie. więc czas wziąć wódkę i iść do Ciebie? czas pożegnać się z życiem przy boku faceta, który podświadomie zajął kilkanaście miesięcy temu pierwsze miejsce w moim sercu.

no jasne  idź i zapij problemy.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

no jasne, idź i zapij problemy. ostrzegam tylko, że następnego ranka na ostrym kacu poczujesz się chujowo podle, a one powrócą ze zdwojoną siłą.

nie zabraniaj mi się kochać.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

nie zabraniaj mi się kochać. pamiętaj, że zawsze chcę najbardziej tego, co zakazane.

tamte chwile wyblakły  prawda?... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

tamte chwile wyblakły, prawda? wspomnienia wygasły, nie narzucają się tak. coraz mniej łez. znacznie spokojniejsze noce. oddech ewidentnie się uspokoił. sny już nie są przesycone wyłącznie nami. może zapominamy. może przestajemy kochać. może okaleczyliśmy się nawzajem zbyt mocno, żeby w dalszym ciągu o sobie tak bardzo pamiętać. może nie potrafimy dłużej tak żyć. a może już w ogóle nie żyjemy. nie potrafimy. nie osobno.

naprawdę nie obchodzi mnie fakt  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

naprawdę nie obchodzi mnie fakt, że było zimno, cała się trzęsła, nie potrafiłeś inaczej. nie chcę tego słuchać. to tylko chore tłumaczenia, które na dobrą sprawę wcale mnie nie obchodzą. przytuliłeś ją. trzymałeś ją w swoich ramionach, tak jak mnie na co dzień. dlatego z miejsca uświadom sobie, że Twoje dłonie już nigdy nie będą miały prawa znaleźć się na moim ciele. Twoje usta już nie poczują moich warg. a moje serce już nie będzie potrafiło Ci wybaczyć.

  jesteśmy zupełnie różni. ja... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

- jesteśmy zupełnie różni. ja próbuję coś poskładać, zaplanować. Ty wciąż żyjesz na spontanie, zmieniasz decyzje co kilka minut. żyjesz teraźniejszością, a ja wybiegam w przyszłość. Ty nawet nie wiesz, czym jest przyszłość. - może i nie planuję gdzie będę pracować, gdzie pójdę dalej do szkoły, gdzie zamieszkam jak w końcu się usamodzielnię, ale jedno wiem na pewno. jesteś nieodłączną częścią mojej przyszłości.

a dobrym towarzystwem nazywam ludzi z... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

a dobrym towarzystwem nazywam ludzi z którymi będę się bawić zajebiście dobrze zarówno pod wpływem alkoholu, jak i zupełnie bez niego. tych, którzy potrafią wyciągnąć mnie z dołka właściwie jednym, niewinnym uśmiechem. tych będących przy mnie w najcięższych momentach, mimo furii jaką na nich wyładowuję. dobrym towarzystwem nazywam przyjaciół, dokładnie.

wrzuciłam na siebie pierwsze lepsze... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

wrzuciłam na siebie pierwsze lepsze spodnie od dresu, dużą bluzę. zarzuciłam kaptur na głowę, a do ust włożyłam kilka drażetek gumy. wystarczyło, żeby wszystkie te barbie spuszczały wzrok mijając mnie, a na moje pewne 'siema' odpowiadały cichym i niepewnym 'hej' z obawy, że mogę się zaraz na nie rzucić. nie pozoruję zimnej panienki. chodzę tak, bo lubię. a to, że one zarzucają z góry jakiś stereotyp - to nie moja wina.

w reklamie tp serce z rozumem w... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

w reklamie tp serce z rozumem w efekcie się ze sobą sprzymierzają, i posiadają to samo zdanie. u mnie nie jest tak pięknie, niestety.

tak  włączę któryś z kawałków... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 marca 2011

tak, włączę któryś z kawałków, który totalnie mnie dołuje. tak, przestanę hamować łzy. tak, zacznę krzyczeć, aby wyrazić to, jak cholernie cierpię. tak, zrobię to wszystko na przekór Tobie, bo kazałeś mi zawsze być silną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV