głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii jeżeli poczekasz kakao ostygnie i nie będzie parzyło już tak dotkliwie warg. jeżeli poczekasz i nie rzucisz Mu się od razu w ramiona nie uzna Cię za łatwą. będz

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
jeżeli poczekasz kakao ostygnie i nie będzie parzyło już tak dotkliwie warg. jeżeli poczekasz i nie rzucisz Mu się od razu w ramiona nie uzna Cię za łatwą. będzie zdob
jeżeli poczekasz kakao ostygnie i... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

jeżeli poczekasz kakao ostygnie i nie będzie parzyło już tak dotkliwie warg. jeżeli poczekasz i nie rzucisz Mu się od razu w ramiona, nie uzna Cię za łatwą. będzie zdobywał, a Ty w tym czasie wystarczająco ochłoniesz, aby uodpornić się na Jego osobę. pewnie znasz uczucie, kiedy upijesz ten niezmiernie ciepły łyk napoju z kubka i nie wiesz, czy połykać, czy pluć, czy zatrzymać w ustach? na pewno znasz. połykasz, czego efektem jest przeszywający ból w gardle, klatce piersiowej. podobnie jest z miłością - nie należy jej pić gorącej. pamiętaj: najpierw chuchamy. z a w s z e. mimo okoliczności. mimo wszystko.

wiesz czego nienawidzę w chłopakach... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

wiesz czego nienawidzę w chłopakach z klasy? ich żartów, dennych tekścików, które zupełnie nie oddają szacunku dziewczynom. nie znoszę, kiedy powtarzają je przez kilka tygodni co pięć minut za każdym razem mając następnie tą satysfakcjonującą i jak dla mnie niezrozumiałą pompę. laski płaczą przez nich po kątach, biorąc do siebie każde z tych słów. ja od zawsze staję z nich oko w oko, wyrzucając z siebie kolejne pretensje. jednak jestem teoretycznie bezsilna. stado głupich, rozwścieczonych małp i ja między nimi - to z góry oznacza porażkę.

im głupsza  tym lepsza? im... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

im głupsza, tym lepsza? im delikatniejsza, tym seksowniejsza? koleś, to co masz w głowie jest dla mnie cholerną zagadką.

niczym hotelowy pokój... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

niczym hotelowy pokój zarezerwowałam Twoje serce. kiedy prosiłam w recepcji o klucz - powiedzieli mi, że zabrała Go jakaś kobieta o pięknych włosach w kolorze zboża. gdy spytałam o Jej godność, podali mi nazwisko tamtej lafiryndy. zajęła miejsce, które rzekomo miało na mnie czekać.

chodźmy. mimo strachu. złap mnie za... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

chodźmy. mimo strachu. złap mnie za rękę. mimo przeciwności. chodźmy. trzymaj mnie najmocniej. oddychaj, a będę oddychać z Tobą. zdobądźmy nasze szczęście.

nie uśmiechaj się tak. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

nie uśmiechaj się tak. nie uśmiechaj się tak do Niej...

nie mam uczuć? gwarantuję Ci  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

nie mam uczuć? gwarantuję Ci, że się mylisz, bo mam i aż nadmiar. jedynie nie okazuję ich, bo mogłabym tym wyrządzić komuś krzywdę. na przykład Tobie - poprzez zbyt nadgorliwy pocałunek, czy Jej - z powodu zbyt mocnego ciosu w twarz.

w momencie  kiedy wyrażam chęci do... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

w momencie, kiedy wyrażam chęci do odrobienia biologii przestaje działać wikipedia. wnioskuję, że to znak od Boga, abym tej pracy domowej nie robiła.

dziś stanęłam przed Nim i patrząc... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

dziś stanęłam przed Nim i patrząc centralnie w oczy, życzyłam wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka. złożyłam delikatnego buziaka na Jego policzku i uśmiechnęłam się słodko do tego stopnia, że mnie całą praktycznie muliło. spróbował mnie przytulić na co zareagowałam znacznym pokręceniem głową. minęłam Go bez słowa i poszłam dalej, korytarzem. tym razem to On bił się w myślach pytaniem - 'dlaczego Ona nie jest już moja?!'.

gdybyś wiedział co dzieje się ze... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

gdybyś wiedział co dzieje się ze mną, co noc. gdybyś zdawał sobie sprawę z tego jak leżę w mroku stukając palcem o ekran komórki i wyczekując cholernej wiadomości na dobranoc. gdybyś widział jak kolejne łzy, zostawiają przezroczyste smugi na moim policzku, a chwilę potem skapują na poduszkę. gdybyś czuł, to co dzieje się w moim sercu w tamtych chwilach. gdybyś miał świadomość tego, jak moje myśli uporczywie krążą wokół Twojej osoby. gdybym Ci to wszystko powiedziała - wróciłbyś. może z litości, może z żalu i współczucia w stosunku do mnie, ale wróciłbyś.

bo jeśli Bóg stwarzał ludzi na... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

bo jeśli Bóg stwarzał ludzi na swoje podobieństwo to niezłym sukinsynem musiał być.

olej szkołę  naukę  spanie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

olej szkołę, naukę, spanie. zakochaj się. chyba wolisz za kilkanaście lat wspominać cudowne chwile z zielonookim szatynem, niż nocną naukę matematyki?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV