głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii w najśmielszych marzeniach nie wyobrażałam sobie tego co jest teraz. veriolla skoro już wprowadziłeś się bez pytania do mojego serca płać czynsz przynajmniej. g

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
w najśmielszych marzeniach nie wyobrażałam sobie tego co jest teraz. veriolla
w najśmielszych marzeniach nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 marca 2011

w najśmielszych marzeniach nie wyobrażałam sobie tego co jest teraz. ~ veriolla

skoro już wprowadziłeś się bez... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

skoro już wprowadziłeś się bez pytania do mojego serca - płać czynsz, przynajmniej.

gdyby Jego talent do nauki miał... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

gdyby Jego talent do nauki miał taką moc jak ten do ranienia, bankowo każda z tych ponad dziesięciu lasek semestralnych - byłaby piątką.

największą porażką są wf'y z... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

największą porażką są wf'y z tamtymi laleczkami, które co chwila sprawdzają czy aby nie złamały sobie któregoś z paznokci, a przy każdym nibyodebraniu piłki - piszczą niemiłosiernie.

jeżeli poczekasz kakao ostygnie i... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

jeżeli poczekasz kakao ostygnie i nie będzie parzyło już tak dotkliwie warg. jeżeli poczekasz i nie rzucisz Mu się od razu w ramiona, nie uzna Cię za łatwą. będzie zdobywał, a Ty w tym czasie wystarczająco ochłoniesz, aby uodpornić się na Jego osobę. pewnie znasz uczucie, kiedy upijesz ten niezmiernie ciepły łyk napoju z kubka i nie wiesz, czy połykać, czy pluć, czy zatrzymać w ustach? na pewno znasz. połykasz, czego efektem jest przeszywający ból w gardle, klatce piersiowej. podobnie jest z miłością - nie należy jej pić gorącej. pamiętaj: najpierw chuchamy. z a w s z e. mimo okoliczności. mimo wszystko.

wiesz czego nienawidzę w chłopakach... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

wiesz czego nienawidzę w chłopakach z klasy? ich żartów, dennych tekścików, które zupełnie nie oddają szacunku dziewczynom. nie znoszę, kiedy powtarzają je przez kilka tygodni co pięć minut za każdym razem mając następnie tą satysfakcjonującą i jak dla mnie niezrozumiałą pompę. laski płaczą przez nich po kątach, biorąc do siebie każde z tych słów. ja od zawsze staję z nich oko w oko, wyrzucając z siebie kolejne pretensje. jednak jestem teoretycznie bezsilna. stado głupich, rozwścieczonych małp i ja między nimi - to z góry oznacza porażkę.

im głupsza  tym lepsza? im... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

im głupsza, tym lepsza? im delikatniejsza, tym seksowniejsza? koleś, to co masz w głowie jest dla mnie cholerną zagadką.

niczym hotelowy pokój... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

niczym hotelowy pokój zarezerwowałam Twoje serce. kiedy prosiłam w recepcji o klucz - powiedzieli mi, że zabrała Go jakaś kobieta o pięknych włosach w kolorze zboża. gdy spytałam o Jej godność, podali mi nazwisko tamtej lafiryndy. zajęła miejsce, które rzekomo miało na mnie czekać.

chodźmy. mimo strachu. złap mnie za... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

chodźmy. mimo strachu. złap mnie za rękę. mimo przeciwności. chodźmy. trzymaj mnie najmocniej. oddychaj, a będę oddychać z Tobą. zdobądźmy nasze szczęście.

nie uśmiechaj się tak. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

nie uśmiechaj się tak. nie uśmiechaj się tak do Niej...

nie mam uczuć? gwarantuję Ci  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

nie mam uczuć? gwarantuję Ci, że się mylisz, bo mam i aż nadmiar. jedynie nie okazuję ich, bo mogłabym tym wyrządzić komuś krzywdę. na przykład Tobie - poprzez zbyt nadgorliwy pocałunek, czy Jej - z powodu zbyt mocnego ciosu w twarz.

w momencie  kiedy wyrażam chęci do... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

w momencie, kiedy wyrażam chęci do odrobienia biologii przestaje działać wikipedia. wnioskuję, że to znak od Boga, abym tej pracy domowej nie robiła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV