głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii dziś stanęłam przed Nim i patrząc centralnie w oczy życzyłam wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka. złożyłam delikatnego buziaka na Jego policzku i uśm

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
dziś stanęłam przed Nim i patrząc centralnie w oczy życzyłam wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka. złożyłam delikatnego buziaka na Jego policzku i uśmiechnęłam
dziś stanęłam przed Nim i patrząc... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

dziś stanęłam przed Nim i patrząc centralnie w oczy, życzyłam wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka. złożyłam delikatnego buziaka na Jego policzku i uśmiechnęłam się słodko do tego stopnia, że mnie całą praktycznie muliło. spróbował mnie przytulić na co zareagowałam znacznym pokręceniem głową. minęłam Go bez słowa i poszłam dalej, korytarzem. tym razem to On bił się w myślach pytaniem - 'dlaczego Ona nie jest już moja?!'.

gdybyś wiedział co dzieje się ze... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

gdybyś wiedział co dzieje się ze mną, co noc. gdybyś zdawał sobie sprawę z tego jak leżę w mroku stukając palcem o ekran komórki i wyczekując cholernej wiadomości na dobranoc. gdybyś widział jak kolejne łzy, zostawiają przezroczyste smugi na moim policzku, a chwilę potem skapują na poduszkę. gdybyś czuł, to co dzieje się w moim sercu w tamtych chwilach. gdybyś miał świadomość tego, jak moje myśli uporczywie krążą wokół Twojej osoby. gdybym Ci to wszystko powiedziała - wróciłbyś. może z litości, może z żalu i współczucia w stosunku do mnie, ale wróciłbyś.

bo jeśli Bóg stwarzał ludzi na... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

bo jeśli Bóg stwarzał ludzi na swoje podobieństwo to niezłym sukinsynem musiał być.

olej szkołę  naukę  spanie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

olej szkołę, naukę, spanie. zakochaj się. chyba wolisz za kilkanaście lat wspominać cudowne chwile z zielonookim szatynem, niż nocną naukę matematyki?

wiem  że mnie ominiesz. przejdziesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

wiem, że mnie ominiesz. przejdziesz szerokim łukiem, na wypadek gdybyśmy mogli zetknąć się ramionami. spojrzysz jedynie ukradkowo, tylko tak, żebym nie zobaczyła. będziesz obrabiał mi dupę z osobami, które stanowią dla mnie totalnie zerową wartość. ale w końcu skończysz grać i przyznasz, że od samego początku się nie myliłam. oświadczysz, że mnie kochasz. a ja? zareaguję otwartą dłonią celową w Twój policzek, której nie będziesz miał nawet skrupułów zatrzymać. skruszony przeprosisz, ja odejdę, ze świadomością, że już za późno.

przyszedł do mnie z... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

przyszedł do mnie z dwudziestominutowym spóźnieniem, tłumacząc, że się po drodze zagadał. na pytanie z kim odpowiedział oschłym tonem, iż z Nią.

nie ingeruję w to. jeśli jest... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

nie ingeruję w to. jeśli jest idiotą, rzuci się w ramiona tej lafiryndy podczas mojej szkolnej nieobecności. jeśli natomiast zależy Mu na jakichkolwiek uczuciach - od razu po lekcjach stanie w moich drzwiach z malinowym sokiem, proszkami na gardło, i miliardem paczek chusteczek, mówiąc, iż ma jednak nadzieję, że mam w lodówce trochę sera, bo umiera z głodu.

  kc.   kodeks cywilny?   ee?   chcę... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

- kc. - kodeks cywilny? - ee? - chcę pełnego k o c h a m, połączonego z idealnym, perfekcyjnym naciskiem na C i ę.

za to  że w jednej chwili stałeś... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

za to, że w jednej chwili stałeś się dla mnie tak zupełnie nieobecny, za to jakim stałeś się na powrót ignorantem i za to, że rozproszyłeś każdą z moich nadziei - odwdzięczę się, kochanie.

to tylko kwestia czasu. prędzej czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 marca 2011

to tylko kwestia czasu. prędzej czy później zamieszkam w Twojej głowie i będę się ujawniać co noc.

daje mi tysiące powodów dla... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 marca 2011

daje mi tysiące powodów dla których powinnam o Nim zapomnieć. ni chuja coś co mnie przemawia, w dalszym ciągu jest na najwyższym miejscu w moim serduchu.

nie pierdol  że nie potrafisz... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 marca 2011

nie pierdol, że nie potrafisz kochać. każdy potrafi. nie każdemu się chce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV