głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii żaden tulipan czy róża nie byłyby w stanie dać mi więcej szczęścia niż te uśmiechy spojrzenia sytuacje rozmowy. poziom endorfin we krwi szalał bez jakiegokolwie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
żaden tulipan czy róża nie byłyby w stanie dać mi więcej szczęścia niż te uśmiechy spojrzenia sytuacje rozmowy. poziom endorfin we krwi szalał bez jakiegokolwiek
żaden tulipan czy róża  nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 marca 2011

żaden tulipan czy róża, nie byłyby w stanie dać mi więcej szczęścia, niż te uśmiechy, spojrzenia, sytuacje, rozmowy. poziom endorfin we krwi szalał bez jakiegokolwiek pachnącego gówna.

Twój uśmiech najlepszym prezentem... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 marca 2011

Twój uśmiech najlepszym prezentem tego dnia.

kochani faceci  może byście tak z... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 marca 2011

kochani faceci, może byście tak z okazji dnia kobiet przestali mącić mi w głowie?

teraz połącz ze sobą dwa fakty.... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

teraz połącz ze sobą dwa fakty. pierwszy - mam Cię na oku. drugi - mam ochotę się kretyńsko dobrze zabawić.

wraz z wejściem po szkole do domu... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

wraz z wejściem po szkole do domu, kończę ten chory epizod. zrzucam obcisłą koszulę, dżinsy, baleriny, zamieniając to wszystko na luźny dres i nieskazitelnie białe skarpetki, które do wieczora staną się czarnymi. rozpinam srebrny łańcuszek, a po chwili moją szyję zdobi gotycki krzyż na rzemyku. włączam muzykę, a bit płynący z głośników obija się tak cudownie o ściany. przestaję udawać, zgrywać tą delikatną, niewinną istotkę. staję się sobą i z cwaniackim błyskiem w oku wybucham śmiechem przypominając sobie minę kolesia, który przejął się moimi udawanymi łzami.

mam w sercu pewne podium  na którym... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

mam w sercu pewne podium, na którym stają najważniejsze i najbliższe mojemu sercu osoby. oświadczam Ci, że jakiś czas temu spierdoliłeś się z samego szczytu.

co mam Ci odpowiedzieć  kiedy pytasz... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

co mam Ci odpowiedzieć, kiedy pytasz czy jestem zakochana? że owszem? że bez pamięci? że dałabym się zabić za choć pięć minut w Jego ciepłych ramionach? że nie potrafię się wytrzymać dnia bez Jego spojrzenia? że uwielbiam Jego delikatny uśmiech, który zazwyczaj mówi o wiele więcej, niż jakiekolwiek słowo? kocham Go. kocham jak nigdy, nikogo innego.

jestem tą  którą może... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

jestem tą, którą może, prawdopodobnie, troszeczkę, minimalnie, tyci tyci - kochasz.

rozumiem  że chcesz  żebym do... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

rozumiem, że chcesz, żebym do wszystkiego dochodziła sama i masz to cudowne założenie, że jedynie będziesz mnie wspierać. jasne, tylko jeśli wszystko wali mi się bez krzty nadziei na poprawę, jeśli zatracam się w wielką otchłań, jeśli zanikam z chwili na chwilę nie radząc sobie totalnie - podaj mi dłoń, do cholery. niekiedy 'jestem przy Tobie' nie wystarcza.

pamiętam jak zamykał mnie w swoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

pamiętam jak zamykał mnie w swoich ramionach po czym zaciskał mocno dłonie w pięści. pamiętam jak kolejne szkarłatne kropelki wypływały z Jego oczu, aby chwilę potem znaleźć się na moim ramieniu. pamiętam jak powtarzał, niczym chorą modlitwę, że nie zasłużył na mnie.

nie chcę  żebyś mi mówił  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

nie chcę, żebyś mi mówił, że kochasz. nie chcę, żebyś chwalił się kolegom, jaką to masz cudowną dziewczynę. nie chcę, żebyś ustawiał sobie jakieś żywcem skopiowane z internetu opisy na gadu. chcę, żebyś to CZUŁ.

przywieszka delikatnie obija się o... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

przywieszka delikatnie obija się o moją klatkę piersiową, każdy wydech zawisa w powietrzu, serce zatrzymuje się na kilka sekund. Jego dłonie krążą po moich ramionach, aż w końcu topią się we włosach, aby chwilę później znaleźć się na szyi. Jego wzrok w dalszym ciągu przewierca mój, wywołując przyjemne dreszcze na łopatkach. łączy nasze usta ze sobą w zwykłym, prostym całusie, który trwa może pięć setnych minuty. tak krótka chwila, a tak wiele dla mnie znaczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV