głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii rozumiem że chcesz żebym do wszystkiego dochodziła sama i masz to cudowne założenie że jedynie będziesz mnie wspierać. jasne tylko jeśli wszystko wali mi się be

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
rozumiem że chcesz żebym do wszystkiego dochodziła sama i masz to cudowne założenie że jedynie będziesz mnie wspierać. jasne tylko jeśli wszystko wali mi się bez krzt
rozumiem  że chcesz  żebym do... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

rozumiem, że chcesz, żebym do wszystkiego dochodziła sama i masz to cudowne założenie, że jedynie będziesz mnie wspierać. jasne, tylko jeśli wszystko wali mi się bez krzty nadziei na poprawę, jeśli zatracam się w wielką otchłań, jeśli zanikam z chwili na chwilę nie radząc sobie totalnie - podaj mi dłoń, do cholery. niekiedy 'jestem przy Tobie' nie wystarcza.

pamiętam jak zamykał mnie w swoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

pamiętam jak zamykał mnie w swoich ramionach po czym zaciskał mocno dłonie w pięści. pamiętam jak kolejne szkarłatne kropelki wypływały z Jego oczu, aby chwilę potem znaleźć się na moim ramieniu. pamiętam jak powtarzał, niczym chorą modlitwę, że nie zasłużył na mnie.

nie chcę  żebyś mi mówił  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

nie chcę, żebyś mi mówił, że kochasz. nie chcę, żebyś chwalił się kolegom, jaką to masz cudowną dziewczynę. nie chcę, żebyś ustawiał sobie jakieś żywcem skopiowane z internetu opisy na gadu. chcę, żebyś to CZUŁ.

przywieszka delikatnie obija się o... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

przywieszka delikatnie obija się o moją klatkę piersiową, każdy wydech zawisa w powietrzu, serce zatrzymuje się na kilka sekund. Jego dłonie krążą po moich ramionach, aż w końcu topią się we włosach, aby chwilę później znaleźć się na szyi. Jego wzrok w dalszym ciągu przewierca mój, wywołując przyjemne dreszcze na łopatkach. łączy nasze usta ze sobą w zwykłym, prostym całusie, który trwa może pięć setnych minuty. tak krótka chwila, a tak wiele dla mnie znaczy.

czemu się rozstaliśmy? bo On... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2011

czemu się rozstaliśmy? bo On wszystko analizował, przemyślał, rozważał, a ja żyłam na spontanie. On myślał o przeszłości - ja wybiegałam wręcz w przyszłość.

bo jeśli chcesz się tylko pobawić... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

bo jeśli chcesz się tylko pobawić, to powiedz. dołączymy moje zabawki.

mina mamy kiedy wracam do domu z... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

mina mamy kiedy wracam do domu z całą ubrudzoną bluzą, spodniami i twarzą, podczas gdy miałam iść zrobić tylko kilka zdjęć.

dopiero po rozstaniu usłyszałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

dopiero po rozstaniu usłyszałam 'kocham Cię' bez krzty ironii. niestety, było za późno.

potrzeba wielu miesięcy  lat  aby... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. pamiętasz, ale już nie kochasz. brakuje Ci Go na razy, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić. na nowo możesz przebywać w Jego towarzystwie, śmiać się z Jego żartów, uśmiechać się na Jego widok. tylko, że sprawa niby wydająca się tak łatwa - jest cholernie skomplikowana. bo teoretycznie mierząc Go wzrokiem - nie masz ochoty rzucić Mu się na szyję i zacząć całować, jednak wciąż masz przed oczami tamte chwile.

czego mi brakuje? Jego śmiechu... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

czego mi brakuje? Jego śmiechu, kiedy trzymał mnie za rękę, gdy ja tańczyłam w kałuży przy blasku miliardów świetlików na niebie. Jego stabilnego uścisku, kiedy schodziłam dwa metry w dół, żeby tylko sprawdzić czy woda w rzecze jest ciepła, czy wręcz przeciwnie. Jego rozmarzonego spojrzenia, kiedy mierzył moje ciało od stóp, aż po głowę. Jego głosu, kiedy oświadczał mi, że jestem dla Niego najważniejsza, jedyna, na całe życie. Jego obecności, tej, która miała być do grobowej deski.

kotku  to  że zgodzę się na bycie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

kotku, to, że zgodzę się na bycie z Tobą, nie oznacza, że mnie zdobyłeś. musisz zdobywać na co dzień. przyrzekam, że w cholerę się napocisz, żebym w końcu pozwoliła Ci nazwać mnie 'swoją'.

dręczy mnie obawa  że już nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

dręczy mnie obawa, że już nie potrafię się już tak po prostu uśmiechać. i owszem, spróbowałabym, sprawdziła. ale kiedy tylko próbuję unieść kąciki ust - boli. podświadomość, serce, wszystko, krzyczą wręcz z cierpienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV