głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii i wiesz jestem z siebie dumna. zauważyłam nieszczerość w intencjach faceta. wiedziałam że właśnie idę w niewłaściwym kierunku i zawróciłam. stanęłam zastanawiaj

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
i wiesz jestem z siebie dumna. zauważyłam nieszczerość w intencjach faceta. wiedziałam że właśnie idę w niewłaściwym kierunku i zawróciłam. stanęłam zastanawiając
i wiesz  jestem z siebie dumna.... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 marca 2011

i wiesz, jestem z siebie dumna. zauważyłam nieszczerość w intencjach faceta. wiedziałam, że właśnie idę w niewłaściwym kierunku i zawróciłam. stanęłam, zastanawiając się chyba pierwszy raz. nie dałam się omamić.

teoretycznie rzecz biorąc  gdybyś... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 marca 2011

teoretycznie rzecz biorąc, gdybyś mnie pokochał nie wiązałoby Cię w stosunku do mnie żadne zobowiązanie. tak, padłabym ze szczęścia natychmiastowo.

może boję się  że Cię stracę?... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 marca 2011

może boję się, że Cię stracę? że miłość, która teraz tak w pełni nas ogarnia, w efekcie minie momentalnie, spływając z nas tak jak kropelki wczorajszego deszczu? że szczęście, które obecnie tak wytrwale stąpa u naszego boku, w końcu zmęczy się i usiądzie, aby odpocząć, przy czym my będziemy musieli iść dalej? że pocałunki, które teraz wywołują jedynie dreszcze na plecach, staną się oznaką obrzydzenia? że uśmiech, który posyłamy sobie co chwila, wyblaknie do cna?

będę perfidnie udawać  że wierzę... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 marca 2011

będę perfidnie udawać, że wierzę w Twoje idiotyczne gierki. będę pozorować, że daję Ci się zdobywać, oraz, że wcale nie zauważałam jak kłamiesz. postąpię tak, abyś miał tą chorą satysfakcję, bo to ostatni ze sposobów zapewniających, że przy mnie zostaniesz.

ale przecież kobieta może być... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 marca 2011

ale przecież kobieta może być szczęśliwa bez mężczyzny, prawda?

wracałam z Nim ze szkoły.... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 marca 2011

wracałam z Nim ze szkoły. gadaliśmy, żartowaliśmy, dogryzaliśmy sobie - niczym jak ten rok temu. w końcu doszliśmy pod mój dom, miejsce pożegnań. rzuciliśmy krótkie 'do jutra' po czym odwróciłam się na pięcie. stanęłam. - co jest? - zapytał podejrzliwie. najwolniej jak potrafiłam zaczęłam się ku Niemu okręcać, aby chwilę później stanąć z Nim oko w oko. - mam ochotę... - mruknęłam cicho sunąc dłonią po Jego klatce piersiowej. zaśmiał się, a ja zaczęłam Go coraz namiętniej całować. mijały kolejne chwile, aż wreszcie się odsunęłam, łapiąc oddech. - byłam ciekawa jak całujesz. - zagadnęłam. w Jego oku pojawił się tajemniczy blask. - i jaki wniosek? - zapytał. - że chujowo.

potrafisz zanucić arytmię mojego... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 marca 2011

potrafisz zanucić arytmię mojego serca?

dziś bez ogródek nawciskałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 marca 2011

dziś bez ogródek nawciskałam największemu gangsterowi w szkole, rzucając co zdanie ciętą ripostę, która przekształcała Jego uprzednią wypowiedź w totalnie idiotyczne wyznanie. nie obchodziło mnie to, że mogę prawdopodobnie narobić sobie kłopotów. w tamtej chwili myślałam jedynie o honorze kumpeli, której proponował wspólne pójście do toalety, oraz o tym, że człowiek, którego właśnie miałam przed sobą jeszcze niedawno zarzekał, że kocha mnie bez pamięci.

mówi o miłości  przenosząc wzrok... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 marca 2011

mówi o miłości, przenosząc wzrok ciągle na inną osobę. co chwila zmienia skalę tonu, aby nacisnąć na najważniejsze fragmenty. pada zdanie o tym, że każdy mężczyzna oddał swoje serce konkretnej kobiecie. Jego wzrok zatrzymuje się na mnie, czego efektem są dreszcze między łopatkami. podaje mikrofon komuś innemu, najwyraźniej kończąc swoją rolę. w dalszym ciągu mierzymy się wzrokiem, z czułym uśmiechem. dłonie mimowolnie się pocą, a serce wykonuje coraz szybsze bicia. i mimo miliona takich sytuacji - wciąż nie potrafimy się odnaleźć.

mówisz  że będzie dobrze  a w... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 marca 2011

mówisz, że będzie dobrze, a w myślach knujesz jak zrujnować mi życie.

ja Cię nie kocham  to moje serce... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 marca 2011

ja Cię nie kocham, to moje serce odpierdala jakąś denną komedię.

generalnie zdaję sobie sprawę  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 marca 2011

generalnie zdaję sobie sprawę, że lepiej mi samej. mam w poważaniu fakt, że jestem zazwyczaj nie do wytrzymania i dlatego nie chcę karać facetów swoją obecnością. nie mam czasu na spotkania, a czasem najzwyczajniej - ochoty, aby wyczołgać się z łóżka. nie chcę się wiązać, ale kiedy patrzy na mnie tym cudownym spojrzeniem - wymiękam. nie potrafię ulec pokusie mienia przy sobie osoby z takimi oczami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV