głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii potrzeba wielu miesięcy lat aby móc znów spojrzeć sobie w oczy zamienić kilka zdań na nowo się dotknąć. tysiące dni muszą minąć aby wspomnienia tak nie uderzały

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
potrzeba wielu miesięcy lat aby móc znów spojrzeć sobie w oczy zamienić kilka zdań na nowo się dotknąć. tysiące dni muszą minąć aby wspomnienia tak nie uderzały do
potrzeba wielu miesięcy  lat  aby... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. pamiętasz, ale już nie kochasz. brakuje Ci Go na razy, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić. na nowo możesz przebywać w Jego towarzystwie, śmiać się z Jego żartów, uśmiechać się na Jego widok. tylko, że sprawa niby wydająca się tak łatwa - jest cholernie skomplikowana. bo teoretycznie mierząc Go wzrokiem - nie masz ochoty rzucić Mu się na szyję i zacząć całować, jednak wciąż masz przed oczami tamte chwile.

czego mi brakuje? Jego śmiechu... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

czego mi brakuje? Jego śmiechu, kiedy trzymał mnie za rękę, gdy ja tańczyłam w kałuży przy blasku miliardów świetlików na niebie. Jego stabilnego uścisku, kiedy schodziłam dwa metry w dół, żeby tylko sprawdzić czy woda w rzecze jest ciepła, czy wręcz przeciwnie. Jego rozmarzonego spojrzenia, kiedy mierzył moje ciało od stóp, aż po głowę. Jego głosu, kiedy oświadczał mi, że jestem dla Niego najważniejsza, jedyna, na całe życie. Jego obecności, tej, która miała być do grobowej deski.

kotku  to  że zgodzę się na bycie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

kotku, to, że zgodzę się na bycie z Tobą, nie oznacza, że mnie zdobyłeś. musisz zdobywać na co dzień. przyrzekam, że w cholerę się napocisz, żebym w końcu pozwoliła Ci nazwać mnie 'swoją'.

dręczy mnie obawa  że już nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

dręczy mnie obawa, że już nie potrafię się już tak po prostu uśmiechać. i owszem, spróbowałabym, sprawdziła. ale kiedy tylko próbuję unieść kąciki ust - boli. podświadomość, serce, wszystko, krzyczą wręcz z cierpienia.

jakim rodzajem miłości mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

jakim rodzajem miłości mnie darzysz? sexus, philia, a może... może eros?

1 zasada miłości   kochaj kobietę... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

1 zasada miłości - kochaj kobietę również w dzień.

nie pierdol. mam trampki. i cały... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

nie pierdol. mam trampki. i cały świat do zdobycia.

  zielony. zielony kojarzy mi się... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

- zielony. zielony kojarzy mi się z... nadzieją. a Tobie? - odpowiedział mi uśmiechając się od ucha do ucha. wyciągnęłam ramiona, a On mnie mocno przytulił. - z Tobą. - szepnęłam najciszej jak potrafiłam. - ze mną? dlaczego? - dopytywał się, przewiercając mnie spojrzeniem. - bo jesteś moją nadzieją. na szczęście. - odparłam.

nie waż się wyprowadzać mnie ze... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

nie waż się wyprowadzać mnie ze złudzeń, kochanie.

stary facet totalnie na mnie napalony... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

stary facet totalnie na mnie napalony, niebywale słodkie sms'y od cudownego gościa, kwiatki zatrute jadem, szukanie kręgielni, bracia Salvatore, kilkanaście osób ze szkoły, totalnie pokręcona rodzinka, deser jabłkowy, złodzieje z Kevina, celowane wpadnięcie w zaspę czego następstwem był krzyk: 'masz atak serca?!' - połączcie to w logiczną całość, a poznacie mój dzisiejszy sen.

to mrowienie w żołądku i burza w... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

to mrowienie w żołądku i burza w mózgu, kiedy masz przed sobą właściwie własnego, prywatnego anioła. człowieka za którego byłabyś w stanie oddać życie.

przegrałam. doprowadziłam się do... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2011

przegrałam. doprowadziłam się do stanu kiedy mój oddech posiada specjalną dedykację dla Jego osoby, a serce wybija radosny rytm znaczący, że jest na powrót zakochane.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV