głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nie nienawidzę Go. to siebie nie znoszę. dałam się omamić Jego urokowi tym samym wyrażając zgodę na to aby mnie zranił. może i żałuję mimo tego jak szczęśliwa b

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nie nienawidzę Go. to siebie nie znoszę. dałam się omamić Jego urokowi tym samym wyrażając zgodę na to aby mnie zranił. może i żałuję mimo tego jak szczęśliwa byłam pr
nie nienawidzę Go. to siebie nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 marca 2011

nie nienawidzę Go. to siebie nie znoszę. dałam się omamić Jego urokowi, tym samym wyrażając zgodę na to, aby mnie zranił. może i żałuję, mimo tego jak szczęśliwa byłam przez te kilkadziesiąt dni. patrząc przez pryzmat czasu nie chciałabym przeżywać tego co teraz, jednak czy byłabym zdolna wyrzec się Jego, gdybym mogła Go teraz właśnie dostać? proste, że nie.

topnieję pod Jego dotykiem  niczym... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 marca 2011

topnieję pod Jego dotykiem, niczym śnieg pod wpływem dzisiejszego słońca.

trzymam dłoń na Jego żebrach... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 marca 2011

trzymam dłoń na Jego żebrach łaskocząc delikatnie. łapie mnie za nadgarstki, co zwiastuje, że zaraz będę zdychać z bólu. widzę uśmiech na Jego twarzy, jednocześnie usilnie próbując pohamować łzy szklące moje oczy. niby jestem tak blisko Niego, wiele części naszych ciał się styka, mówimy do siebie, a w sumie ni chuja Go mam. to właśnie argument najmocniej popierający teorię, że wraz z końcem związku powinno zakańczać się również znajomość.

po kilku miesiącach chodzenia w... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 marca 2011

po kilku miesiącach chodzenia w kitce - rozpuść włosy do szkoły. efekt, tudzież reakcje ze strony osobników płci męskiej, bezcenne.

absurd  kiedy taka pedantka jak ja... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 marca 2011

absurd, kiedy taka pedantka jak ja, ma totalny burdel zarówno w pokoju, w lekcjach, jak i głowie. daj mi mopa, pomóż mi w nauce, ucisz moje myśli. chodź. jesteś mi potrzebny.

dziękuję  że nie zaprzątasz już... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 marca 2011

dziękuję, że nie zaprzątasz już mojej głowy o każdym poranku.

rozumiem  że nie chciałaś  aby... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 marca 2011

rozumiem, że nie chciałaś, aby Twój maluch wstydził się za starą mamą, jednak uważam, że o wiele lepiej byłoby Mu przy siwiejącej kobiecie, grubo po czterdziestce, niż przy mamusi-plastik, która w głowie ma jedynie seks, imprezy i używki.

usłyszałam otwieranie drzwi  więc... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 marca 2011

usłyszałam otwieranie drzwi, więc szybko zbiegłam na poziom niżej. rodzice pojawili się w progu, uśmiechnięci i zapewne zadowoleni z zakupów. - zaraz zrobię kolację, ale najpierw pokazujcie co udało się Wam zdobyć. - rzuciłam chcąc już dorwać się do reklamówek, gdzie znajdowały się nowe książki. tata po kolei wyjmował każdą rzecz, wykładając ją na stół. mimowolnie rzucił mi się w oczy mały flakonik perfum, jakich On zawsze używał. szybko złapałam go w dłonie, zaciskając mocno pięści. - co to ma być?! prowokacja?! robicie sobie jakieś chore żarty, kurwa?! - wykrzyczałam nie zważając na nieużywanie przekleństw. popatrzyli na mnie jak na wariatkę, tymczasem ja rzuciłam szklaną buteleczką o ścianę. po pomieszczeniu rozniósł się znajomy zapach. - ja wciąż za Nim tęsknię, zrozumcie. - wyznałam, łapiąc za kurtkę, żeby chwilę później znaleźć się na mroźnym powietrzu.

nawet najgorszemu wrogowi nie życzę... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 marca 2011

nawet najgorszemu wrogowi nie życzę takiej grzywki jak moja. jej ułożenie rano równa się z cudem, a teraz głupia wymyśliła sobie, że trochę się naelektryzuje i niczym skończona suka przystawia się do monitora.

rozumiem  że można nie ogarniać... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 marca 2011

rozumiem, że można nie ogarniać matmy, nie umieć zrobić naleśników i nie potrafić kochać. ale On - nawet odpowiednio odejść nie zdołał.

sęk w tym  aby zawsze odchodzić z... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 marca 2011

sęk w tym, aby zawsze odchodzić z podniesioną głową.

idealnie zdaję sobie sprawę z tego... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 marca 2011

idealnie zdaję sobie sprawę z tego, że marzy Ci się ta blondi z długimi nogami, i w przykrótkiej bluzeczce. ale teraz masz mnie, a to do czegoś zobowiązuje, więc wiedz, iż nie będę akceptować Twojego oglądania się za Jej tyłkiem. jeśli masz na Nią ochotę nie do powstrzymania - dobrze. jednak zapewniam Cię, że to równoznaczne z naszym rozstaniem, a powrotów nie uznaję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV