głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoladabezcukru To uczucie gdy najbliższa osoba oddala się od Ciebie a Ty stoisz w miejscu. Znałam Ciebie od pół roku. Dokładnie nie pamiętałam jak się poznaliśmy. Pewnego dnia

czekoladabezcukru

czekoladabezcukru.moblo.pl
To uczucie gdy najbliższa osoba oddala się od Ciebie a Ty stoisz w miejscu.
To uczucie gdy najbliższa osoba... teksty

czekoladabezcukru dodano: 14 marca 2011

To uczucie gdy najbliższa osoba oddala się od Ciebie, a Ty stoisz w miejscu.

Znałam Ciebie od pół roku.... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

Znałam Ciebie od pół roku. Dokładnie nie pamiętałam jak się poznaliśmy. Pewnego dnia jak zawsze napisałeś do mnie na gadu prowadziliśmy rozmowę, gadaliśmy o wszystkim i o niczym. Napisałam zw- poszłam się kąpać. Po godzinie odpisałam. Z braku laku spytałeś jak było, a ja na to, że arbuzowo. Po chwili napisałeś, że uwielbiasz arbuzy. Ze zdziwieniem spytałam czemu. Napisałeś jak się poznaliśmy, był środek lata rodzinnie w ekipie robiliśmy zrzutę na jedzenie ja i Ty w ogóle się nie znając razem kupiliśmy arbuza i siedzieliśmy na środku pola olewając innych i jedząc arbuzy, zrobiło się zimno i dałem Ci moją bluzę. Wtedy na prawdę uwierzyłem, że można kogoś pokochać od pierwszego wejrzenia...

W amerykańskich filmach załamkę... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

W amerykańskich filmach załamkę leczy się górą lodów, słodyczy. Dziewczyny siedzą w różowych pokojach, w piżamach oglądając stare filmy. Na drugi dzień jest już dobrze. A Tu i teraz jak jest.? Załamkę leczymy zimną wódką bo podobno to ona jest najlepsza na problemy miłosne, dużo papierosów. Pijane wracamy o 4 nad ranem do domu. Budzimy się drugiego dnia na kacu. Wtedy na prawdę do nas dociera co się stało, że życie jest bez sensu, a my jesteśmy głęboko w dupie. Na prawdę o to w tym wszystkim chodzi.?

Uśmiechem mów do mnie. teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

Uśmiechem mów do mnie.

Możesz powtarzać  że  masz... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

Możesz powtarzać, że masz wyjebane, że Ci nie zależy ale ja i tak bardzo dobrze wiem jak bardzo zależy Ci na nim, on jest tym pierwszym na którym Ci tak na prawdę zależy i zrobisz wszystko aby był przy Tobie.

Napisała do mnie kumpelka  zaczęło... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

Napisała do mnie kumpelka, zaczęło się normalnie, zwykła pogawędka, po kilku esemesach napisała : Ratuj go, nie pozwól aby stoczył się tak jak oni." On mój były... Słyszałam od wiary, że ostatnio dużo pije, wagaruje, jego nowa dziewczyna i jej towarzystwo go w ten cały syf... Było mi głupio. Napisałam do Ciebie... : Proszę Cię tylko o jedno spotkanie..." Nie wiem czemu zgodziłeś się przyszedłeś. Po raz pierwszy gadaliśmy tak szczerze. Wszystko odbudowaliśmy... Moje szczęście powróciło. Znów byłam tą mega pierdolniętą laską jaką poznałeś.

Zrobię tak  zadzwonię do niego... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

Zrobię tak, zadzwonię do niego powiem jak bardzo mi na nim zależy, jak bardzo chciałabym aby zwrócił na mnie uwagę. Gdy odpowie, że czuje tak samo będę najszczęśliwszą osobą na ziemi. Jeśli powie : Chyba Cię dziewczynko popierdoliło, odłożę słuchawkę, a na drugi dzień napiszę, że cokolwiek wczoraj powiedziałam przepraszam-byłam najebana.

Nie trawię tych wszystkich pustych... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

Nie trawię tych wszystkich pustych lasek, które dają dupy, cisną na wszystkich, nie szanują swojego ciała... A gdy zwykła dziewczyna raz chce byś z kimś szczęśliwa zrobią wszystko aby ją zgnębić, dać opinię dziwki... Zabić.

Byłam wkurwiona  na gadu nie było... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

Byłam wkurwiona, na gadu nie było nikogo ciekawego, mój 'facet' nie odpisywał nawet na eski. Napisałeś Ty, "Siemka;D' jakoś niechętnie odpisywałam Tobie, domyśliłeś się, że coś jest nie tak, zamiast pytać co się dzieje zarzuciłeś tekst : "czemu orgazm trwa tak krótko.?". Tak rozbawiłeś mnie tym do łez, pisaliśmy cały wieczór, zapomniałam o bożym świecie. Liczyło się tylko pisanie z Tobą.!

To przyjaciele są z nami zawsze i... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

To przyjaciele są z nami zawsze i wszędzie. To przyjaźń nam pomaga przetrwać na tym brudnym świecie. To dla nich nawet o 4 rano pójdziemy na melanż, to przy nich jesteśmy sobą w 1oo% i wiedzą o nas wszystko i nadal chcą się z nami zadawać.

Nauczyłeś mnie kochać  cieszyć... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

Nauczyłeś mnie kochać, cieszyć się życiem, stałeś się częścią mnie, a ja częścią Ciebie. Teraz.? Część mnie odeszła wiem, że już nikogo nie pokocham tak jak Ciebie, już nie będę chodziła z uśmiechem na twarzy przez cały dzień... Moja bajka już się skończyła.

Najlepsze momenty swojego życia... teksty

czekoladabezcukru dodano: 6 marca 2011

Najlepsze momenty swojego życia zawdzięczam moim przyjaciołom

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV