głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie_legalnax3 I nie pierdolcie że uczucia nie istnieją że potraficie mieć wyjebane na wszystko i mimo wszystko że nie lubicie nie pragniecie nie kochacie i nie marzycie o nik

nie_legalnax3

nie_legalnax3.moblo.pl
I nie pierdolcie że uczucia nie istnieją że potraficie mieć wyjebane na wszystko i mimo wszystko że nie lubicie nie pragniecie nie kochacie i nie marzycie o niki
I nie pierdolcie  że uczucia nie... teksty

nie_legalnax3 dodano: 18 listopada 2012

I nie pierdolcie, że uczucia nie istnieją, że potraficie mieć wyjebane na wszystko i mimo wszystko, że nie lubicie, nie pragniecie, nie kochacie i nie marzycie o nikim. Nie pierdolcie, bo chuja prawda, i tak większość z was płacze nocami w poduszkę.
Autor cytatu: fumik

po prostu stój i słuchaj jak... teksty

nie_legalnax3 dodano: 18 listopada 2012

po prostu stój i słuchaj jak płaczę .
Autor cytatu: ansomia

rzucę go swetrem  który miał dostać na gwiazdke. teksty nie_legalnax3 dodał komentarz: rzucę go swetrem, który miał dostać na gwiazdke. do wpisu 18 listopada 2012
Właśnie minęły dwa miesiące.... teksty

nie_legalnax3 dodano: 18 listopada 2012

Właśnie minęły dwa miesiące. Jestes już zauroczony inną. a ja nadal leczę się z Ciebie. Szybko przekreśliłeś masę wspólnie spędzonych miesięcy. Zapomniałeś, Ty potrafisz.

Może w końcu się z tym... teksty

nie_legalnax3 dodano: 18 listopada 2012

Może w końcu się z tym pogodziłam. Może nawet spotykam się z innym. Moze nawet chodzimy na spacery, jak kiedyś z Tobą. Może nawet ma podobny chód do Twojego. Może nawet jego ręką błądzi po moim ciele, jak kiedyś Twoja. Może nawet pocałował mnie niewinnie, jak Ty po raz pierwszy. Ale wiesz co? On nie jest Tobą.

Czy cie nadal kocham? Nie wiem... teksty

nie_legalnax3 dodano: 3 listopada 2012

Czy cie nadal kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej. Przynajmniej próbuję. / historiamojegozycia.
Autor cytatu: jachcenajamaice

najbardziej się boję tego  że już... teksty

nie_legalnax3 dodano: 23 października 2012

najbardziej się boję tego, że już ciebie nie zobaczę . nie zobaczę twojego uśmiechu . już nigdy mnie nie przytulisz, a ja nie poczuję twojego zapachu . nie poczuję twoich ust, twojego języka . już mnie nie dotkniesz, a ja nie dotknę ciebie . kurwa, ja tak bardzo cię kocham .
Autor cytatu: ansomia

i uśmiecham się  choć wcale nie... teksty

nie_legalnax3 dodano: 23 października 2012

i uśmiecham się, choć wcale nie mam ochoty .
Autor cytatu: ansomia

Dlaczego nie chce o Tobie zapomniec i... teksty

nie_legalnax3 dodano: 23 października 2012

Dlaczego nie chce o Tobie zapomniec i przestac Cię kochać? Dlatego, że kiedyś obiecałeś, że nigdy mnie nie zostawisz. Zapewniałeś, zawsze Ci wierzyłam. Mam nadzieję, że wrócisz. a wtedy nie mogę Ci powiedzieć, że już Cię nie kocham. Tak to głupie, ale tak jest.

i uświadomiłam sobie  że pomimo... teksty

nie_legalnax3 dodano: 23 października 2012

i uświadomiłam sobie, że pomimo tej wielkiej miłości do ciebie, pomimo tęsknoty, pomimo płaczu w poduszki za tobą, pomimo wszystkiego, już nie chcę z tobą być . będę cię kochała, ale nie chcę więcej przez ciebie cierpieć . dałam nam szansę, odrzuciłeś . koniec, na zawsze .
Autor cytatu: ansomia

 Listen kid  my daughter is... teksty

nie_legalnax3 dodano: 15 października 2012

-Listen kid, my daughter is everything. She needs me as much as I need her, that means some day I have to let her go and when I do she needs to be with a man not a boy, but you are - I love her -Yeah I'm sure you do. I know what type of guy you are. Once upon a time I used to be the same thing, you know what that means? That means one day you'll leave her for somebody else and -You don't know us -I don't want to. I don't wanna know you. I want you to get in your car and leave and don't come back 'cause if you do, it's not gonna be good for you... -What you do - I need to go /as long as you love me.

Może i mówię  że mam go w dupie.... teksty

nie_legalnax3 dodano: 14 października 2012

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 170 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV