głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoladabezcukru Czasem nawet gdy niby wszystko jest okej lubię siedzić w nocy na parapecie z papierosem lampką wina i tą cholerną żyletką w ręce. Wtedy zawsze Ty zjawiasz się

czekoladabezcukru

czekoladabezcukru.moblo.pl
Czasem nawet gdy niby wszystko jest okej lubię siedzić w nocy na parapecie z papierosem lampką wina i tą cholerną żyletką w ręce. Wtedy zawsze Ty zjawiasz się u mnie
 Czasem nawet gdy niby wszystko jest... teksty

czekoladabezcukru dodano: 24 marca 2011

`Czasem nawet gdy niby wszystko jest okej lubię siedzić w nocy na parapecie, z papierosem, lampką wina i tą cholerną żyletką w ręce. Wtedy zawsze Ty zjawiasz się u mnie, wyczuwasz to.? Bierzesz mi żyletkę zanim zacznę znów to robić, chwytasz drugi kieliszek i drugiego papierosa. Siadasz na przeciwko mnie, nie odzywając się do mnie uśmiechasz się do mnie, później gdy już zasypiam bierzesz mnie na ręcę i zanosisz do łóżka...`

Przyjaciel osoba z którą będziesz... teksty

czekoladabezcukru dodano: 24 marca 2011

Przyjaciel osoba z którą będziesz popijać wódkę wódką gdy masz doła, osoba przy której będziesz cieszyć się życiem, osoba która zrobi wszystko abyś była szczęśliwa. Tak mam wielu takich przyjaciół dla których żyję, z którymi żyję. Mimo wszystkich nieporozumień moich humorów, nie potrafię wyrazić tego jak bardzo dziękuję im, że są przy mnie.

Gdyby ktoś półtora miesiąca temu... teksty

czekoladabezcukru dodano: 24 marca 2011

Gdyby ktoś półtora miesiąca temu powiedział mi, że będziemy razem, będę Cię kochać jak nikogo innego, oboje wybuchnęlibyśmy śmiechem popili to wódką i dalej kręcili zwalę. Gdyby powiedziano to komuś z naszych znajomych, oni zrobili by tak samo. Ale tamtego zimowego dnia coś we mnie pękło w Tobie również. Gdy na drugi dzień przyszłam do mojej kumpelki na giga kacu, powiedziałam, że byłam z Tobą nic ją nie zdziwiło. Ale chciałabym jeszcze raz zobaczyć jej minę gdy mówiłam, że jesteśmy razem.

W głośnikach paktofonika... teksty

czekoladabezcukru dodano: 24 marca 2011

W głośnikach paktofonika, kaliber44. Tak to jest moja druga miłość- pierwszą miłością jest ten wysoki blondyn o niebieskich oczach, to on nauczył mnie słuchać tej muzyki, a ta muzyka przypomina mi jak bardzo go kocham.

Nie bejbe  on po prostu chciał... teksty

czekoladabezcukru dodano: 23 marca 2011

Nie bejbe, on po prostu chciał zaszpanować nową laską, taką jak Ty. Ładna, blondi, niebieskie oczy, lubiana przez wszystkich. Spytasz co teraz.? Teraz poszuka sobie nowej zabaweczki. Na prawdę myślałaś, że Cię kocha.? Tacy jak on nie kochają.

Najłatwiej zjebać kogoś  wyjebać... teksty

czekoladabezcukru dodano: 22 marca 2011

Najłatwiej zjebać kogoś, wyjebać mu jego wszystkie wady często bezpodstawnie nie patrząc jakim jest się człowiekiem.

Nikt nie umiał poprawić jej humoru... teksty

czekoladabezcukru dodano: 22 marca 2011

Nikt nie umiał poprawić jej humoru jak on.

Zjawiłeś się w odpowiedniej chwili... teksty

czekoladabezcukru dodano: 20 marca 2011

Zjawiłeś się w odpowiedniej chwili w moim życiu, byłam zagubiona. Sama do końca nie wiedziałam czego chcę. Uświadomiłeś mi wiele rzeczy stałeś się dla mnie przyjacielem, mężczyzną mojego życia. Nauczyłeś mnie jak żyć, byłeś dla mnie jak tlen. Żyłam po to aby się z Tobą spotkać. Teraz...? Mam żyć bez tlenu.?

Po kilku godzinach z Tobą czuję... teksty

czekoladabezcukru dodano: 20 marca 2011

Po kilku godzinach z Tobą czuję, że mogę wszystko.

Pierwszy pocałunek  pierwsza mini... teksty

czekoladabezcukru dodano: 20 marca 2011

Pierwszy pocałunek, pierwsza mini rocznica, pierwsze : Kocham Cię, wypowiedziane szeptem. Tak byłam przy Tobie najszczęśliwszą kobietą stąpającą na tej ziemi.

Siedzieliśmy jak zwykle u Ciebie... teksty

czekoladabezcukru dodano: 20 marca 2011

Siedzieliśmy jak zwykle u Ciebie gadając na wszystkie tematy. Z głową na Twoich kolanach wpatrywałam się w Twoje bystre oczy. Spytałeś się co bym zrobiła gdybyś wyjechał na miesiąc półtora. Zapadła cisza... Spytałeś czy czekałabym na Ciebie... Sama nie wiedziałam co odpowiedzieć... Powiedziałam, że miesiąc to długo, ale dałabym radę. Po dwóch tygodniach wyjechałeś. Miesiąc dłużył się jak nigdy, pisaliśmy co dwa trzy dni na gg, dzwoniliśmy gadaliśmy po kilka minut. Nigdy nie było mi tak źle. W końcu nadszedł dzień Twojego powrotu. Mieliśmy spędzić go razem, spędziliśmy... Tylko tak jakby coś zgasło... Teraz.? Czasem widuję Ciebie na ulicy spuszczam głowę, a Ty odwracasz wzrok. Oboje wiemy ile straciliśmy głupim miesięcznym wyjazdem.

Uwielbiałam chodzić na samotne... teksty

czekoladabezcukru dodano: 20 marca 2011

Uwielbiałam chodzić na samotne spacery, siedzieć czasem w domu i sprzątać... Nie- nie byłam sama, miałam wielu znajomych, przyjaciół, ukochanego chłopaka. Ale od czasu do czasu chciałam poczuć jak to jest być samą... Chciałam się przygotować gdybym znów miała wszystkich stracić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV