głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Jeżeli jeszcze kiedyś Ci się... teksty

cytryneczka_xx dodano: 23 maja 2013

Jeżeli jeszcze kiedyś Ci się przypomni, tak całkowicie przypadkiem, że byłam w Twoim życiu, to mam nadzieję, że zrozumiesz jak wielki błąd popełniłeś odstawiając mnie na bok.

Miewam huśtawkę nastroju. Bo w... teksty

cytryneczka_xx dodano: 22 maja 2013

Miewam huśtawkę nastroju. Bo w prawdzie, daje z siebie wszystko, co tylko mogę, chyba za bardzo chcę pomóc światu, a zapominam o tym, że sama mam problemy, których nie potrafię rozwiązać, z którymi sobie w prost nie radzę. Nie wiem jak mam żyć, jak odnaleźć dawny sens.. Jedna sytuacja, jeden człowiek sprawił, że upadłam, nisko i nie potrafię się podnieść. Jest mi po prostu tego szkoda, po co było to, skoro teraz tego nie ma.. po co była nadzieja, no kurwa po co? skoro teraz, mi ją odebrano.. i nie wierze w nią. Nie wierzę juz nic, cholera! w tym wszystkim się pogubiłam. Wiem, że powinnam być silna na taką sytuację, ale nie potrafię, nie umiem i nie mogę.. bo moje myśli są wokoł niego.. wokół tych momentów które były dla mnie ważne.. a przecież nie da się, od tak przestać myśleć.. Już nie pamiętam, kiedy dobrze się uśmiałam.. ten czas.. a szczegolnie ostatnie 3 tygodnie.. dały mi ostro w kość. Nie wiem, jak mam dzisiaj stać, gdzie mam iść, i którą drogę wybrać.

I wiedz  że nadal jesteś dla mnie... teksty

cytryneczka_xx dodano: 20 maja 2013

I wiedz, że nadal jesteś dla mnie ważną osobą, ponieważ łączyłam swoimi myślami wiele marzeń, wiele przyszłości, po prostu myślałam sobie.. A, w końcu cos mi się udało, nareszcie los dał mi szansę, ale tylko chwilową.Niestety pomyliłam się, zawiodłam się na sobie i na Tobie. Teraz musze iść z podniesioną głową, udać, że mi nie zależy i że jesteś obojętny.. Wiem, że Cie kiedyś jeszcze zobaczę i wtedy... pokażę Ci, to co utraciłeś. Na dzień dzisiejszy myślami jestem pozytywnie nastawiona i to czego się obawiam to, to żeby się nie zawieść .. !

I dzisiaj  można powiedzieć że... teksty

cytryneczka_xx dodano: 20 maja 2013

I dzisiaj, można powiedzieć że jestem w rozsypce, nic mi się nie udaję, ani też nic mi nie wychodzi. Ale jestem pozytywnie nastawiona, że z każdym dniem będzie mi lepiej, łatwiej.. każdy nowy dzień niesie nowe wyzwania, i chcę je dostawać od losu. Bo w tym wszystkim aby pomimo własnego bólu móc być szczęśliwym i nie ważne co jest, ważne jest to aby myśleć pozytywnie. Można by było to interpretować, na wszystkie możliwe sposoby, ale jedno jest w tym wszystkim najważniejsze aby w tym co się robiło.. można dostrzec dobro, niesione przez nas. Wylałam liter łez na to, co mi się przytrafiło.. ale wystarczyła jedna.. poważna i zdecydowana rozmowa, aby wrócił do mnie optymizm. Nie zaczynam wszystkiego odnowa, ciągnę to co jest, nie zamykam rozdziału, pokaże Ci, że pomimo tej klęski jaką odniosłam jestem tą samą osobą, Kobietą, która się nie poddaję, pokaże Ci to co straciłeś.. to co mogłeś mieć na wyciągniecie rękę, a ty w tak luzacki sposób to utraciłeś.

Bo  ja teraz pokażę Ci  w rozmowie... teksty

cytryneczka_xx dodano: 20 maja 2013

Bo, ja teraz pokażę Ci, w rozmowie, że wcale taki ważny nigdy nie byłeś(chociaż jesteś) Zobaczysz we mnie kogoś zupełnie obcego... kogoś kto potrafi z Tobą normalnie rozmawiać, tak jakby się nigdy nic nie wydarzyło między nami... pokaże Ci w tym wszystkim, że jestem warta wszystkiego, I mimo, że to zmarnowałeś... już tego nie odzyskasz..A wtedy powiesz.. ze byłeś w tamtym czasie głupi, że ze mnie zrezygnowałeś. Możliwe, że będziesz chciał to naprawić tylko, że nie będziesz miał czego naprawiać, ani do czego wracać, najzwyczajniej w świecie pokaże Ci Tą siłę, o która walczyłam z każdym dniem.. By Zapomnieć, to co było... chociaż wiem, że było trudno.. Wiedz, że Tobie też tak będzie. :)

Rozumiem  że łatwiej Ci jest aby... teksty

cytryneczka_xx dodano: 20 maja 2013

Rozumiem, że łatwiej Ci jest aby problem rozwiązać przez telefon, ja przynajmniej uważam, że taką sprawę powinno wyjaśnić się twarzą w twarz.. ale jeśli Ty nie masz odwagi aby mi powiedzieć, co tak naprawdę o mnie myślisz, to wybacz ale uważam, że jesteś dla mnie tchórzem!

Tracę po kolei wszystkie nasze... teksty

cytryneczka_xx dodano: 18 maja 2013

Tracę po kolei wszystkie nasze wspólne , wspaniałe przeżycia. Stają się one tylko wspomnieniem. Już więcej ich nie przeżyję. Nie będzie już nigdy tak samo. Nigdy tak samo już mnie nie przytulisz, nigdy tak samo nie powiesz, że mnie kochasz. Nigdy. Tak trudno jest dopuścić do siebie tę myśl, że to już koniec, że wszystko stracone i nie ma już żadnej nadziei dla nas. Może nawet nigdy już nie zamienię z Tobą żadnego słowa. Tak trudno jest pisać to i nie wylewać kolejnych litrów łez. Tak cholernie ciężko jest na sercu, które rozpaczliwie woła, że potrzebuje właśnie Ciebie. Ono nie żąda, ono błaga, potrzebuje..

Nie miałam pojęcia że tak wielki... teksty

cytryneczka_xx dodano: 13 maja 2013

Nie miałam pojęcia,że tak wielki wpływ masz na mnie, że tak bardzo jesteś w stanie zmienić całe moje życie.

Nie zawsze możesz mieć co chcesz... teksty

cytryneczka_xx dodano: 12 maja 2013

Nie zawsze możesz mieć co chcesz, choć gonisz tak, że brak ci tchu.

Każdego cholernego dnia   na telefon... teksty

cytryneczka_xx dodano: 7 maja 2013

Każdego cholernego dnia, na telefon przychodzą kilkanaście wiadomości dziennie.. Słysząc je w myślach mam nadzieję, że ta jest od Ciebie.. to rozczarowanie, kiedy patrząc w telefon.. to tylko "kumpela". Powoli tracę wiarę w to, ze Cię jeszcze kiedyś zobaczę.. A przecież zapowiadało się być tak pięknie.. Dlaczego to wszystko tak mocno uderzyło w moje serce i uczucia, które teraz są kaleczone? Czasami myślę sobie, a co by było gdybym Cię nie poznała ? pewnie bym teraz nie była w takim stanie jakim się znajduję.. I nie życzę nikomu.. tego że Osoba, która dawała wam szczęście, właśnie odebrała je, tylko tym, że po prostu odeszła..od tak. Bo Niewyjaśniona sytuacja powoduję znaczny ból, który w żaden sposób nie da się opisać. :(

I nigdy nie pomyślałabym  że tak... teksty

cytryneczka_xx dodano: 7 maja 2013

I nigdy nie pomyślałabym, że tak nisko znajdę się na dnie.. Z powodu jednej osoby, jednego wydarzenia z tego że moje szczęście właśnie leży gdzieś daleko na dnie.. oceanu. A przecież tak niedawno byłam najbardziej szczęśliwsza dziewczyną.. Dlaczego to wszystko się posypało... :( Dlaczego nie może być.. chociaż raz po mojej myśli.. Dlaczego się nie odzywasz.. Dlaczego tak bardzo Cię polubiłam... Tysiące pytań, myśli i rozpamiętywać. I chociaż nie chcę, to samo to powraca do mnie jak bumerang.. A przecież.. nie proszę o tak dużo.. Chciałabym Cię znów zobaczyć, powtórzyć tą chwilę, która trwała... Proszę, szczęście, chwilo wróć.. i zostań.. bądź i nie odchodź.. Bo to boli..rani.. powoduję, że tracę grunt na, którym dzisiaj stoję.

Wiesz co jest kurwa przykre? To  że... teksty

cytryneczka_xx dodano: 7 maja 2013

Wiesz co jest kurwa przykre? To, że zostawiłeś mnie bez słowa wyjaśnienia.Poprzedniego dnia obiecywałeś, że mnie nie zawiedziesz.. i nie okłamiesz a następnego przestałeś się odzywać, jakby nigdy nic nie było.. I to, że boli mnie ta niewyjaśniona sytuacja.. która każdego dnia nie daje mi spokoju.. Sprawiłeś mi tym wielką przykrość.. bo dla mnie miało to jakieś znaczenie, a dla Ciebie to była tylko zabawa... Widziałam w Tobie coś, czego w nikim innym nie mogłam zobaczyć, mogłam patrzeć w Twoje oczy bez przerwy.. widziałam taką iskierkę, która świeci dla mnie, kiedy patrzyłeś. To wszystko sprawiło, że byłam przez jedną chwilę NAJSZCZEŚLIWSZĄ dziewczyną na świecie.. Ten jeden moment.. sprawił, że polubiłam Cię.. takim jakim jesteś.. I nie ważna była Twoja szkoła.. Twój wiek i Twoja.. praca.. Po prostu liczyło się Tylko to, że byłeś i mogłam z Tobą rozmawiać.. przytulić się wiedząc, że odwzajemniasz to.. A Ty co ? z dnia na dzień przestałeś się odzywać.. pisać.. Trochę to kurwa przykre..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV