głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Rozumiem że łatwiej Ci jest aby... teksty

cytryneczka_xx dodano: 20 maja 2013

Rozumiem, że łatwiej Ci jest aby problem rozwiązać przez telefon, ja przynajmniej uważam, że taką sprawę powinno wyjaśnić się twarzą w twarz.. ale jeśli Ty nie masz odwagi aby mi powiedzieć, co tak naprawdę o mnie myślisz, to wybacz ale uważam, że jesteś dla mnie tchórzem!

Tracę po kolei wszystkie nasze... teksty

cytryneczka_xx dodano: 18 maja 2013

Tracę po kolei wszystkie nasze wspólne , wspaniałe przeżycia. Stają się one tylko wspomnieniem. Już więcej ich nie przeżyję. Nie będzie już nigdy tak samo. Nigdy tak samo już mnie nie przytulisz, nigdy tak samo nie powiesz, że mnie kochasz. Nigdy. Tak trudno jest dopuścić do siebie tę myśl, że to już koniec, że wszystko stracone i nie ma już żadnej nadziei dla nas. Może nawet nigdy już nie zamienię z Tobą żadnego słowa. Tak trudno jest pisać to i nie wylewać kolejnych litrów łez. Tak cholernie ciężko jest na sercu, które rozpaczliwie woła, że potrzebuje właśnie Ciebie. Ono nie żąda, ono błaga, potrzebuje..

Nie miałam pojęcia że tak wielki... teksty

cytryneczka_xx dodano: 13 maja 2013

Nie miałam pojęcia,że tak wielki wpływ masz na mnie, że tak bardzo jesteś w stanie zmienić całe moje życie.

Nie zawsze możesz mieć co chcesz... teksty

cytryneczka_xx dodano: 12 maja 2013

Nie zawsze możesz mieć co chcesz, choć gonisz tak, że brak ci tchu.

Każdego cholernego dnia  na telefon... teksty

cytryneczka_xx dodano: 7 maja 2013

Każdego cholernego dnia, na telefon przychodzą kilkanaście wiadomości dziennie.. Słysząc je w myślach mam nadzieję, że ta jest od Ciebie.. to rozczarowanie, kiedy patrząc w telefon.. to tylko "kumpela". Powoli tracę wiarę w to, ze Cię jeszcze kiedyś zobaczę.. A przecież zapowiadało się być tak pięknie.. Dlaczego to wszystko tak mocno uderzyło w moje serce i uczucia, które teraz są kaleczone? Czasami myślę sobie, a co by było gdybym Cię nie poznała ? pewnie bym teraz nie była w takim stanie jakim się znajduję.. I nie życzę nikomu.. tego że Osoba, która dawała wam szczęście, właśnie odebrała je, tylko tym, że po prostu odeszła..od tak. Bo Niewyjaśniona sytuacja powoduję znaczny ból, który w żaden sposób nie da się opisać. :(

I nigdy nie pomyślałabym że tak... teksty

cytryneczka_xx dodano: 7 maja 2013

I nigdy nie pomyślałabym, że tak nisko znajdę się na dnie.. Z powodu jednej osoby, jednego wydarzenia z tego że moje szczęście właśnie leży gdzieś daleko na dnie.. oceanu. A przecież tak niedawno byłam najbardziej szczęśliwsza dziewczyną.. Dlaczego to wszystko się posypało... :( Dlaczego nie może być.. chociaż raz po mojej myśli.. Dlaczego się nie odzywasz.. Dlaczego tak bardzo Cię polubiłam... Tysiące pytań, myśli i rozpamiętywać. I chociaż nie chcę, to samo to powraca do mnie jak bumerang.. A przecież.. nie proszę o tak dużo.. Chciałabym Cię znów zobaczyć, powtórzyć tą chwilę, która trwała... Proszę, szczęście, chwilo wróć.. i zostań.. bądź i nie odchodź.. Bo to boli..rani.. powoduję, że tracę grunt na, którym dzisiaj stoję.

Wiesz co jest kurwa przykre? To że... teksty

cytryneczka_xx dodano: 7 maja 2013

Wiesz co jest kurwa przykre? To, że zostawiłeś mnie bez słowa wyjaśnienia.Poprzedniego dnia obiecywałeś, że mnie nie zawiedziesz.. i nie okłamiesz a następnego przestałeś się odzywać, jakby nigdy nic nie było.. I to, że boli mnie ta niewyjaśniona sytuacja.. która każdego dnia nie daje mi spokoju.. Sprawiłeś mi tym wielką przykrość.. bo dla mnie miało to jakieś znaczenie, a dla Ciebie to była tylko zabawa... Widziałam w Tobie coś, czego w nikim innym nie mogłam zobaczyć, mogłam patrzeć w Twoje oczy bez przerwy.. widziałam taką iskierkę, która świeci dla mnie, kiedy patrzyłeś. To wszystko sprawiło, że byłam przez jedną chwilę NAJSZCZEŚLIWSZĄ dziewczyną na świecie.. Ten jeden moment.. sprawił, że polubiłam Cię.. takim jakim jesteś.. I nie ważna była Twoja szkoła.. Twój wiek i Twoja.. praca.. Po prostu liczyło się Tylko to, że byłeś i mogłam z Tobą rozmawiać.. przytulić się wiedząc, że odwzajemniasz to.. A Ty co ? z dnia na dzień przestałeś się odzywać.. pisać.. Trochę to kurwa przykre..

Mogę Ci przyrzec że gdybym mogła... teksty

cytryneczka_xx dodano: 28 kwietnia 2013

Mogę Ci przyrzec, że gdybym mogła cofnąć czas, dziś nie znałbyś nawet mojego imienia.

I co by się nie działo Ty myśl... teksty

cytryneczka_xx dodano: 27 kwietnia 2013

I co by się nie działo Ty, myśl pozytywnie!

Kochajmy tak aby nikt nie zadał... teksty

cytryneczka_xx dodano: 26 kwietnia 2013

Kochajmy tak, aby nikt nie zadał cierpienia w nas !

Chwilo po prostu trwaj  teksty

cytryneczka_xx dodano: 26 kwietnia 2013

Chwilo, po prostu trwaj *;

tak sobie siedzę i tak sobie myślę... teksty

cytryneczka_xx dodano: 22 kwietnia 2013

tak sobie siedzę i tak sobie myślę, że chciałabym wiedzieć czy od naszego "rozstania" pomyślałeś choć przez chwilę o mnie? o tym jak się czuję, co robię. co myślę? czy jestem szczęśliwa? pomyślałeś? pewnie nie ma co się łudzić, że tak. przecież nie odegrałam w Twoim życiu jakiejś bardzo znaczącej roli. a bardzo chciałam. i wiesz co? nadal chce. jednak już się nie znamy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV