głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
'nie umiem bez niego żyć  ale i nie... teksty

cytryneczka_xx dodano: 19 kwietnia 2013

'nie umiem bez niego żyć, ale i nie umiem niczego z nim stworzyć' takie bezsensowne, ale i takie prawdziwe

nie rozumiem  jak długo można... teksty

cytryneczka_xx dodano: 16 kwietnia 2013

nie rozumiem, jak długo można tęsknić? jak długo można co wieczór obiecywać sobie, że to już ostatni raz, że ostatni raz za Tobą płaczę, ostatni raz palę tego papierosa, z myślą o Tobie, ostatni raz jestem pijana z Twojego powodu, ostatni raz... 'ostatni raz' powtarzam sobie od pięciu lat, od jednego roku obiecuję sobie, że zaczynam nowy rozdział w życiu, bez Ciebie, z nowymi marzeniami, celami, atrakcjami tak mijają dni, miesiące, lata, to już codzienność. Ciesz się, bo w moich oczach jesteś jedynym mężczyzną na świecie, tylko czy dla mnie to jest aby na pewno plusem ? Chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Błagam, życie, daj mi nową motywajcę, nową miłość, żebym mogła zapomnieć.

Dziewczyno. Wiem  że zaboli  prawda... teksty

cytryneczka_xx dodano: 28 marca 2013

Dziewczyno. Wiem, że zaboli, prawda boli, uświadomienie sobie jej jest koszmarne, ale tak trzeba. Nie ma, że jest nieśmiały, że zajęty, że po prostu nigdy nie pisze pierwszy, bo nie lubi. NIE MA. Jak komuś zależy to zawsze się stara, choćby w minimalnym stopniu. Jak mu zależy to zrobi wszystko żebyś o nim nie zapomniała. Przyjmij to do wiadomości i przestań czekać jeśli on nie czeka na Ciebie. Kurewsko bolesne, nie? Ale tak właśnie trzeba. Nie możesz stać w miejscu, musisz iść do przodu, otrzeć łzy, podnieść głowę i choćbyś miała potykać się na każdym kroku : IDŹ. Pokaż, że jesteś więcej warta niż wszystkie dziewczyny,które on mógł kiedykolwiek poznać, pokaż szacunek do samej siebie. Sięgaj po marzenia, a nie po kolejną chusteczkę

Kiedyś nie musiałam analizować czy... teksty

cytryneczka_xx dodano: 27 marca 2013

Kiedyś nie musiałam analizować czy dobrym pomysłem będzie napisanie do Ciebie wiadomości . Robiłam to bez zastanowienia. Bo wiedziałam, że oboje tego chcemy. Dziś nie wiem już nic.

każdy dzień ma swoje konkretne... teksty

cytryneczka_xx dodano: 22 marca 2013

każdy dzień ma swoje konkretne wspomnienia związane z Tobą. każdy dzień ma jakiś odnośnik do minionego roku, spędzonego z Tobą. roku, który już się nie powtórzy i wydarzenia, które miały miejsce tylko raz i zostaną na zawsze w mojej głowie. Ty takich rzeczy nie pamiętasz. nie rozpamiętujesz chwil spędzonych ze mną. znaczyły w ogóle coś dla Ciebie? co mam teraz o Tobie myśleć, hmm? nie umiesz zachować się dojrzale i dorośle. nie umiesz nawet spojrzeć mi w oczy i przywitać się. a przecież zaklinałeś się na wszystko, że będziemy przyjaciółmi, że zawsze mogę przyjść do Ciebie z każdym problemem. uważałam, że mówisz prawdę, ufałam Ci. ale jednak się myliłam. jak mogłam być tak głupia i myśleć, że Twoje uczucie do mnie się odrodzi? jak mogłam uwierzyć w każde Twoje słowo? wytłumaczenie? kochałam Cię. i nadal to uczucie wrzy we mnie. bez względu na to, jak się zachowujesz i co mówisz. bez względu na to, którą dziewczyny masz obok siebie. zabijam to uczucie, ale ono na razie jest silniejsze.

Mam dość ciągłej walki o to... teksty

cytryneczka_xx dodano: 22 marca 2013

Mam dość ciągłej walki o to wszytko. Szara rzeczywistość, tylu ludzi znikło w pogoni za tym co przyniesie przyszłość.

Tamtego dnia... zrobiło się... teksty

cytryneczka_xx dodano: 12 marca 2013

Tamtego dnia... zrobiło się dziwnie.. Widząc Cię spojrzałam na Ciebie patrząc tak samo jak Ty.Dostrzegłam w Twoich oczach, że chcesz sie przywitać.. ale coś nie pozwoli ani TB ani MI wydusić z siebie nawet głupiego "cześć".....Wtedy zrozumiałam, że Bez Ciebie już nie będzie tak tamo..

Chce być twoim światłem kiedy... teksty

cytryneczka_xx dodano: 21 luty 2013

Chce być twoim światłem kiedy dzisiejsze słońce zajdzie

dla Ciebie to nic nie znaczy  ale dla... teksty

cytryneczka_xx dodano: 11 luty 2013

dla Ciebie to nic nie znaczy, ale dla mnie głupia rozmowa z Tobą jest warta wszystkiego.

Każda chwila jest wiecznością... teksty

cytryneczka_xx dodano: 19 grudnia 2012

Każda chwila jest wiecznością kiedy miłością podbijamy kosmos

..przychodzą takie dni  kiedy świat... teksty

cytryneczka_xx dodano: 20 listopada 2012

..przychodzą takie dni, kiedy świat wydaje się być bardziej szary niż kolorowy..

 Problem z przeszłością polega na... teksty

cytryneczka_xx dodano: 18 listopada 2012

"Problem z przeszłością polega na tym, że zawsze jest ona częścią teraźniejszości. Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich, jak gdyby nie miały już żadnego znaczenia..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV