głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Jebane przepraszam .... Przecież... teksty

cytryneczka_xx dodano: 29 czerwca 2013

Jebane "przepraszam".... Przecież nie powinno używać się tego samego słowa przepraszając kogoś w supermarkecie chcąc przecisnąć się w tłumie i tego samego przepraszając za to, że się kogoś zdradziło, czy też nie powiedziało się w porę, że gra się komuś na uczuciach.

Tak naprawdę tęsknisz za Nim ale... teksty

cytryneczka_xx dodano: 29 czerwca 2013

Tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. Chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. Bo jeszcze rok temu, w ten ciepły kwiecień On był. Obejmował.Wysłuchał ..Był, a teraz Go nie ma. Nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. Katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. Wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? Jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? Na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? Gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? Którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? Kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?

 Zapomnij o nim albo w końcu... teksty

cytryneczka_xx dodano: 24 czerwca 2013

" Zapomnij o nim, albo w końcu odpuść " - usłyszałam po raz tysięczny w ciągu tych kilku miesięcy. Wymądrzają się, próbują rządzić mi w życiu a tak naprawdę sami nie umieją zapanować nad swoim życiem. Jak mam o nim zapomnieć, no jak?! Skoro całe moje życie już dawno zamknęło się w jego dłoniach, skoro każde jego słowo odbija się echem w mojej głowie, skoro nadal czuję zapach jego perfum jakby był obok mnie. Jak, powiedzcie jak..

A każda jedna myśl jest związana... teksty

cytryneczka_xx dodano: 24 czerwca 2013

A każda jedna myśl, jest związana z Tobą, to już drugi miesiąc bez Ciebie, i chociaż czas płynie dalej ja nie potrafię zapomnieć.. Pamiętam wszystko każdą jedną sekundę z Tobą która dawała mi tyle szczęścia i energii. To czego dzisiaj chcę to Ciebie, tego aby zrozumiał, że czekam, że jest mi źle.. Tylko tego chcę i niczego więcej.. Zrozumiałam, że kiedy jesteś obok mnie to nic nie ma znaczenia.. Wpatrywałam się w Twoje oczy, jak nikomu innemu, śmiejąc się i rozmawiając poważnie.. Prosze wróć, bo jest źle...

Oddychaj zdobywaj zaklinaj czas... teksty

cytryneczka_xx dodano: 10 czerwca 2013

Oddychaj, zdobywaj, zaklinaj czas, Żyj! ;****

Tak naprawdę to jest mi źle że... teksty

cytryneczka_xx dodano: 9 czerwca 2013

Tak, naprawdę to jest mi źle, że zostałam z niewyjaśnioną sytuacją. Głupio jest mi patrzeć na to wszystko od tak.. jakby się nic nie wydarzyło, sorry ale nie potrafię być taka jak Ty, taka oschła.. przecież się spotykaliśmy,było fajnie.. Co ja takiego zrobiłam.. NO KURWA CO? .. że mi zabrano tę najpiękniejsza chwilę która trwała do pewnego momentu.. :( nie rozumiem tego, jest mi ciężko z każdym nowym dniem..

Czuję że już nie jestem tą samą... teksty

cytryneczka_xx dodano: 5 czerwca 2013

Czuję, że już nie jestem tą samą dziewczyną, która zawsze znalazła wyjście z nie jednej sytuacji.W tamtym czasie byłam zdecydowanie silniejsza, niż dzisiaj jestem. Pamiętam, że w tamtym czasie potrafiłam pójść z uśmiechem na twarzy A co jest dzisiaj? Sama nie wiem czy kiedykolwiek odnajdę dawne myślenie..Ktoś kiedyś napisał mi bardzo dawno temu " Ty to pomimo wszystko jesteś uśmiechnięta" tak było..Jestem optymistką na wszystko patrzę z perspektywy jutra, bo tylko ono przyniesie przyszłość. Nie chce przekreślać tego co było, bo to co się stało miało coś na celu.. czegoś sie nauczyłam i coś zrozumiałam. Chciałabym aby było jak kiedyś, kiedy każdy jeden dzień nie był dniem straconym, staram się odzyskać dawną "ja" ale czy to mi się uda? trudno jest powiedzieć, może już nigdy nie będę taka jak kiedyś, ale wiem jedno nie zrobiłam nic aby taka sytuacja się potoczyła, już nie zarzucam sobie winny, że coś zrobiłam źle. Jest już o wiele, wiele lepiej i oby do przodu, a wszystko będzie dobrze:

Coraz częściej myślę o tym że... teksty

cytryneczka_xx dodano: 4 czerwca 2013

Coraz częściej myślę o tym, że muszę o Tobie zapomnieć. Tak po prostu, zacząć żyć od nowa, sama, bez Ciebie, bez Twojego dotyku i wzroku. Powoli, bez pośpiechu muszę zacząć odbudowywać swoje życie od nowa, muszę znów stać się silna i zapomnieć o tym jak dobrze było mieć kogoś obok. Szkoda,że za każdym razem kiedy próbuję wziąć się w garść i wyrzucić Cię ze swojego serca raz na zawsze powracają te najlepsze wspomnienia i ten charakterystyczny, przeszywający mnie ból gdzieś w środku który czuję zawsze wtedy, gdy najbardziej cierpię

Wytłumacz mi o co Tobie znowu... teksty

cytryneczka_xx dodano: 27 maja 2013

Wytłumacz mi o co Tobie znowu chodzi? Chcesz się mną kolejny raz zabawić, moimi uczuciami? Myślisz, ze tak łatwo dam się złamać i dopuszczę Cię do mojego życia? Ty, będziesz milczał, a ja będę brała winę na siebie za to, że coś obiecałeś i słowa nie dotrzymałeś? Nie, na pewno nie tym razem. Jeżeli tak ma to wyglądać, że parę dni jesteś, jest naprawdę fajnie, bo pokazujesz, że chcesz,że Ci w jakiś sposób zależy , a potem nagle milczysz, nie dajesz żadnego znaku życia, to ja dziękuję za takie coś. . Nie potrzebuję tego by ktoś mi udawał, że coś się dobrze układa, kiedy naprawdę wszystko wgląda inaczej. Nie potrzebuję kolejnych problemów, . Nie życzę sobie, abyś mnie traktował w ten sposób. Jeżeli nie masz dobrego usprawiedliwienia na swoją nieobecność, to może faktycznie odejdź i nie wracaj więcej do mnie. Tak będzie najlepiej dla Ciebie i dla mnie.

Ciekawe  czy on też czasami czeka... teksty

cytryneczka_xx dodano: 26 maja 2013

Ciekawe , czy on też czasami czeka , żebym do niego napisała .

kiedyś tak blisko teraz sobie obcy... teksty

cytryneczka_xx dodano: 23 maja 2013

kiedyś tak blisko, teraz sobie obcy ludzie. i wiesz co ? wcale tego nie żałuję, bo pokazałeś, że jesteś zwykłym bezuczuciowym chujem.

Najlepiej byłoby postawić gruby mur... teksty

cytryneczka_xx dodano: 23 maja 2013

Najlepiej byłoby postawić gruby mur, który nie pozwoliłby mi spoglądać się wstecz i który skutecznie odgrodziłby przeszłość od teraźniejszości. Może właśnie wtedy nauczyłabym się żyć dniem dzisiejszym, a nie tym, co wydarzyło się kilkanaście tygodni wstecz. Może byłby to moment kiedy wszystko zaczęłoby się zmieniać na lepsze?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV