głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Tak  naprawdę to jest mi źle  że... teksty

cytryneczka_xx dodano: 9 czerwca 2013

Tak, naprawdę to jest mi źle, że zostałam z niewyjaśnioną sytuacją. Głupio jest mi patrzeć na to wszystko od tak.. jakby się nic nie wydarzyło, sorry ale nie potrafię być taka jak Ty, taka oschła.. przecież się spotykaliśmy,było fajnie.. Co ja takiego zrobiłam.. NO KURWA CO? .. że mi zabrano tę najpiękniejsza chwilę która trwała do pewnego momentu.. :( nie rozumiem tego, jest mi ciężko z każdym nowym dniem..

Czuję  że już nie jestem tą samą... teksty

cytryneczka_xx dodano: 5 czerwca 2013

Czuję, że już nie jestem tą samą dziewczyną, która zawsze znalazła wyjście z nie jednej sytuacji.W tamtym czasie byłam zdecydowanie silniejsza, niż dzisiaj jestem. Pamiętam, że w tamtym czasie potrafiłam pójść z uśmiechem na twarzy A co jest dzisiaj? Sama nie wiem czy kiedykolwiek odnajdę dawne myślenie..Ktoś kiedyś napisał mi bardzo dawno temu " Ty to pomimo wszystko jesteś uśmiechnięta" tak było..Jestem optymistką na wszystko patrzę z perspektywy jutra, bo tylko ono przyniesie przyszłość. Nie chce przekreślać tego co było, bo to co się stało miało coś na celu.. czegoś sie nauczyłam i coś zrozumiałam. Chciałabym aby było jak kiedyś, kiedy każdy jeden dzień nie był dniem straconym, staram się odzyskać dawną "ja" ale czy to mi się uda? trudno jest powiedzieć, może już nigdy nie będę taka jak kiedyś, ale wiem jedno nie zrobiłam nic aby taka sytuacja się potoczyła, już nie zarzucam sobie winny, że coś zrobiłam źle. Jest już o wiele, wiele lepiej i oby do przodu, a wszystko będzie dobrze:

Coraz częściej myślę o tym  że... teksty

cytryneczka_xx dodano: 4 czerwca 2013

Coraz częściej myślę o tym, że muszę o Tobie zapomnieć. Tak po prostu, zacząć żyć od nowa, sama, bez Ciebie, bez Twojego dotyku i wzroku. Powoli, bez pośpiechu muszę zacząć odbudowywać swoje życie od nowa, muszę znów stać się silna i zapomnieć o tym jak dobrze było mieć kogoś obok. Szkoda,że za każdym razem kiedy próbuję wziąć się w garść i wyrzucić Cię ze swojego serca raz na zawsze powracają te najlepsze wspomnienia i ten charakterystyczny, przeszywający mnie ból gdzieś w środku który czuję zawsze wtedy, gdy najbardziej cierpię

Wytłumacz mi o co Tobie znowu... teksty

cytryneczka_xx dodano: 27 maja 2013

Wytłumacz mi o co Tobie znowu chodzi? Chcesz się mną kolejny raz zabawić, moimi uczuciami? Myślisz, ze tak łatwo dam się złamać i dopuszczę Cię do mojego życia? Ty, będziesz milczał, a ja będę brała winę na siebie za to, że coś obiecałeś i słowa nie dotrzymałeś? Nie, na pewno nie tym razem. Jeżeli tak ma to wyglądać, że parę dni jesteś, jest naprawdę fajnie, bo pokazujesz, że chcesz,że Ci w jakiś sposób zależy , a potem nagle milczysz, nie dajesz żadnego znaku życia, to ja dziękuję za takie coś. . Nie potrzebuję tego by ktoś mi udawał, że coś się dobrze układa, kiedy naprawdę wszystko wgląda inaczej. Nie potrzebuję kolejnych problemów, . Nie życzę sobie, abyś mnie traktował w ten sposób. Jeżeli nie masz dobrego usprawiedliwienia na swoją nieobecność, to może faktycznie odejdź i nie wracaj więcej do mnie. Tak będzie najlepiej dla Ciebie i dla mnie.

Ciekawe   czy on też czasami czeka... teksty

cytryneczka_xx dodano: 26 maja 2013

Ciekawe , czy on też czasami czeka , żebym do niego napisała .

kiedyś tak blisko  teraz sobie obcy... teksty

cytryneczka_xx dodano: 23 maja 2013

kiedyś tak blisko, teraz sobie obcy ludzie. i wiesz co ? wcale tego nie żałuję, bo pokazałeś, że jesteś zwykłym bezuczuciowym chujem.

Najlepiej byłoby postawić gruby mur... teksty

cytryneczka_xx dodano: 23 maja 2013

Najlepiej byłoby postawić gruby mur, który nie pozwoliłby mi spoglądać się wstecz i który skutecznie odgrodziłby przeszłość od teraźniejszości. Może właśnie wtedy nauczyłabym się żyć dniem dzisiejszym, a nie tym, co wydarzyło się kilkanaście tygodni wstecz. Może byłby to moment kiedy wszystko zaczęłoby się zmieniać na lepsze?

Jeżeli jeszcze kiedyś Ci się... teksty

cytryneczka_xx dodano: 23 maja 2013

Jeżeli jeszcze kiedyś Ci się przypomni, tak całkowicie przypadkiem, że byłam w Twoim życiu, to mam nadzieję, że zrozumiesz jak wielki błąd popełniłeś odstawiając mnie na bok.

Miewam huśtawkę nastroju. Bo w... teksty

cytryneczka_xx dodano: 22 maja 2013

Miewam huśtawkę nastroju. Bo w prawdzie, daje z siebie wszystko, co tylko mogę, chyba za bardzo chcę pomóc światu, a zapominam o tym, że sama mam problemy, których nie potrafię rozwiązać, z którymi sobie w prost nie radzę. Nie wiem jak mam żyć, jak odnaleźć dawny sens.. Jedna sytuacja, jeden człowiek sprawił, że upadłam, nisko i nie potrafię się podnieść. Jest mi po prostu tego szkoda, po co było to, skoro teraz tego nie ma.. po co była nadzieja, no kurwa po co? skoro teraz, mi ją odebrano.. i nie wierze w nią. Nie wierzę juz nic, cholera! w tym wszystkim się pogubiłam. Wiem, że powinnam być silna na taką sytuację, ale nie potrafię, nie umiem i nie mogę.. bo moje myśli są wokoł niego.. wokół tych momentów które były dla mnie ważne.. a przecież nie da się, od tak przestać myśleć.. Już nie pamiętam, kiedy dobrze się uśmiałam.. ten czas.. a szczegolnie ostatnie 3 tygodnie.. dały mi ostro w kość. Nie wiem, jak mam dzisiaj stać, gdzie mam iść, i którą drogę wybrać.

I wiedz  że nadal jesteś dla mnie... teksty

cytryneczka_xx dodano: 20 maja 2013

I wiedz, że nadal jesteś dla mnie ważną osobą, ponieważ łączyłam swoimi myślami wiele marzeń, wiele przyszłości, po prostu myślałam sobie.. A, w końcu cos mi się udało, nareszcie los dał mi szansę, ale tylko chwilową.Niestety pomyliłam się, zawiodłam się na sobie i na Tobie. Teraz musze iść z podniesioną głową, udać, że mi nie zależy i że jesteś obojętny.. Wiem, że Cie kiedyś jeszcze zobaczę i wtedy... pokażę Ci, to co utraciłeś. Na dzień dzisiejszy myślami jestem pozytywnie nastawiona i to czego się obawiam to, to żeby się nie zawieść .. !

I dzisiaj  można powiedzieć że... teksty

cytryneczka_xx dodano: 20 maja 2013

I dzisiaj, można powiedzieć że jestem w rozsypce, nic mi się nie udaję, ani też nic mi nie wychodzi. Ale jestem pozytywnie nastawiona, że z każdym dniem będzie mi lepiej, łatwiej.. każdy nowy dzień niesie nowe wyzwania, i chcę je dostawać od losu. Bo w tym wszystkim aby pomimo własnego bólu móc być szczęśliwym i nie ważne co jest, ważne jest to aby myśleć pozytywnie. Można by było to interpretować, na wszystkie możliwe sposoby, ale jedno jest w tym wszystkim najważniejsze aby w tym co się robiło.. można dostrzec dobro, niesione przez nas. Wylałam liter łez na to, co mi się przytrafiło.. ale wystarczyła jedna.. poważna i zdecydowana rozmowa, aby wrócił do mnie optymizm. Nie zaczynam wszystkiego odnowa, ciągnę to co jest, nie zamykam rozdziału, pokaże Ci, że pomimo tej klęski jaką odniosłam jestem tą samą osobą, Kobietą, która się nie poddaję, pokaże Ci to co straciłeś.. to co mogłeś mieć na wyciągniecie rękę, a ty w tak luzacki sposób to utraciłeś.

Bo  ja teraz pokażę Ci  w rozmowie... teksty

cytryneczka_xx dodano: 20 maja 2013

Bo, ja teraz pokażę Ci, w rozmowie, że wcale taki ważny nigdy nie byłeś(chociaż jesteś) Zobaczysz we mnie kogoś zupełnie obcego... kogoś kto potrafi z Tobą normalnie rozmawiać, tak jakby się nigdy nic nie wydarzyło między nami... pokaże Ci w tym wszystkim, że jestem warta wszystkiego, I mimo, że to zmarnowałeś... już tego nie odzyskasz..A wtedy powiesz.. ze byłeś w tamtym czasie głupi, że ze mnie zrezygnowałeś. Możliwe, że będziesz chciał to naprawić tylko, że nie będziesz miał czego naprawiać, ani do czego wracać, najzwyczajniej w świecie pokaże Ci Tą siłę, o która walczyłam z każdym dniem.. By Zapomnieć, to co było... chociaż wiem, że było trudno.. Wiedz, że Tobie też tak będzie. :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV