głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
01.07.2019 praca licncjacka została... teksty

cytryneczka_xx dodano: 10 lipca 2019

01.07.2019 praca licncjacka została obroniona, kolejna data która zostanie ze mną na bardzo długo.. Warto dążyć do zamierzonego przez nas celu spełniać swoje marzenia i robić coś dla siebie. Kurcze te 3 lata ukladaja mi sie bardzo dobrze... jeszcze tylko planuje zmienić pracę i bedzie już pięknie.. Zamierzam zapisać się na studia II stopnia (magisterskie) i spełniać siebie, dążyć do swoich celów .. ... .. Ah... kochani pamiętajcie o jednym NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIECIE GO WYMAGA CZASU .... czas i tak upłynie .. Teraz tak bezpiecznie czuje się...

Ahhh... to MOBLO  do którego cały... teksty

cytryneczka_xx dodano: 14 maja 2019

Ahhh... to MOBLO, do którego cały czas wracam z jakimiś odczuciami i werszykami , czasami staram sie tutaj cos napisać opowiedzieć co sie u mnie dzieje jaki jest czas.. MOBLO wracam już tyle lat... tyle zlych i dobrych chwil tutaj opisałam .. Stracona Milość , POWSTANIE - Zrobienie i osiagniecie zamierzonych celów - i plany ktore sa osiagane , wracam tutaj z wielka chceca i czytam t co kiedys pisalam... jak to milo wrocic na chwile do czegos co sie wydarzylo i co bylo... - te chwile sa ze mna i zostana na zawsze ale staram sie pamietac o tych dobrych chwilach

Nie pozwólcie aby strach przed... teksty

cytryneczka_xx dodano: 14 maja 2019

Nie pozwólcie aby strach przed działaniem wykluczył was z gry. To twoja gra i Ty tylko wiesz jakie los rzuci Ci karty. Nie rezygnujcie z tego co osiągneliście juz na samym końcu - kończącym wygraną, bo to najgrosze co może być Wierzcie w swoje siły, nadwajcie piorytet temu co chcielibyście zrobić.

Na dzień dzisiejszy mogę... teksty

cytryneczka_xx dodano: 14 maja 2019

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa nadal dziele chwile ze swoja drugą połową. Jestem na 6 roku studiów i obecnie mocno sie spinam aby wszystko dopiąć na ostatni guzik.. oceny i praca dyplomowa - to piorytety. Nadal pracuje gdzie pracuje ale jeszcze chwila jeszcze moment i zmienie swoja dotychczasowa prace na cos lepszego. Jestem pozytywnie nastawiona a to co przyniesie jutro ..... to bedzie jutro . Zyje z dnia na dzien, dokonale kazdy dzien i walcze o to co moje !! Nie wątpćie w siebie - nie rezygnujcie z celu tylko dlatego, ze osiagniecie go wymaga czasu. Spełniajcie się i spełniajcie swoje marzenia...

Dawno.... mnie tutaj nie bylo ostatni... teksty

cytryneczka_xx dodano: 5 września 2018

Dawno.... mnie tutaj nie bylo ostatni moj wpis z 2016.. przez ten czas tak wiele się zmieniło. W 2015 roku zakończyłam swoja pierwszą miłośc --- cholerny bolący czas w ktorym musiałam poradzić sobie sama ... Myślę że był to bardzo dobry czas który pozwolił mi na zdanie matury, zdanie prawo jazd, dostanie sie na studia - jestem już na 5 roku :) Mam pracę może nie jest ona jakas doskonała ale na moment studiów musze wytrwać . Poznałam kogoś w 2016 roku obecnie dziele z tą osobą 2 lata. Rok 2015 pokazał mi jak wiele jestem wstanie zrobić , pamiętajcie to, że dzisiaj jest źle jutro może przyjść dobry dzień na dokonanie tego co chciało sie zrobic wcześniej a nie mogło ! :P

Dziś powietrze pachnie jak ostatnie... teksty

cytryneczka_xx dodano: 3 października 2016

Dziś powietrze pachnie jak ostatnie dni wakacji idealny czas

Nie mogę więcej mieć nadziei... teksty

cytryneczka_xx dodano: 4 września 2016

Nie mogę więcej mieć nadziei, więc zamykam wszystkie drzwi do których chcesz wejść, Ten rozdział skończył się już nie patrze wstecz.. zrobiłam wszystko, tak jak mógłbyś tego chcieć.

Może nie jestem czyimś pierwszym... teksty

cytryneczka_xx dodano: 10 sierpnia 2016

Może nie jestem czyimś pierwszym wyborem, ale jestem dobrym wyborem. Może nie jestem bogata, ale jestem cenna. Nie ubiegam się do bycia kimś kim nie jestem, ponieważ jestem dobra w byciu sobą. Nie zawsze jestem dumna z rzeczy które zrobiłam w przeszłości, ale jestem dumna z tego kim jestem dzisiaj. I Wielkie dzięki tym, co wierzą!

Walcz o to co kochasz  nawet jeśli... teksty

cytryneczka_xx dodano: 21 października 2015

Walcz o to co kochasz, nawet jeśli już wszyscy zwątpili. Ciężki czas...

I po cholerę nam to było? Czemu... teksty

cytryneczka_xx dodano: 30 października 2013

I po cholerę nam to było? Czemu wtedy znaleźliśmy się w tym samym miejscu? Po co na siebie spojrzeliśmy? Po co rozmawialiśmy? Niepotrzebnie podtrzymywaliśmy kontakt, a potem jeszcze chwyciliśmy się za dłonie, idioci, wielcy idioci. Po co nam to było? Tak pięknie mówiliśmy, a teraz nie stać nas na głupie "cześć". Wiem, że to okrutne, ale dziś? Dziś wolałabym Cię nigdy nie spotkać, przepraszam.

Nie dzwoń do mnie  kiedy kolejna... teksty

cytryneczka_xx dodano: 30 października 2013

Nie dzwoń do mnie, kiedy kolejna panna nawali. Nie pisz, bo Ci smutno, bo samotnie, bo znowu nie masz z kim spać. Mnie już nie ma, rozumiesz? Nie pytaj co u mnie, bo odpowiedź znasz. Nadal mam żal do świata, że pozwolił nam się spotkać, a potem z uśmiechem na ustach odebrał tą znajomość. Nie interesuj się moim życiem, bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią, a ja? Nie jestem kołem zapasowym, nie dzielę się na pół.

A kiedy go spotkasz nie daj po sobie... teksty

cytryneczka_xx dodano: 22 października 2013

A kiedy go spotkasz nie daj po sobie poznać, że tęskniłaś. Nie pozwól zaszklić się oczom. Odepchnij jego dłoń, gdy Cię za nią złapie. Bądź zdecydowana. Przypomnij sobie chwile, gdy przez niego płakałaś. Zaciśnij pięści i przejdź obok niego zupełnie obojętnie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 15 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV