głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
to już...3 miesiąc bez żadnej... teksty

cytryneczka_xx dodano: 1 sierpnia 2013

to już...3 miesiąc bez żadnej wiadomości bez Ciebie, kurde dlaczego tak się to wszystko potoczyło, ja tego nie chciałam, wszystko się zepsuło, a przecież zapowiadało się być wspaniale.Nie potrafię zapomnieć o tym co się wydarzyło między nami. Gdyby był chociaż cien szansy na odbudowaniu wszelkich kontaktów z Tobą to ym to zrobiła.. Bo byłeś,będziesz, i jesteś dla mnie najważniejszą osobą Zrozum wreszcie, że na prawdę jest mi ciężko bez Ciebie, bez Twoich rozmów...dotyku, pocałunku nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo chciałabym to wszystko odwrócić, jak bardzo chciałabym powrócić do dn..20.04.2013 gdzie widziałam Cię po raz ostatni, po raz ostatni pocałowałam Cię i przytuliłam..później wszystko się rozleciało jak domek z kart... poprzez podmuch jakiegoś wiatru, odbudujmy ten niestabilny czas który się toczy wokół nas, wiem że Tobie tez jest ciężko... Proszę WRÓĆ...bo jesteś mi potrzebny jak nikt inny... ROZUMIESZ? w dupie mam honor dumę i ambicję, liczą sie moje uczucia...

co Ty możesz o mnie wiedzieć ? nie... teksty

cytryneczka_xx dodano: 25 lipca 2013

co Ty możesz o mnie wiedzieć ? nie wiesz jak wyglądam rano, tuż po obudzeniu się, i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wtedy wkurwi. wiesz jakie jest moje drugie imię ? ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół? jaki jest mój ulubiony kolor? na której stronie łóżka lubię spać? przy jakim kawałku się rozpływam, a jaki wywołuje u mnie łzy? czy jadam śniadania? jaką kawe pijam? jakie jest moje marzenie? o czym myślę przed snem? jak reaguję na niektórych ludzi? co kocham ? czego nienawidzę ? jakie mam poglądy na różne sprawy ? czy nadal chcę zostać psychologiem sądowym? od czego jestem uzależniona? jaką wodę piję ? co jadam na obiady? masz chociaż pojęcie ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty?No właśnie, nawet podstawowych rzeczy o mnie nie wiesz..Może chciałabym to wszystko odbudować, ale duma nie pozwala spraw naprawić.

Wiesz jaki jest mój ulubiony kolor?... teksty

cytryneczka_xx dodano: 24 lipca 2013

Wiesz jaki jest mój ulubiony kolor? Jak mam na drugie imię?Co lubię, a czego nienawidzę?Jakie jest moje marzenie?Co jadam na obiad? Twierdzisz, że mnie znasz a potrafiłbyś odpowiedzieć na tak banalne pytanie..? Nagadali Ci, tylu kłamstw i Ty śmiesz powiedzieć, że mnie znasz, a prawda jest taka, że nawet nie wypiliśmy ze sobą wspólnej herbaty..pewnie nawet nie jesteś wstanie powiedzieć ile łyżeczek cukru słodzę... Faktycznie znasz mnie. :) To co mówią inni jest ważniejsza.. Mam nadzieję że pewnego dnia się obudzisz... i przypomnisz te CHOLERNE 2 dni... w których sie tyle wydarzyło... gdzie te dni nie dają mi spokoju aby o TobIe zapomnieć... ale TY MNIE KURWA ZNASZ..- Z opowieści innych ludzi... -Jesteś tchórzem tyle mam Ci do powiedzenia, skoro nawet nie potrafisz mi tego w twarz powiedzieć. :) Jesteś już mężczyzną nie chłopakiem, nie dzieckiem... a w takie bajery wierzysz. Jest mi przykro, że to co było między nami skreśliłeś w jednej godzinie wysłuchań o mnie poprzez innych .

Czekał na mnie na ławce w parku.... teksty

cytryneczka_xx dodano: 23 lipca 2013

Czekał na mnie na ławce w parku. Siedział smutny, bawiąc się telefonem. Usiadłam koło Niego, mówiąc : " Powiedz, co masz mi powiedzieć i idę. " Milczał przez chwilę, gdy nagle złapał mnie za rękę dodając : " Pamiętasz jak było kiedyś z nami? Kurwa.. Najlepsze czasy w moim życiu. " - " Pamiętam tylko dobre rzeczy. " - rzuciłam obojętnie. - " Byłabyś w stanie wrócić do mnie? " - zapytał niepewnie. - " Po tym co zrobiłeś? Nigdy. " Wstałam z ławki, denerwując się i patrząc jak chowa głowę między dłonie. " To skończone, nie ma nad czym płakać. " - powiedziałam. Ruszyłam w stronę drugiej alejki, gdy usłyszałam Jego głos za sobą : " Iguś, ale ja Cię kocham! " - " A gdzie byłeś kiedy ja Cię kochałam?! " - wykrzyczałam przez łzy, odwracając się i kończąc rozdział zwany Jego imieniem.

Chcę zniszczyć wszystkie ślady... teksty

cytryneczka_xx dodano: 19 lipca 2013

Chcę zniszczyć wszystkie ślady przeszłości, które świadczą o tym, że kiedyś żyliśmy dla siebie nawzajem. Wymazać to wszystko z mojego serca, umysłu i duszy. Wymazać nas z pamięci ludzi. Chcę zacząć żyć normalnie i spokojnie, chcę iść przez życie z podniesioną głową. A w tym miejscu, przy tych ludziach już nie potrafię. Wszystko co mnie otacza, zarówno to co martwe i żywe, przypomina mi o nas i niszczy doszczętnie. Chcę zapomnieć to wszystko z czym wiąże się tak wiele wspólnych wspomnień i marzeń. Potrzebuję uciec, spakować się i wyjechać, bo tylko tak mogę odciąć się i zaznać odrobiny spokoju. Zasługuję na to. Chcę uciec, bo chcę zacząć żyć.

Chcę uciec.Chcę się spakować i... teksty

cytryneczka_xx dodano: 19 lipca 2013

Chcę uciec.Chcę się spakować i wyjechać. Coraz częściej towarzyszy mi również myśl by nie wrócić, odciąć się od tego co mnie niszczy. Od człowieka, który mnie zostawił i nie kocha. Od tego miasta, które jest już za małe dla nas dwoje. Od tych miejsc, które przypominają na każdym kroku, że nie ma już nas, chociaż mieliśmy być zawsze. Od tych ludzi, którzy byli świadkami naszej klęski i rozstania, którzy zawsze już będą pamiętać, że kiedyś byliśmy jednością, że byłam Jego, a On był mój. Od ludzi, którzy widząc nas w jednym miejscu będą zawsze zastanawiać się co tak naprawdę między nami się wydarzyło i którzy być może będą świadkami mojej rozpaczy, a Twojego szczęścia, bo przecież nigdy nie mogę być pewna czy za jakiś czas nie zechcesz ułożyć sobie życia z kimś innym. Chcę uciec, bo nie mam już siły, aby ciągnąć tego ciężaru przeszłości. Nie chce pamiętać nawet tych dobrych chwil, które przez pewien okres w życiu dawały mi szczęście, bo teraz siekają głęboko na kawałki.

Jestem dokładnie tu gdzie chcę być... teksty

cytryneczka_xx dodano: 16 lipca 2013

Jestem dokładnie tu gdzie chcę być, bo zrozumiałem, że muszę włożyć wszystko co mam w swe marzenia. Muszę tym oddychać, muszę się tym żywić, to ma być moim snem. I dopóki nie dotrzesz do tego punktu, to nigdy w życiu nie odniesiesz sukcesu. Ale gdy już tam będziesz, to gwarantuję ci, że świat będzie leżał u twych stóp. Pracuj ciężko, a zyskasz wszystko, czego tylko pragniesz. |

Jebane  przepraszam .... Przecież... teksty

cytryneczka_xx dodano: 29 czerwca 2013

Jebane "przepraszam".... Przecież nie powinno używać się tego samego słowa przepraszając kogoś w supermarkecie chcąc przecisnąć się w tłumie i tego samego przepraszając za to, że się kogoś zdradziło, czy też nie powiedziało się w porę, że gra się komuś na uczuciach.

Tak naprawdę tęsknisz za Nim  ale... teksty

cytryneczka_xx dodano: 29 czerwca 2013

Tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. Chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. Bo jeszcze rok temu, w ten ciepły kwiecień On był. Obejmował.Wysłuchał ..Był, a teraz Go nie ma. Nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. Katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. Wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? Jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? Na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? Gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? Którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? Kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?

  Zapomnij o nim  albo w końcu... teksty

cytryneczka_xx dodano: 24 czerwca 2013

" Zapomnij o nim, albo w końcu odpuść " - usłyszałam po raz tysięczny w ciągu tych kilku miesięcy. Wymądrzają się, próbują rządzić mi w życiu a tak naprawdę sami nie umieją zapanować nad swoim życiem. Jak mam o nim zapomnieć, no jak?! Skoro całe moje życie już dawno zamknęło się w jego dłoniach, skoro każde jego słowo odbija się echem w mojej głowie, skoro nadal czuję zapach jego perfum jakby był obok mnie. Jak, powiedzcie jak..

A każda jedna myśl  jest związana... teksty

cytryneczka_xx dodano: 24 czerwca 2013

A każda jedna myśl, jest związana z Tobą, to już drugi miesiąc bez Ciebie, i chociaż czas płynie dalej ja nie potrafię zapomnieć.. Pamiętam wszystko każdą jedną sekundę z Tobą która dawała mi tyle szczęścia i energii. To czego dzisiaj chcę to Ciebie, tego aby zrozumiał, że czekam, że jest mi źle.. Tylko tego chcę i niczego więcej.. Zrozumiałam, że kiedy jesteś obok mnie to nic nie ma znaczenia.. Wpatrywałam się w Twoje oczy, jak nikomu innemu, śmiejąc się i rozmawiając poważnie.. Prosze wróć, bo jest źle...

Oddychaj  zdobywaj  zaklinaj czas... teksty

cytryneczka_xx dodano: 10 czerwca 2013

Oddychaj, zdobywaj, zaklinaj czas, Żyj! ;****

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV