głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
corvus_albus Deszcz smagał Gundertowi twarz gdy patrzył na potop za oknem na rozwidlone trzaskające błyskawice i na niebo wylewające wszystkie łzy których on nie był w stan

corvus_albus

corvus_albus.moblo.pl
Deszcz smagał Gundertowi twarz gdy patrzył na potop za oknem na rozwidlone trzaskające błyskawice i na niebo wylewające wszystkie łzy których on nie był w stanie
 Deszcz smagał Gundertowi twarz... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Deszcz smagał Gundertowi twarz, gdy patrzył na potop za oknem, na rozwidlone, trzaskające błyskawice i na niebo wylewające wszystkie łzy, których on nie był w stanie uronić."

 Dwadzieścia lat obnosisz swoją... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Dwadzieścia lat obnosisz swoją twarzyczkę i jeszcze nie wiesz, jaki ma wyraz: ani taki, ani siaki, taka maseczka, tylko imitacja twarzy. A twarz musi, musi mieć jakiś wyraz. Ale trzeba uważać, żeby się morda z twarzy nie zrobiła, morda, rozumiesz? Trzeba znaleźć swoją twarz... "

 Nie straciłem wiary w ludzkość... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Nie straciłem wiary w ludzkość, ale nie ufam jednostkom. Przede wszystkim kiedy tylko pozbędą się ograniczeń, całkowicie się zmieniają, są jak zaprogramowane maszyny. Nagle stają się podobni do głuchych i bezdusznych sił natury."

 Wewnątrz przez większość czasu... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Wewnątrz przez większość czasu czuję właśnie to: ciągły, bezlitosny, monotonny krzyk."

 Nikt mnie dzisiaj nie obdarzał... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Nikt mnie dzisiaj nie obdarzał życzliwymi spojrzeniami - ani deliryk w alkoholowej agonii, ani dama o kałmuckiej aparycji, ani mali szulerzy, z których pewnie niejeden w przyszłości wyląduje w rynsztoku. Świat mnie dzisiaj nie kochał."

 Płakałam z upokorzenia. Dlatego... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Płakałam z upokorzenia. Dlatego, że wiedziałam, że nigdy nie przeżyję takiej miłości jak ta. Płakałam, zastanawiając się, co się ze mną stanie, jeśli jedyna osoba na świecie, która miała mnie kochać, nie kocha, nie może."

 W poranku znajduje się coś... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,W poranku znajduje się coś kojącego. Przesuwam kartkę i nagle znajduję się w zupełnie nowym dniu. Szansa na inne historie. Nie muszę niczego kontynuować."

 Przez całe swoje życie... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Przez całe swoje życie wysłuchiwałem, jak ludzie wmawiają mi, że jestem arogancki, nieobecny czy wręcz nieprzyjazny. A teraz czytam, że ludzie z aspergerem mają „mimikę nieodpowiednią do okoliczności”. Cóż, coś o tym wiedziałem. Kiedy byłem dzieckiem, powiedziano mi, że zmarła moja ciotka i uśmiechnąłem się, choć czułem smutek. Dostałem za to w twarz."

 Na razie mógł tylko leżeć i... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Na razie mógł tylko leżeć i obliczać sumę prac swojego życia, nigdy nie zacierających się w świadomości, w przeciwieństwie do wieku, bo zawsze zapominał, ile przeżył; wiek jest czymś obcym człowiekowi, narzuconym mu przez innych ludzi."

 Wierzyłem że w umyśle... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Wierzyłem, że w umyśle człowieka umierającego wszystkie cenne wspomnienia zanikają niby pasma tęczy, lecz teraz czuję akurat coś odwrotnego, moje najpospolitsze uczucia i uczucia wszystkich ludzi zyskały wymiar olbrzymi."

 Trzeba zakasać rękawy zacisnąć... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Trzeba zakasać rękawy, zacisnąć zęby i twardo dążyć do wyznaczonego celu. Życie nie jest lekkie ani sprawiedliwe."

 W jesieni krajobraz przeważnie... teksty

corvus_albus dodano: 16 maja 2015

,,W jesieni krajobraz przeważnie żółknie, a ludzie ziębną coraz bardziej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV