głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
corvus_albus Śmierć jest łatwa. Każdy potrafi rzucić się na stos i zostać szczęśliwym męczennikiem. Prawdziwa próba to znieść cierpienie które towarzyszy poświęceniu. Bo pi

corvus_albus

corvus_albus.moblo.pl
Śmierć jest łatwa. Każdy potrafi rzucić się na stos i zostać szczęśliwym męczennikiem. Prawdziwa próba to znieść cierpienie które towarzyszy poświęceniu.
 Śmierć jest łatwa. Każdy... teksty

corvus_albus dodano: 4 lipca 2015

,,Śmierć jest łatwa. Każdy potrafi rzucić się na stos i zostać szczęśliwym męczennikiem. Prawdziwa próba to znieść cierpienie, które towarzyszy poświęceniu."

 Bo pisarze pamiętają wszystko... teksty

corvus_albus dodano: 28 czerwca 2015

,,Bo pisarze pamiętają wszystko [...]. Zwłaszcza bolesne przeżycia. Rozbierz pisarza do naga, wskaż palcem na jego blizny, a on zaserwuje ci opowiastkę o najdrobniejszej z tych blizn. O tych większych napisze sporych rozmiarów powieść. Nie wymiga się amnezją. Dobrze jest mieć odrobinę talentu, jeżeli chcesz być pisarzem, ale tak naprawdę to tym, czego potrzebujesz, jest zdolność przypominania sobie okoliczności, w jakich nabawiłeś się każdej z tych blizn."

 Powiadają że wojna jest... teksty

corvus_albus dodano: 14 czerwca 2015

,,Powiadają, że wojna jest najlepszą przyjaciółką śmierci. Ja mam inne zdanie na ten temat. Dla mnie wojna jest jak nowy szef, który oczekuje niemożliwego. Stoi ci nad głową i powtarza do znudzenia: ,,Zrób to, zrób to". Więc pracujesz coraz ciężej. Robisz, co ci każą. Ale szef nigdy ci nie dziękuje. Żąda coraz większych wysiłków."

 Life is a crap... teksty

corvus_albus dodano: 14 czerwca 2015

,,Life is a crap carnival with shit prizes.”

 Nienawidzę tego że kiedy... teksty

corvus_albus dodano: 14 czerwca 2015

,,Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo, kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć."

  Tak ciebie śmierć jakoś... teksty

corvus_albus dodano: 14 czerwca 2015

"- Tak, ciebie śmierć jakoś wyjątkowo lubi. Albo jesteś słaby - odparł Xanxus, a w jego głosie pojawiła się złość. Ale nie była to złość związana z faktem, iż jego współpracownik jest słaby. Była to złość związana z faktem, że śmierć go lubiła. Nie miała prawa."

 Wszystkie religie kłamią.... teksty

corvus_albus dodano: 26 maja 2015

,,Wszystkie religie kłamią. Wszystkie zasady moralne są złudzeniem. Nawet gwiazdy to miraż. Prawdą jest ciemność i jedyne, co się liczy, to złożyć oświadczenie, zanim wejdziesz w tę ciemność. Naciąć skórę świata, żeby została blizna. Ostatecznie tym jest cała historia: tkanką bliznowatą."

 Susturamazsin içindeki canavari. teksty

corvus_albus dodano: 23 maja 2015

,,Susturamazsin içindeki canavari."

 Czasami wydaje mi się że noszę... teksty

corvus_albus dodano: 22 maja 2015

,,Czasami wydaje mi się, że noszę w sobie potwora; mieszka w pustej grocie, gdzie powinno być serce, i przy takiej czy innej okazji rozrasta się, wypełniając mnie po brzegi, a wtedy nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić coś nie tak. Ten potwór zionie kłamstwami, cuchnie perfidią."

 Hurra! Podepnę się pod prąd i... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Hurra! Podepnę się pod prąd i będę udawał tramwaj."

 Czekam w strachu aż wywinie mi... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Czekam w strachu, aż wywinie mi jakiś numer.  Czasami, ale tylko czasami, uda mi się przewidzieć jej zamiar i skierować jak najszybciej swoje kroki w kierunku, z którego zagrożenie nie nadchodzi, gdzie nie będą słyszalne słowa, które mogą ją zdenerwować i pobudzić do aktywnego wyrażania emocji.

 Kto by pomyślał że idee są tak... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Kto by pomyślał, że idee są tak kruchymi tworami. Najwyraźniej potrafią tylko przeżyć w sprzyjających warunkach panujących wewnątrz głowy. Gdy nieopatrznie zostaną poddane warunkom panującym w świecie zewnętrznym, giną. Mordują je realia życia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV