głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
corvus_albus Nie martw się już niedługo wrócę żebyś za bardzo się nie stęskniła. Zaopiekuj się moim sercem Zostawiłem je przy Tobie. Nie potrzebował psychiatry żeby stwierd

corvus_albus

corvus_albus.moblo.pl
Nie martw się już niedługo wrócę żebyś za bardzo się nie stęskniła. Zaopiekuj się moim sercem Zostawiłem je przy Tobie.
  Nie martw się  już niedługo... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Nie martw się, już niedługo wrócę, żebyś za bardzo się nie stęskniła. Zaopiekuj się moim sercem - Zostawiłem je przy Tobie. "

  Nie potrzebował psychiatry  żeby... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Nie potrzebował psychiatry, żeby stwierdzić, iż pisanie miało swoją autoerotyczną stronę – zamiast walić konia, walisz w maszynę do pisania, przy czym jedno i drugie polega na szybkości i sprawności dłoni oraz szczerym zaangażowaniu w sztuce samozaspokojenia."

  Trudno wypuścić z ręki coś... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Trudno wypuścić z ręki coś czego człowiek się kurczowo trzymał. Nawet kiedy to coś jest najeżone cierniami. Może zwłaszcza wtedy. "

  O najważniejszych sprawach... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają się zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci ukraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia."

  Chyba właśnie po tym można... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Chyba właśnie po tym można poznać ludzi naprawdę samotnych... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone "zawsze". "

  Nie obchodzi mnie ta twarz  tylko... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Nie obchodzi mnie ta twarz, tylko jej wyraz. Nie obchodzi mnie ten głos, tylko to, co mówisz. Nie obchodzi mnie to, jak w tym ciele wyglądasz, tylko co nim robisz. Ty jesteś piękna."

  Postanowiłem zostać w łóżku do... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Postanowiłem zostać w łóżku do południa. Może do tego czasu szlag trafi połowę świata i życie będzie o połowę lżejsze. "

Poprzednia 9 10 11 12
13
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV