głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
corvus_albus Oceniają mnie choć nic o mnie nie wiedzą. To dlatego jestem sam. Jakiś pieprzony świr. Ktoś zmęczony oburzony. Żaden Prometeusz mogę się oto założyć. Ktoś bez

corvus_albus

corvus_albus.moblo.pl
Oceniają mnie choć nic o mnie nie wiedzą. To dlatego jestem sam.
 Oceniają mnie choć nic o mnie... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Oceniają mnie, choć nic o mnie nie wiedzą. To dlatego jestem sam. "

 Jakiś pieprzony świr. Ktoś... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Jakiś pieprzony świr. Ktoś zmęczony, oburzony. Żaden Prometeusz, mogę się oto założyć. Ktoś bez odwagi, bez wyobraźni. Samobójstwo jest związane z brakiem wyobraźni. Ktoś, kto nie ma męczącej potrzeby wykorzystywania tego pozwolenia. Cholera, nie. Ja mam jeszcze coś do zrobienia. Wystarczy, żeby jeszcze jakiś czas mnie zająć. Przyjdzie moja kolej. Spodziewam się, że będę się cieszył. Wolnością. Nie łykam tej gadki, ale zagram w tę grę według zasad i pewnie strzelę potem sobie w łeb. O wiele za późno na bohaterstwo i świętość, czy jak tam to nazywają, ale to nieuniknione. Co potem robić? Żyć z ciągłymi wyrzutami sumienia? Wyrzuty sumienia przyjdą o wiele za późno, by zrobić dla kogoś cholerny uczynek, ale w końcu przyjdą. A wtedy oczywiście będę je miał. Myślę o sumieniu jako o zaciągnięciu zasłon, wiesz? "

 Muszę przyznać że facet ma... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Muszę przyznać, że facet ma gust. Sam mruga w nicość ii spogląda w cienie. Przeklinający. Wściekły. Przygnębiony i cholernie zawiedziony. I znów oszukany."

 Marzył o tym by okno w jego... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Marzył o tym, by okno w jego umyśle zamknęło się jak najprędzej, by szyby jak najszybciej znowu zmatowiały, ponieważ tylko wtedy miłość jest możliwa - i niezbędna. Im mniej wiesz, w tym więcej możesz uwierzyć. "

 Lepiej kochać a potem płakać.... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić. "

 Dostrzec świat w ziarenku piasku... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Dostrzec świat w ziarenku piasku, a niebo w polnym kwiecie. Zamknąć nieskończoność w dłoni i wieczność w godzinie. "

 Nietrudno było odczytać proroctwo... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Nietrudno było odczytać proroctwo z jego wnętrzności. Wyrzućcie go przez okno, a spadnie. Podpalcie go, a spłonie. Przysypcie go ziemią, a zgnije, jak wszystkie inne odpadki. Człowiek bez ducha jest śmieciem. To była tajemnica Snowdena. "

 Czuję się jak człowiek który... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Czuję się jak człowiek, który idzie jednocześnie dwiema coraz bardziej rozwidlającymi się ścieżkami, jestem rozdarty, jakbym się rozszczepiał i rozpływał we mgle, lecz nadal wolę ten stan od podjęcia decyzji. Ale czy jest jeszcze jakaś decyzja do podjęcia? ”

 I've been so far gone for so long... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" I've been so far gone for so long and I can't keep my head up out the bottle. Holy fuck why do I bother? I'm never gonna get any better. I've waited so long to declare "I don't give a fuck if I die today," holy shit I've lost my mind, reality is starting to unwind."

 Dałem dziewczynie mój numer... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Dałem dziewczynie mój numer, powiedziała, że zadzwoni jak tylko będzie w domu. Zaczynam się martwić, że jest bezdomna. "

 Powiedziałem sobie że się... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Powiedziałem sobie, że się zrywam z łańcucha w imię jakiejś tam pieprzonej wolności. Nie wiedziałem jeszcze, że każdy żyje z takim czy innym łańcuchem na szyi. Takie jest życie, wszyscy jesteśmy przez coś uwięzieni. "

 Jeśli ktoś ci oznajmi że jakiś... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Jeśli ktoś ci oznajmi, że jakiś człowiek źle mówi o tobie, nie broń się przeciw zarzutom, ale powiedz: na pewno nie wiedział o innych moich błędach i wadach, w przeciwnym razie nie mówiłby tylko o tych, tak błahych."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV