głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
corvus_albus Chcę być tym przyjacielem w którym się beznadziejnie zakochasz. Tym którego weźmiesz w ramiona i do swojego łóżka i do osobistego świata w swojej głowie. Takim

corvus_albus

corvus_albus.moblo.pl
Chcę być tym przyjacielem w którym się beznadziejnie zakochasz. Tym którego weźmiesz w ramiona i do swojego łóżka i do osobistego świata w swojej głowie. Takim prz
  Chcę być tym przyjacielem w... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" - Chcę być tym przyjacielem, w którym się beznadziejnie zakochasz. Tym, którego weźmiesz w ramiona i do swojego łóżka, i do osobistego świata w swojej głowie. Takim przyjacielem chcę być - mówi. - Takim, który zapamięta rzeczy, które mówisz, i kształt twoich ust, kiedy je mówisz. Chcę znać każdą krzywiznę, każdy pieg, każde drżenie twojego ciała, Julio [...] Chcę wiedzieć, gdzie cię dotykać - mówi - Chcę wiedzieć, jak cię dotykać. Chcę wiedzieć, jak cię przekonać, żebyś stworzyła uśmiech tylko dla mnie. [...] -Chcę być twoim przyjacielem - mówi - Chcę być twoim najlepszym przyjacielem."

 Chwyciła go za ręce i wysłała... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Chwyciła go za ręce i wysłała swoje myśli ku niemu. Nic. Nawet iskierki życia. Oddał jej zbyt wiele mocy. Oddał jej wszystko. Przesunęła drżącymi palcami po jego twarzy, pochyliła się i ucałowała jego pozbawione życia usta. Objęła go ramionami i wybuchnęła płaczem."

  Chodzi o to że należy trzymać... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" - Chodzi o to, że należy trzymać się blisko przyjaciół, a wrogów jeszcze bliżej? - Sądziłem, że należy trzymać się blisko przyjaciół, żeby miał cię kto podwieźć, kiedy zakradasz się nocą do domu wroga i rzygasz do jego skrzynki na listy. "

  Nie mów do mnie Lampka!  A jak... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" - Nie mów do mnie Lampka! - A jak mam mówić?! Jaśnie Oświecony Nosicielu Światła?"

 Czy rozumiesz teraz czym jest... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść. "

 Chłopiec już nigdy więcej nie... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."

 Zastanawiał się jak to jest... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Zastanawiał się jak to jest, poczuć w głowie kulę, czy to będzie po prostu nagła ciemność, czy też faktycznie poczuje jak myśli są rozrywane na strzępy."

 W głowie miał złego psa. Na... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" W głowie miał złego psa. Na trzeźwo potrafił trzymać go na smyczy. Kiedy pił ta smycz znikała. "

 Tylko że żal jest jak plaster na... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Tylko, że żal jest jak plaster na zranione uczucia. Możesz powiedzieć, że jest ci przykro, kiedy wylejesz kawę albo kiedy spudłujesz podczas gry w kręgle. Prawdziwy żal jest tak samo rzadki jak prawdziwa miłość. "

 Masz styl i masz klasę zostań... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem."

 Zamknąłem oczy i poczułem... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Zamknąłem oczy i poczułem drżenie serca. Było silniejsze niż smutek i samotność, niczym wzburzone fale wstrząsało całym moim ciałem. Oparłszy się łokciami o tył ławki, usiłowałem przezwyciężyć drżenie. Nikt nie przyszedł mi z pomocą. Nikt nie mógł mnie uratować. Tak samo jak ja nie mógłbym tego zrobić dla innych. Chciałem rozpłakać się na głos, ale nie mogłem. Byłem na to za stary. Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy. Kiedy byłem młodszy, próbowałem wyrazić taki smutek słowami. Ale pomimo starań, nie potrafiłem tego zrobić. Zaniechałem prób, zamknąłem słowa w sobie. Naprawdę głębokiego smutku nie da się wyrazić nawet łzami. "

 Zawsze zazdrościłem ludziom... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Zawsze zazdrościłem ludziom zasypiającym z łatwością.Ich umysł musi być czyściejszy. Pokoik czaszki wysprzątany, wszystkie potworki pozamykane w kufrze stojącym w nogach łóżka. Ja urodziłem się jako"insomniak" i takim umrę, trwoniąc po drodze tysiące godzin na pragnienie, by osunąć się w nieświadomość, by jakiś gumowy młotek stuknął mnie w głowę i nie czyniąc krzywdy, pozwolił pospać do rana."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV