głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
corvus_albus Chodzi o to że należy trzymać się blisko przyjaciół a wrogów jeszcze bliżej? Sądziłem że należy trzymać się blisko przyjaciół żeby miał cię kto podwieźć kiedy

corvus_albus

corvus_albus.moblo.pl
Chodzi o to że należy trzymać się blisko przyjaciół a wrogów jeszcze bliżej? Sądziłem że należy trzymać się blisko przyjaciół żeby miał cię kto podwieźć kied
  Chodzi o to że należy trzymać... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" - Chodzi o to, że należy trzymać się blisko przyjaciół, a wrogów jeszcze bliżej? - Sądziłem, że należy trzymać się blisko przyjaciół, żeby miał cię kto podwieźć, kiedy zakradasz się nocą do domu wroga i rzygasz do jego skrzynki na listy. "

  Nie mów do mnie Lampka!  A jak... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" - Nie mów do mnie Lampka! - A jak mam mówić?! Jaśnie Oświecony Nosicielu Światła?"

 Czy rozumiesz teraz czym jest... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść. "

 Chłopiec już nigdy więcej nie... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."

 Zastanawiał się jak to jest... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Zastanawiał się jak to jest, poczuć w głowie kulę, czy to będzie po prostu nagła ciemność, czy też faktycznie poczuje jak myśli są rozrywane na strzępy."

 W głowie miał złego psa. Na... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" W głowie miał złego psa. Na trzeźwo potrafił trzymać go na smyczy. Kiedy pił ta smycz znikała. "

 Tylko że żal jest jak plaster na... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Tylko, że żal jest jak plaster na zranione uczucia. Możesz powiedzieć, że jest ci przykro, kiedy wylejesz kawę albo kiedy spudłujesz podczas gry w kręgle. Prawdziwy żal jest tak samo rzadki jak prawdziwa miłość. "

 Masz styl i masz klasę zostań... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem."

 Zamknąłem oczy i poczułem... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Zamknąłem oczy i poczułem drżenie serca. Było silniejsze niż smutek i samotność, niczym wzburzone fale wstrząsało całym moim ciałem. Oparłszy się łokciami o tył ławki, usiłowałem przezwyciężyć drżenie. Nikt nie przyszedł mi z pomocą. Nikt nie mógł mnie uratować. Tak samo jak ja nie mógłbym tego zrobić dla innych. Chciałem rozpłakać się na głos, ale nie mogłem. Byłem na to za stary. Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy. Kiedy byłem młodszy, próbowałem wyrazić taki smutek słowami. Ale pomimo starań, nie potrafiłem tego zrobić. Zaniechałem prób, zamknąłem słowa w sobie. Naprawdę głębokiego smutku nie da się wyrazić nawet łzami. "

 Zawsze zazdrościłem ludziom... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Zawsze zazdrościłem ludziom zasypiającym z łatwością.Ich umysł musi być czyściejszy. Pokoik czaszki wysprzątany, wszystkie potworki pozamykane w kufrze stojącym w nogach łóżka. Ja urodziłem się jako"insomniak" i takim umrę, trwoniąc po drodze tysiące godzin na pragnienie, by osunąć się w nieświadomość, by jakiś gumowy młotek stuknął mnie w głowę i nie czyniąc krzywdy, pozwolił pospać do rana."

 Nie martw się już niedługo... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Nie martw się, już niedługo wrócę, żebyś za bardzo się nie stęskniła. Zaopiekuj się moim sercem - Zostawiłem je przy Tobie. "

 Nie potrzebował psychiatry żeby... teksty

corvus_albus dodano: 13 grudnia 2014

" Nie potrzebował psychiatry, żeby stwierdzić, iż pisanie miało swoją autoerotyczną stronę – zamiast walić konia, walisz w maszynę do pisania, przy czym jedno i drugie polega na szybkości i sprawności dłoni oraz szczerym zaangażowaniu w sztuce samozaspokojenia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV