głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika corvus_albus

 Atra esterní ono thelduin mor'ranr lífa unin hjarta onr un du evarínya ono varda.    Niechaj sprzyja ci szczęście pokój zamieszka w sercu a gwiazdy cię strzegą.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Atra esterní ono thelduin, mor'ranr lífa unin hjarta onr, un du evarínya ono varda." // ,,Niechaj sprzyja ci szczęście, pokój zamieszka w sercu, a gwiazdy cię strzegą."

 Mimo wszystko nie potrafię znieść myśli że ten pierścień przepadnie na zawsze podobnie jak myśli że opuszczam cię na wieki. I choć nic nie mogę poradzić na to drugie przynajmniej w pierwszej kwestii mam wybór.

faust dodano: 21 stycznia 2017

,,Mimo wszystko nie potrafię znieść myśli, że ten pierścień przepadnie na zawsze, podobnie jak myśli, że opuszczam cię na wieki. I choć nic nie mogę poradzić na to drugie przynajmniej w pierwszej kwestii mam wybór."

 Ciepły prysznic zimne powietrze jej dłonie. Są sposoby na ciało są sposoby na ducha. Ona jest sposobem na mnie. Nareszcie.”

faust dodano: 28 grudnia 2016

,,Ciepły prysznic, zimne powietrze, jej dłonie. Są sposoby na ciało, są sposoby na ducha. Ona jest sposobem na mnie. Nareszcie.”

 Mój psychiatra powiedział że to normalne. Normalne wyobraża sobie pani? Normalne że śmieję się i płaczę jednocześnie. Normalne że nie umiem wyjść z domu i zrobić zakupów.”

faust dodano: 28 grudnia 2016

,,Mój psychiatra powiedział, że to normalne. Normalne, wyobraża sobie pani? Normalne, że śmieję się i płaczę jednocześnie. Normalne, że nie umiem wyjść z domu i zrobić zakupów.”

 Czy los zawsze gra z nami fair? Pomiędzy powinnością a pragnieniem jest przepaść wielka jak ocean w którym teraz właśnie powoli tonę.”

faust dodano: 28 grudnia 2016

,,Czy los zawsze gra z nami fair? Pomiędzy powinnością a pragnieniem jest przepaść wielka jak ocean, w którym teraz właśnie powoli tonę.”

 Najpiękniejsi ludzie których znam to ci którzy znają smak porażki poznali cierpienie walkę stratę poznali swoją drogę na wyjście z otchłani. Ci ludzie mają wrażliwość i zrozumienie życia które wypełniają ich współczuciem łagodnością i głęboką kochającą troską. Piękni ludzie nie biorą się znikąd.

faust dodano: 28 grudnia 2016

,,Najpiękniejsi ludzie, których znam, to ci, którzy znają smak porażki, poznali cierpienie, walkę, stratę, poznali swoją drogę na wyjście z otchłani. Ci ludzie mają wrażliwość i zrozumienie życia, które wypełniają ich współczuciem, łagodnością i głęboką, kochającą troską. Piękni ludzie nie biorą się znikąd."

 Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ją w sercu jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać.

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ją w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać."

 Zebrało się we mnie zbyt wiele frustracji i gniewu żebym czuła cokolwiek więcej ale podejrzewałam że pięć minut później kiedy emocje opadną a ja uświadomię sobie w pełni to co zrobiłam pęknie mi serce.

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Zebrało się we mnie zbyt wiele frustracji i gniewu, żebym czuła cokolwiek więcej, ale podejrzewałam, że pięć minut później, kiedy emocje opadną, a ja uświadomię sobie w pełni to, co zrobiłam, pęknie mi serce."

 Wendy słuchaj Wendy! Zamiast spać w swoim głupim łóżku mogłabyś fruwać ze mną gdzieś wysoko i mówić śmieszne rzeczy gwiazdom!

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Wendy, słuchaj, Wendy! Zamiast spać w swoim głupim łóżku, mogłabyś fruwać ze mną gdzieś wysoko i mówić śmieszne rzeczy gwiazdom!"

 Udziel mi więc twych cierpień płaczmy razem na nie! Ach nie dziel ich niech wszystko mnie samej zostanie.

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Udziel mi więc twych cierpień, płaczmy razem na nie! Ach, nie dziel ich, niech wszystko mnie samej zostanie."

 Przyjdź do mnie we śnie a wtedy Za dnia znowu będę szczęśliwy. Bo noc po wielokroć wynagrodzi Beznadziejną tęsknotę dnia.

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Przyjdź do mnie we śnie, a wtedy Za dnia znowu będę szczęśliwy. Bo noc po wielokroć wynagrodzi Beznadziejną tęsknotę dnia."

 Twoja niedola była moją udręką tak truchleję I się zatracam w twoim piekielnym nieszczęściu. Przeszukałem wysokości i głębie bezmiar Naszego wszechświata z rozpaczliwą nadzieją Że znajdę ratunek na twój dziki niepokój.

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Twoja niedola była moją udręką; tak, truchleję I się zatracam w twoim piekielnym nieszczęściu. Przeszukałem wysokości i głębie, bezmiar Naszego wszechświata z rozpaczliwą nadzieją, Że znajdę ratunek na twój dziki niepokój."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV