głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika corvus_albus

 Pozostawieni samym sobie ludzie kłamią mają tajemnice zmieniają się i znikają niektórzy za inną maską lub osobowością inni w gęstej porannej mgle nad klifem.

faust dodano: 6 dni temu

,,Pozostawieni samym sobie ludzie kłamią, mają tajemnice, zmieniają się i znikają, niektórzy za inną maską lub osobowością, inni w gęstej porannej mgle nad klifem."

 Dlaczego nie możemy już więcej spoglądać sobie w oczy? Dlaczego nie możemy rozmawiać? Mówić że się kochamy? Ponownie ronimy łzy w tej bolesnej rzeczywistości. Proszę powiedz mi że możemy wszystko zmienić jeśli tylko pragniemy.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Dlaczego nie możemy już więcej spoglądać sobie w oczy? Dlaczego nie możemy rozmawiać? Mówić, że się kochamy? Ponownie ronimy łzy w tej bolesnej rzeczywistości. Proszę powiedz mi, że możemy wszystko zmienić, jeśli tylko pragniemy."

 Każdy człowiek musi podjąć decyzję czy będzie chodził w świetle twórczego altruizmu czy w ciemności niszczycielskiego egoizmu.”

faust dodano: 21 września 2016

,,Każdy człowiek musi podjąć decyzję, czy będzie chodził w świetle twórczego altruizmu, czy w ciemności niszczycielskiego egoizmu.”

 Odnoszę wrażenie że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się sobie” nawzajem nawet wtedy gdy boli ręka. Szczególnie wtedy.

faust dodano: 15 września 2016

,,Odnoszę wrażenie, że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się sobie” nawzajem, nawet wtedy, gdy boli ręka. Szczególnie wtedy."

 Byłam pewna że znajdę wówczas odpowiednie słowa żeby wyrazić to co mnie dręczy wytłumaczyć mu dlaczego jestem tak okropnie przerażona dlaczego mam uczucie jak gdyby mnie siłą wpychano coraz głębiej i głębiej do czarnego dusznego worka z którego się już nigdy nie wydostanę.

faust dodano: 1 września 2016

,,Byłam pewna, że znajdę wówczas odpowiednie słowa, żeby wyrazić to, co mnie dręczy, wytłumaczyć mu, dlaczego jestem tak okropnie przerażona, dlaczego mam uczucie, jak gdyby mnie siłą wpychano coraz głębiej i głębiej do czarnego dusznego worka, z którego się już nigdy nie wydostanę."

 Zamykając się w kręgu własnego cierpienia samodzielnie zaciskasz pętle na szyi.  Życie już takie jest pasmo ciągłych przewrotnych wydarzeń które potrafią odcisnąć piętno na naszej psychice. Najważniejsze żeby podnieść się nawet chwiejnie i pokazać środkowy palec całemu światu. Największą porażką jest bezczynne czekanie na cud który nie przyjdzie i świadomość o tym że przegrało się tę bitwę dobrowolnie.

faust dodano: 15 sierpnia 2016

,,Zamykając się w kręgu własnego cierpienia samodzielnie zaciskasz pętle na szyi. Życie już takie jest; pasmo ciągłych przewrotnych wydarzeń, które potrafią odcisnąć piętno na naszej psychice. Najważniejsze, żeby podnieść się, nawet chwiejnie, i pokazać środkowy palec całemu światu. Największą porażką jest bezczynne czekanie na cud, który nie przyjdzie i świadomość o tym, że przegrało się tę bitwę dobrowolnie."

 Pragnę spokoju książek i zamknięcia w sobie. Pragnę pisać o tym co się jeszcze nie przeżyło o tym czymś tkwiącym w głębi duszy co trzeba przerafinować przeżuć przelać na papier aby nie zabiło i nie truło.

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Pragnę spokoju, książek i zamknięcia w sobie. Pragnę pisać o tym, co się jeszcze nie przeżyło, o tym czymś tkwiącym w głębi duszy, co trzeba przerafinować, przeżuć, przelać na papier, aby nie zabiło i nie truło."

 To milczenie rozrywało mnie na kawałeczki wstydziłem się siebie wstydziłem się tego co zrobiłem.

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,To milczenie rozrywało mnie na kawałeczki, wstydziłem się siebie, wstydziłem się tego co zrobiłem."

 O piątej rano nadal chciałem się zabić nienawidziłem siebie doszczętnie. Chowałem głowę w dłoniach smarkając w palce albo tępo patrzyłem przed siebie gdy już zmęczył mi się nos.

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,O piątej rano nadal chciałem się zabić, nienawidziłem siebie doszczętnie. Chowałem głowę w dłoniach, smarkając w palce, albo tępo patrzyłem przed siebie, gdy już zmęczył mi się nos."

 Zdarzają się dni kiedy budzę się i nie chcę ani nie mogę wstać z łóżka. Bo jest ciemno bo pada deszcz bo jest mgła bo jest zimno bo wszystko jest kompletnie bez sensu bo jestem stary bo jestem brzydki bo nikt mnie nie kocha nikt nie ma dla mnie czasu i nikt nie rozumie.

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Zdarzają się dni, kiedy budzę się i nie chcę ani nie mogę wstać z łóżka. Bo jest ciemno, bo pada deszcz, bo jest mgła, bo jest zimno, bo wszystko jest kompletnie bez sensu, bo jestem stary, bo jestem brzydki, bo nikt mnie nie kocha, nikt nie ma dla mnie czasu i nikt nie rozumie."

 Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten w którym czujesz że wszystko jest tak jak powinno. Nie chodzi o wielkie niesamowite wydarzenia które zmieniają twoje życie o 180 stopni tylko o spokój ducha o zasypianie z poczuciem że twoje jutro jest bezpieczne a wszystkie sprawy są poukładane.

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane."

 Muszę ci coś wyznać jesteś jedyną kobietą do której piszę do której piszę tak jak piszę jaki jestem czego pragnę. Ty jesteś właściwie moim dziennikiem ale nie milczysz jak dziennik. Nie masz tyle cierpliwości. Zawsze się wtrącasz kontrujesz sprzeciwiasz mi się bałamucisz mnie. Jesteś dziennikiem z twarzą ciałem i figurą. Myślisz że cię nie widzę myślisz że cię nie czuję. Błąd. Błąd. Taki błąd. Kiedy do ciebie piszę to przyciągam cię do siebie bardzo blisko. Zawsze tak było.

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Muszę ci coś wyznać, jesteś jedyną kobietą, do której piszę, do której piszę tak, jak piszę, jaki jestem, czego pragnę. Ty jesteś właściwie moim dziennikiem, ale nie milczysz jak dziennik. Nie masz tyle cierpliwości. Zawsze się wtrącasz, kontrujesz, sprzeciwiasz mi się, bałamucisz mnie. Jesteś dziennikiem z twarzą, ciałem i figurą. Myślisz, że cię nie widzę, myślisz, że cię nie czuję. Błąd. Błąd. Taki błąd. Kiedy do ciebie piszę, to przyciągam cię do siebie bardzo blisko. Zawsze tak było."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV