głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
corvus_albus Czasami wydaje mi się że noszę w sobie potwora mieszka w pustej grocie gdzie powinno być serce i przy takiej czy innej okazji rozrasta się wypełniając mnie po

corvus_albus

corvus_albus.moblo.pl
Czasami wydaje mi się że noszę w sobie potwora mieszka w pustej grocie gdzie powinno być serce i przy takiej czy innej okazji rozrasta się wypełniając mnie po brz
 Czasami wydaje mi się że noszę... teksty

corvus_albus dodano: 22 maja 2015

,,Czasami wydaje mi się, że noszę w sobie potwora; mieszka w pustej grocie, gdzie powinno być serce, i przy takiej czy innej okazji rozrasta się, wypełniając mnie po brzegi, a wtedy nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić coś nie tak. Ten potwór zionie kłamstwami, cuchnie perfidią."

 Hurra! Podepnę się pod prąd i... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Hurra! Podepnę się pod prąd i będę udawał tramwaj."

 Czekam w strachu aż wywinie mi... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Czekam w strachu, aż wywinie mi jakiś numer.  Czasami, ale tylko czasami, uda mi się przewidzieć jej zamiar i skierować jak najszybciej swoje kroki w kierunku, z którego zagrożenie nie nadchodzi, gdzie nie będą słyszalne słowa, które mogą ją zdenerwować i pobudzić do aktywnego wyrażania emocji.

 Kto by pomyślał że idee są tak... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Kto by pomyślał, że idee są tak kruchymi tworami. Najwyraźniej potrafią tylko przeżyć w sprzyjających warunkach panujących wewnątrz głowy. Gdy nieopatrznie zostaną poddane warunkom panującym w świecie zewnętrznym, giną. Mordują je realia życia."

 Pytałem siebie czym sobie na to... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Pytałem siebie czym sobie na to zasłużyłem. Gęba mi zaś odpowiedziała: "Siedziałeś cicho zbyt długo, tolerując zbyt wiele. Mnie się już żółć przelała i więcej obłudy oraz hipokryzji nie stoleruję. Przerywam twe milczenie"."

 Znowu minie kilka dni zanim... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Znowu minie kilka dni zanim, któregoś ranka obudzę się i zmiarkuję, że wszystko jak równie szybko przyszło, tak równie szybko i bezobjawowo odeszło. Teraz pozostało mi tylko kwaśne czekanie."

Nie. teksty corvus_albus dodał komentarz: Nie. do wpisu 20 maja 2015
 Uśmiechamy się razem do siebie... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

"Uśmiechamy się razem do siebie, choć ukradkiem ocieramy łzy."

 Nazywał się Logan. Tylko Logan.... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Nazywał się Logan. Tylko Logan. Zawsze Logan. Kilku osobom, które poznały resztę, tłumaczył się narkotykami i zwyczajami hipsów, bo to było o wiele łatwiejsze niż wyjaśnianie spraw dla większości ludzi nigdy niepojętych."

  Oni się chyba upili  jęknął... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

 ,,Oni się chyba upili - jęknął Jehan. - (...) Wielki Boże, niech będą pijani! Bo nie zniosę dziś po raz drugi jeszcze jednej porcji idiotyzmu."

 Niczego już nie potrzebujemy... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Niczego już nie potrzebujemy, jesteśmy w Mauthausen i to już koniec. Koniec wojny może też jest już blisko, ale choćby nastąpił za tydzień, nasz koniec i tak będzie szybszy."

 Sprawdzimy jaką melodię gra ta... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Sprawdzimy, jaką melodię gra ta Ptaszyna, w odróżnieniu od Rybki, bo Rybką się jest, a Ptaszyną się bywa. Grywa się różne melodie. Melodie z ptaszyną się grywa."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV