głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
corvus_albus Pytałem siebie czym sobie na to zasłużyłem. Gęba mi zaś odpowiedziała:  Siedziałeś cicho zbyt długo tolerując zbyt wiele. Mnie się już żółć przelała i więcej o

corvus_albus

corvus_albus.moblo.pl
Pytałem siebie czym sobie na to zasłużyłem. Gęba mi zaś odpowiedziała:  Siedziałeś cicho zbyt długo tolerując zbyt wiele. Mnie się już żółć przelała i więcej obłudy or
 Pytałem siebie czym sobie na to... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Pytałem siebie czym sobie na to zasłużyłem. Gęba mi zaś odpowiedziała: "Siedziałeś cicho zbyt długo, tolerując zbyt wiele. Mnie się już żółć przelała i więcej obłudy oraz hipokryzji nie stoleruję. Przerywam twe milczenie"."

 Znowu minie kilka dni zanim... teksty

corvus_albus dodano: 21 maja 2015

,,Znowu minie kilka dni zanim, któregoś ranka obudzę się i zmiarkuję, że wszystko jak równie szybko przyszło, tak równie szybko i bezobjawowo odeszło. Teraz pozostało mi tylko kwaśne czekanie."

Nie. teksty corvus_albus dodał komentarz: Nie. do wpisu 20 maja 2015
 Uśmiechamy się razem do siebie... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

"Uśmiechamy się razem do siebie, choć ukradkiem ocieramy łzy."

 Nazywał się Logan. Tylko Logan.... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Nazywał się Logan. Tylko Logan. Zawsze Logan. Kilku osobom, które poznały resztę, tłumaczył się narkotykami i zwyczajami hipsów, bo to było o wiele łatwiejsze niż wyjaśnianie spraw dla większości ludzi nigdy niepojętych."

  Oni się chyba upili  jęknął... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

 ,,Oni się chyba upili - jęknął Jehan. - (...) Wielki Boże, niech będą pijani! Bo nie zniosę dziś po raz drugi jeszcze jednej porcji idiotyzmu."

 Niczego już nie potrzebujemy... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Niczego już nie potrzebujemy, jesteśmy w Mauthausen i to już koniec. Koniec wojny może też jest już blisko, ale choćby nastąpił za tydzień, nasz koniec i tak będzie szybszy."

 Sprawdzimy jaką melodię gra ta... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Sprawdzimy, jaką melodię gra ta Ptaszyna, w odróżnieniu od Rybki, bo Rybką się jest, a Ptaszyną się bywa. Grywa się różne melodie. Melodie z ptaszyną się grywa."

 Deszcz smagał Gundertowi twarz... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Deszcz smagał Gundertowi twarz, gdy patrzył na potop za oknem, na rozwidlone, trzaskające błyskawice i na niebo wylewające wszystkie łzy, których on nie był w stanie uronić."

 Dwadzieścia lat obnosisz swoją... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Dwadzieścia lat obnosisz swoją twarzyczkę i jeszcze nie wiesz, jaki ma wyraz: ani taki, ani siaki, taka maseczka, tylko imitacja twarzy. A twarz musi, musi mieć jakiś wyraz. Ale trzeba uważać, żeby się morda z twarzy nie zrobiła, morda, rozumiesz? Trzeba znaleźć swoją twarz... "

 Nie straciłem wiary w ludzkość... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Nie straciłem wiary w ludzkość, ale nie ufam jednostkom. Przede wszystkim kiedy tylko pozbędą się ograniczeń, całkowicie się zmieniają, są jak zaprogramowane maszyny. Nagle stają się podobni do głuchych i bezdusznych sił natury."

 Wewnątrz przez większość czasu... teksty

corvus_albus dodano: 18 maja 2015

,,Wewnątrz przez większość czasu czuję właśnie to: ciągły, bezlitosny, monotonny krzyk."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV