głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
corvus_albus Wszyscy macie jakieś uszkodzenia ego próbujecie stawać na palcach najchętniej nasmarowalibyście się cali fluorescencyjną farbą. Myślę o tym że tak naprawdę nig

corvus_albus

corvus_albus.moblo.pl
Wszyscy macie jakieś uszkodzenia ego próbujecie stawać na palcach najchętniej nasmarowalibyście się cali fluorescencyjną farbą.
 Wszyscy macie jakieś uszkodzenia... teksty

corvus_albus dodano: 9 kwietnia 2015

,,Wszyscy macie jakieś uszkodzenia ego, próbujecie stawać na palcach, najchętniej nasmarowalibyście się cali fluorescencyjną farbą."

 Myślę o tym że tak naprawdę... teksty

corvus_albus dodano: 9 kwietnia 2015

,,Myślę o tym, że tak naprawdę nigdy nie mamy na nic wpływu, że nasza zdolność do kierowania tym, co zastane bywa wyjątkowo przeceniana, dlatego może ludzie kupują jogurty z nalepką dokarmiamy dzieci albo podpisują petycje w Internecie, iluzja posiadania wpływu […]. "

 Jest bardzo cienka granica między... teksty

corvus_albus dodano: 4 kwietnia 2015

,,Jest bardzo cienka granica między przyjemnością, a bólem. To dwie strony tej samej monety, jedna nie istnieje bez drugiej."

 Zawsze miałem wrażenie że... teksty

corvus_albus dodano: 4 kwietnia 2015

,,Zawsze miałem wrażenie, że wybieram najgorszy moment, żeby znów zacząć pić. Że pękam zawsze wtedy, kiedy najważniejsze jest, żebym był trzeźwy. Jakbym miał w sobie demona, który chce, żeby wszystko poszło w diabły. Żebym ja poszedł w diabły."

Zapraszam na mojego bloga. http:... teksty

corvus_albus dodano: 23 luty 2015

Zapraszam na mojego bloga. http://illusion-of-memory.blogspot.com/?m=0

 Przez całe swoje życie... teksty

corvus_albus dodano: 22 luty 2015

,,Przez całe swoje życie wysłuchiwałem, jak ludzie wmawiają mi, że jestem arogancki, nieobecny czy wręcz nieprzyjazny. A teraz czytam, że ludzie z aspergerem mają „mimikę nieodpowiednią do okoliczności”. Cóż, coś o tym wiedziałem. Kiedy byłem dzieckiem, powiedziano mi, że zmarła moja ciotka i uśmiechnąłem się, choć czułem smutek. Dostałem za to w twarz."

 Często zastanawiałem się czy... teksty

corvus_albus dodano: 22 luty 2015

,,Często zastanawiałem się, czy ten chłopiec przeżył, czy wyrósł na mężczyznę. A jeśli tak, to czy zapamiętał dzień, w którym odwróciłem się do niego plecami. To było tak, jakbym wtedy odwrócił się plecami do swojego odbicia. Zawsze dręczyły mnie podobne pytania."

 Sposób w jaki na mnie patrzyła... teksty

corvus_albus dodano: 22 luty 2015

,,Sposób, w jaki na mnie patrzyła, sprawił, że zalała mnie fala wspomnień i przez chwilę przeżywałem na nowo każdą emocję, każdą nadzieję i marzenie związane z nami."

 W myślach zatem porzuciłem ten... teksty

corvus_albus dodano: 22 luty 2015

,,W myślach zatem porzuciłem ten świat i zagłębiłem się w książkę. Tam właśnie odchodziłem, gdy życie stawało się zbyt ciężkie lub zbyt nieznośne."

 Widzisz lalki są kompletnie puste... teksty

corvus_albus dodano: 21 luty 2015

"Widzisz, lalki są kompletnie puste, zarówno pod względem ciała jak i duszy. Ta pustka łączy je ze śmiercią, ale te puste rzeczy szukają czegoś, czym mogłyby wypełnić swoją pustkę. Nie czujesz, że coś z ciebie uchodzi gdy tu jesteś? "

 Śmierć to nic przyjemnego.... teksty

corvus_albus dodano: 21 luty 2015

,Śmierć to nic przyjemnego. Pośrodku nieskończonej ciemności znajdujesz się sam jak palec. Jednak niezbyt różni się to od naszego życia. Nieważne, ilu zdobędzie się przyjaciół, ta pustka i tak zostanie."

 Don't run from a sniper you'll only... teksty

corvus_albus dodano: 5 luty 2015

"Don't run from a sniper, you'll only die tired. Peek-a-boo, I see you. You can't see me, but I see you and my spotter can too. I pull the trigger, the bullet flies. Commies watch as one of their own dies."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV