głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto mam ochotę Ci przy pierdolić. pierwszy raz w życiu jestem gotowa na to by podejść stanąć na palcach i pierd olnąć Ci w ten je bany pysk na którym widnieje ten w

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
mam ochotę Ci przy pierdolić. pierwszy raz w życiu jestem gotowa na to by podejść stanąć na palcach i pierd olnąć Ci w ten je bany pysk na którym widnieje ten wkur wiaj
mam ochotę Ci przy pierdolić.... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

mam ochotę Ci przy*pierdolić. pierwszy raz w życiu jestem gotowa na to by podejść, stanąć na palcach i pierd*olnąć Ci w ten je*bany pysk na którym widnieje ten wkur*wiający uśmiech, kur*wa.

http:  www.youtube.com... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

nie rozumiem tego jak można z dnia... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

nie rozumiem tego jak można z dnia na dzień bez żadnego powodu znienawidzić kogoś kogo jeszcze kilka dni temu kochało się nad życie.MOŻNA!

I nie będzie już żadnej miłości... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

I nie będzie już żadnej miłości, zauroczeń. Będzie tylko czysta wódka i niezliczone ilości fajek.

Uroczyście się z Tobą żegnam.... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Uroczyście się z Tobą żegnam. Oficjalnie kończę tą żałosną znajomość bez cienie smutku czy cierpienia w sercu. Dałeś mi wiele do myślenia. Pokazałeś, że nigdy nie mogłam na Tobie polegać, że zawsze to ty brałeś ode mnie ,nigdy nie dając nic w zamian oprócz kilku łez płynących po policzkach. Nigdy nie byłam niczego pewniejsza jak tego, że już Cię nie chcę, że Cię nienawidzę i, że nie masz dla mnie żadnego znaczenia. Pozwól, że teraz w całości oddam się uczuciu do faceta,który cierpliwie czekał aż znikniesz. Dzisiaj znikasz ostatni raz, nie wracasz już, bo na to nie pozwolę. Zabiłam Cię w myślach. Zapomnij, że istniałam, bo ja już nie pamiętam nawet Twojego imienia.

Najgorsze jest to  kiedy musisz... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Najgorsze jest to, kiedy musisz skończyć coś pięknego. Rozstać się z kimś, na kim naprawdę Ci zależy. Kiedy wbrew sobie mówisz 'żegnaj' mężczyźnie, którego pragniesz i potrzebujesz. Kiedy to właśnie TY musisz podjąć tę męską decyzję. Dlaczego? Żeby on nie powiedział tego pierwszy... Bo to po prostu nie ma sensu. Żadnego logicznego i kosmicznego stanu bycia. Pierdolone życie..

i kolejny raz obiecuję sobie    że... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

i kolejny raz obiecuję sobie , że zamykam rozdział o Nas ostatecznie i bezpowrotnie .

Pamiętasz pierwsze melanże?... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Pamiętasz pierwsze melanże? Wychodzenie w nocy oknem albo tłumaczenie rodzicom, że idzie się na noc do przyjaciół tylko dlatego żeby się nie dowiedzieli o imprezach. Pierwsze zaciąganie się szlugiem i kaszlanie przez trzy minuty. Pierwszy zgon i powrót do domu, zdenerwowani rodzice i potworny kac morderca na drugi dzień. Pierwsza wciągnięta kreska, pierwsza ustawka, kiedy chodziło się ze śliwami pod okiem i tłumaczenie się w domu, pierwsze wagary, malowanie ścian na mieście po nocach, pierwsza wizyta na komisariacie, chodzenie po parku z piwem w ręce i śpiewanie wulgarnych piosenek. Tłumaczenie się przed psami, wracanie do domu nad ranem. A co najważniejsze, w każdej akcji towarzyszą Ci oni. Przyjaciele, których traktujesz jak rodzinę.

nie lubię tych wieczorów  gdy... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

Czasami fajnie się uśmiechać.... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Czasami fajnie się uśmiechać. Czasami dobrze jest się śmiać z byle czego. Położyć się i patrzeć na zachodzące słońce. A rano wstać z lekkim bólem głowy ale za to z dobrym humorem. Ale tylko czasami. Bo nie mam tak codziennie. Codziennie nie jest wyjątkowo .

Jednak jakiś głos w głowie... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Jednak jakiś głos w głowie nakazał jej w końcu się pozbierać. Nie robić mu tej pieprzonej satysfakcji.

Chciałabym zostać zimną suką w... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Chciałabym zostać zimną suką w czarnych szpilkach i czerwonej sukience, szepczącą każdemu frajerowi "mam wyjebane" do ucha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV