głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika chokoreeto

To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne pewna że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy masz więcej czasu dla siebie  a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie nie jego więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie... idiotko.

allfalldown dodano: wczoraj o 18:35

To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie... idiotko.

 Podróżuje się po to ... by pewnego dnia postawić walizki i powiedzieć: to tutaj.

allfalldown dodano: wczoraj o 18:32

"Podróżuje się po to (...) by pewnego dnia postawić walizki i powiedzieć: to tutaj."

Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Gdy łącząca Cię z kimś więź słabnie naucz się jak odpuszczać. Kiedy jakaś osoba zaczyna Cię źle traktować naucz się po prostu iść dalej... Do czegoś i kogoś znacznie lepszego. Nie marnuj swojej energii próbując wymusić coś co nigdy się nie zdarzy. Ponieważ prawdą jest że na każdą osobę która Cię nie docenia przypada jeszcze więcej ludzi którzy tylko czekają by Cię pokochać tylko lepiej.

allfalldown dodano: wczoraj o 18:30

Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Gdy łącząca Cię z kimś więź słabnie, naucz się, jak odpuszczać. Kiedy jakaś osoba zaczyna Cię źle traktować, naucz się po prostu iść dalej... Do czegoś i kogoś znacznie lepszego. Nie marnuj swojej energii, próbując wymusić coś, co nigdy się nie zdarzy. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.

Kobiety nie poddają się bez powodu. Najczęściej przestają walczyć dlatego że czują się niedoceniane i zmęczone tym że ktoś kto miał być ich całym światem nie potrafił ofiarować im choćby małej części swojego czasu i odrobiny uwagi.

allfalldown dodano: wczoraj o 18:28

Kobiety nie poddają się bez powodu. Najczęściej przestają walczyć dlatego, że czują się niedoceniane i zmęczone tym, że ktoś kto miał być ich całym światem nie potrafił ofiarować im choćby małej części swojego czasu i odrobiny uwagi.

Pomysł by się angażować był naprawdę do dupy.

allfalldown dodano: 2 dni temu

Pomysł by się angażować był naprawdę do dupy.

Największą jej wadą było to że żyła złudzeniami w swojej wyobraźni tworzyła nierealne historie myślami była z nim w miejscach w których zawsze pragnęła się znaleźć. Jej wyobraźnia była idealnie poukładana szkoda tylko że życie w jednym momencie po prostu się rozsypało.

allfalldown dodano: 2 dni temu

Największą jej wadą było to, że żyła złudzeniami, w swojej wyobraźni tworzyła nierealne historie, myślami była z nim w miejscach, w których zawsze pragnęła się znaleźć. Jej wyobraźnia była idealnie poukładana, szkoda tylko, że życie w jednym momencie po prostu się rozsypało.

 Podróżuje się po to ... by pewnego dnia postawić walizki i powiedzieć: to tutaj.  E. E.

shewolfyuko dodano: 2 dni temu

"Podróżuje się po to (...) by pewnego dnia postawić walizki i powiedzieć: to tutaj." - E. E.

'bo czasem samo czekanie boli najbardziej.'

emoevelyn dodano: 5 dni temu

'bo czasem samo czekanie boli najbardziej.'

Nie odkładaj mnie na potem bo potem będzie za późno.

emoevelyn dodano: 5 dni temu

Nie odkładaj mnie na potem, bo potem będzie za późno.

Z tysiąca przyczyn . Z miliona powodów .  33

emoevelyn dodano: 5 dni temu

Z tysiąca przyczyn . Z miliona powodów . < 33

 Miałeś mnie na wyciągnięcie ręki a i tak to było dla Ciebie zbyt daleko .. x33

emoevelyn dodano: 5 dni temu

`Miałeś mnie na wyciągnięcie ręki a i tak to było dla Ciebie zbyt daleko .. x33

kup mi bilet kochanie  do przystanku happy end .

emoevelyn dodano: 5 dni temu

kup mi bilet kochanie , do przystanku happy end .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV