głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Pamiętasz pierwsze melanże? Wychodzenie w nocy oknem albo tłumaczenie rodzicom że idzie się na noc do przyjaciół tylko dlatego żeby się nie dowiedzieli o imprez

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Pamiętasz pierwsze melanże? Wychodzenie w nocy oknem albo tłumaczenie rodzicom że idzie się na noc do przyjaciół tylko dlatego żeby się nie dowiedzieli o imprezach. P
Pamiętasz pierwsze melanże?... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Pamiętasz pierwsze melanże? Wychodzenie w nocy oknem albo tłumaczenie rodzicom, że idzie się na noc do przyjaciół tylko dlatego żeby się nie dowiedzieli o imprezach. Pierwsze zaciąganie się szlugiem i kaszlanie przez trzy minuty. Pierwszy zgon i powrót do domu, zdenerwowani rodzice i potworny kac morderca na drugi dzień. Pierwsza wciągnięta kreska, pierwsza ustawka, kiedy chodziło się ze śliwami pod okiem i tłumaczenie się w domu, pierwsze wagary, malowanie ścian na mieście po nocach, pierwsza wizyta na komisariacie, chodzenie po parku z piwem w ręce i śpiewanie wulgarnych piosenek. Tłumaczenie się przed psami, wracanie do domu nad ranem. A co najważniejsze, w każdej akcji towarzyszą Ci oni. Przyjaciele, których traktujesz jak rodzinę.

nie lubię tych wieczorów  gdy... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

Czasami fajnie się uśmiechać.... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Czasami fajnie się uśmiechać. Czasami dobrze jest się śmiać z byle czego. Położyć się i patrzeć na zachodzące słońce. A rano wstać z lekkim bólem głowy ale za to z dobrym humorem. Ale tylko czasami. Bo nie mam tak codziennie. Codziennie nie jest wyjątkowo .

Jednak jakiś głos w głowie... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Jednak jakiś głos w głowie nakazał jej w końcu się pozbierać. Nie robić mu tej pieprzonej satysfakcji.

Chciałabym zostać zimną suką w... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Chciałabym zostać zimną suką w czarnych szpilkach i czerwonej sukience, szepczącą każdemu frajerowi "mam wyjebane" do ucha.

jesteśmy zbyt mądrzy by... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

jesteśmy zbyt mądrzy by zrezygnować z siebie, zbyt głupi by móc naprawić błędy, zbyt dziecinni by żyć według dorosłych, moralnych zasad i zbyt dorośli by dziecinnie się zatracić.

Zakończenie pewnych rozdziałów w... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Zakończenie pewnych rozdziałów w życiu bywa czasem bolesne.

bo są chwile w których rzuciłabym... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

bo są chwile w których rzuciłabym wszystko, wyszła pod jego dom i krzyczała jakim jest idiotą.

Czego się boję ? Boję się... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Czego się boję ? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

wiesz jak to jest kiedy idziesz na... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

wiesz jak to jest kiedy idziesz na spacer z własnym sercem i tłumaczysz mu jak dobremu kumplowi że ma się ogarnąć i dać Ci normalnie funkcjonować, bo to nie ma sensu.

wpadnij  polej  zapijemy smutek. on i... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2012

wpadnij, polej, zapijemy smutek. on i tak wróci z jutrem. wypijmy za - tych kilka lat, kilka miejsc, kilka dziewuch, kilka walk, kilka spięć i kolegów

Nie każdego dnia mam ochotę się... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2012

Nie każdego dnia mam ochotę się śmiać, rozmawiać i mieć siłę by zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV