głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Nie otwieraj swego serca każdemu człowiekowi abyś nie usunął od siebie szczęścia. więc naucz się rezygnować i krzywdzić bezboleśnie . napiszę mój numer telefonu

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Nie otwieraj swego serca każdemu człowiekowi abyś nie usunął od siebie szczęścia. więc naucz się rezygnować i krzywdzić bezboleśnie .
Nie otwieraj swego serca każdemu... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

Nie otwieraj swego serca każdemu człowiekowi, abyś nie usunął od siebie szczęścia. więc naucz się rezygnować i krzywdzić bezboleśnie .

napiszę mój numer telefonu... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

napiszę mój numer telefonu , włożę do czerwonego balonika ii puszczę go . niech leci z wiatrem tak dzisiaj księżniczki szukają swojego księcia .

Przyjaźń   wielkie słowo  zbyt... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

Przyjaźń - wielkie słowo, zbyt często nadużywane, czasami nawet deptane, wypowiadane na wyrost. Co więc oznacza przyjaźń? Zawarta przy kieliszku - bywa krucha, zauważona przedwcześnie ginie, fałszywa gaśnie zanim powstanie. Przyjaźń może istnieć tylko między prawymi.

brak miłości ? . e tam w moim... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

brak miłości ? . e tam w moim życiu to nie jest najważniejsze. najważniejsze jest to, że możesz popłakać ze swoim najlepszym przyjaciele, przytulić się i mówić bez woli, co mnie tak naprawdę gryzie, to jemu mogę powiedzieć wszystko, nie boję się wtedy samotności, bo wiem, że on jest przy mnie . każdy dzień spędzony to tak jakbym kochała kogoś, ale wiem , że to nic więcej prócz przyjaźni .

czasami jestem chamska  bo trzeba.... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

czasami jestem chamska, bo trzeba. czasami przesadzam z ocenami, bo nie daje rady. czasami o tobie nie myślę, bo nie mam ochoty. czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami, bo lubię.

  cicho  mama dzwoni.   polewaj! teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

- cicho, mama dzwoni. - polewaj!

. kur wa  słuchaj! albo daj jej... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

. kur*wa, słuchaj! albo daj jej szanse, albo skończ się do niej uśmiechać! ranisz ją, rozumiesz?

mam ochotę Ci przy pierdolić.... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

mam ochotę Ci przy*pierdolić. pierwszy raz w życiu jestem gotowa na to by podejść, stanąć na palcach i pierd*olnąć Ci w ten je*bany pysk na którym widnieje ten wkur*wiający uśmiech, kur*wa.

http:  www.youtube.com... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

nie rozumiem tego jak można z dnia... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

nie rozumiem tego jak można z dnia na dzień bez żadnego powodu znienawidzić kogoś kogo jeszcze kilka dni temu kochało się nad życie.MOŻNA!

I nie będzie już żadnej miłości... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

I nie będzie już żadnej miłości, zauroczeń. Będzie tylko czysta wódka i niezliczone ilości fajek.

Uroczyście się z Tobą żegnam.... teksty

chokoreeto dodano: 19 maja 2012

Uroczyście się z Tobą żegnam. Oficjalnie kończę tą żałosną znajomość bez cienie smutku czy cierpienia w sercu. Dałeś mi wiele do myślenia. Pokazałeś, że nigdy nie mogłam na Tobie polegać, że zawsze to ty brałeś ode mnie ,nigdy nie dając nic w zamian oprócz kilku łez płynących po policzkach. Nigdy nie byłam niczego pewniejsza jak tego, że już Cię nie chcę, że Cię nienawidzę i, że nie masz dla mnie żadnego znaczenia. Pozwól, że teraz w całości oddam się uczuciu do faceta,który cierpliwie czekał aż znikniesz. Dzisiaj znikasz ostatni raz, nie wracasz już, bo na to nie pozwolę. Zabiłam Cię w myślach. Zapomnij, że istniałam, bo ja już nie pamiętam nawet Twojego imienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV