głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto wyrosłam z bycia oddaną wierną grzeczną miłą cudowną romantyczną słodką genialną kochającą wrażliwą. nie jestem wsparciem lekiem do rany przyłóż nie ocieram łez

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
wyrosłam z bycia oddaną wierną grzeczną miłą cudowną romantyczną słodką genialną kochającą wrażliwą. nie jestem wsparciem lekiem do rany przyłóż nie ocieram łe
wyrosłam z bycia oddaną  wierną... teksty

chokoreeto dodano: 21 maja 2012

wyrosłam z bycia oddaną, wierną, grzeczną, miłą, cudowną, romantyczną, słodką, genialną, kochającą, wrażliwą. nie jestem wsparciem, lekiem do rany przyłóż, nie ocieram łez, nie przytulam na zawołanie i nie mówię, że się ułoży. jestem zniszczona, nieuprzejma, jestem nałogowcem. klnę i upijam się do nieprzytomności - odzwierciedlenie życia.

Miałam kaca  podarte rajstopy i... teksty

chokoreeto dodano: 21 maja 2012

Miałam kaca, podarte rajstopy i złamane obcasy. Rozmazany makijaż, spuchnięte oczy i świeże rany na nadgarstkach. Niedziele przecież zawsze były od umierania. W niedziele nigdy nic, nawet jakby coś się chciało. W niedziele załamuje się ręce i płacze. Niedziele nie mają w sobie nic z życia, są zaspane. Niedziele śmierdzą poniedziałkiem, a jeszcze bardziej minioną sobotą, alkoholem i wymiocinami. W niedziele najlepiej w ogóle nie rozmawiać, bo słów brakuje. Ale przecież my musieliśmy rozmawiać, wyjaśniać i próbować. Tylko później. Później, bo teraz umieram.

Teoretycznie nie tęsknie  o praktyce... teksty

chokoreeto dodano: 21 maja 2012

Teoretycznie nie tęsknie, o praktyce nie mówmy.

Potem  przez następne miesiące... teksty

chokoreeto dodano: 21 maja 2012

Potem, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

bo mnie już kurwa nic nie cieszy... teksty

chokoreeto dodano: 21 maja 2012

bo mnie już kurwa nic nie cieszy, nic, jestem wypełniona obojętnością i zrezygnowaniem,które wręcz kipi ze mnie, nie zależy mi na niczym, nie chce mi się walczyć, nie czuje takiej potrzeby, i nie myśl sobie, że to przez Ciebie, w żadym wypadku, może od Ciebie się zaczęło, ale teraz to juz zupełnie co innego .

I oczekujesz szczerości  a sam... teksty

chokoreeto dodano: 21 maja 2012

I oczekujesz szczerości, a sam trwasz w kłamstwie. I mówisz o zaufaniu, a sam nie ufasz. Czy to jest Prawda, co zagląda zza okna? Niby jest. Pozorna.

czasem się zastanawiam  czy... teksty

chokoreeto dodano: 21 maja 2012

czasem się zastanawiam, czy naprawdę masz mnie w dupie, czy po prostu sprawdzasz ile wytrzymam.

każdy z nas odczuwa jakieś skutki... teksty

chokoreeto dodano: 21 maja 2012

każdy z nas odczuwa jakieś skutki , zawalonych spraw w przeszłości.

Zdążyła się już nauczyć  że... teksty

chokoreeto dodano: 21 maja 2012

Zdążyła się już nauczyć, że czasem należy zamilknąć.

Nie otwieraj swego serca każdemu... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

Nie otwieraj swego serca każdemu człowiekowi, abyś nie usunął od siebie szczęścia. więc naucz się rezygnować i krzywdzić bezboleśnie .

napiszę mój numer telefonu... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

napiszę mój numer telefonu , włożę do czerwonego balonika ii puszczę go . niech leci z wiatrem tak dzisiaj księżniczki szukają swojego księcia .

Przyjaźń   wielkie słowo  zbyt... teksty

chokoreeto dodano: 20 maja 2012

Przyjaźń - wielkie słowo, zbyt często nadużywane, czasami nawet deptane, wypowiadane na wyrost. Co więc oznacza przyjaźń? Zawarta przy kieliszku - bywa krucha, zauważona przedwcześnie ginie, fałszywa gaśnie zanim powstanie. Przyjaźń może istnieć tylko między prawymi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV