głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czuję  że żyję teksty

briefly dodano: 5 września 2012

czuję, że żyję

mów o mnie co chcesz. wyzywaj.... teksty

briefly dodano: 4 września 2012

mów o mnie co chcesz. wyzywaj. obrażaj. krytykuj. cokolwiek. nie robi to na mnie żadnego wrażenia. mam obok ludzi, którzy wiernie przy mnie stoją. akceptują taką jaka jestem, z każdą wadą i zaletą. są bez względu na wszystko. wiedzą jaka jestem i mają głęboko w dupie twoją opinię na mój temat. więc śmiało, nie krępuj się. nie dbam o to.

jeszcze niedawno oddałabym za to... teksty

briefly dodano: 4 września 2012

jeszcze niedawno oddałabym za to wszystko. a dziś? dziś uśmiecham się do odbicia w lustrze i jestem z siebie dumna! wyzbyłam się wszelkich uczuć do ciebie. nie biegnę pod klasę by być obok ciebie. twój dotyk już na mnie nie działa. uśmiechy i spojrzenia nic nie znaczą. bez wyrzutów sumienia mogę się na ciebie wydrzeć lub uderzyć. jesteś mi całkowicie obojętny, kochanie. i jest mi z tym zajebiście dobrze!

nie znasz mnie  więc na jakiej... teksty

briefly dodano: 4 września 2012

nie znasz mnie, więc na jakiej podstawie oceniasz? wiesz o osobie, którą widzisz, o której usłyszysz w plotkach. wiesz o mnie tyle ile chcę, czyli nic.

głupia dziewczynka. wierzyła w to... teksty

briefly dodano: 1 września 2012

głupia dziewczynka. wierzyła w to co chciała. nie wiedząc, że odpowiedź ma tuż pod nosem.

miały mi pomóc  nie koniecznie w... teksty

briefly dodano: 1 września 2012

miały mi pomóc, nie koniecznie w tą stronę.

zaciskasz pięści  podnosisz głowę... teksty

briefly dodano: 1 września 2012

zaciskasz pięści, podnosisz głowę i ze łzami w oczach szepczesz, że wszystko się ułoży.

brakuje mi osób  z którymi kiedyś... teksty

briefly dodano: 31 sierpnia 2012

brakuje mi osób, z którymi kiedyś tak wiele mnie łączyło.

ze słuchawkami w uszach  patrząc w... teksty

briefly dodano: 31 sierpnia 2012

ze słuchawkami w uszach, patrząc w gwiazdy myślała o nim. tak bardzo chciała się z nim zobaczyć, wtulić się w jego ramiona i poczuć jego ciepło, bo tylko przy nim czuła się tak spokojna i bezpieczna. choć wyrządził jej tyle przykrości, nadal go kochała jak nikogo na świecie.

była samotna  ponieważ miłość... teksty

briefly dodano: 31 sierpnia 2012

była samotna, ponieważ miłość jest jednym z tych uczuć, których nie można kontrolować. kochała już kiedyś i była kochana, posmakowała, co to marzenia, chodzenie z głową w chmurach, radosna lekkość bytu. doświadczyła również bólu utraty uczuć, wypalenia. od tamtej pory postanowiła zamknąć serce na miłość, by nie tracić panowania nad swoimi uczuciami.

dla takich jak my nie ma już nic... teksty

briefly dodano: 31 sierpnia 2012

dla takich jak my nie ma już nic, nawet miłości. kumasz? mogę zagrać o to życie w kości, bo nie mam nic do stracenia oprócz niepewności / Pezet

Budzę się z krzykiem  spocony w... teksty

briefly dodano: 30 sierpnia 2012

Budzę się z krzykiem, spocony w rozpaczy Wciąż przerażony, wołać tak czy inaczej Złe duchy znacie, ty twój przyjaciel Straszne te stany, po ciemku sam w chacie Ręce się trzęsą, dreszcze, gorączka W oczach znów rozpacz, ratować nie można Wszystko cię straszy, ty znów majaczysz Znów słyszysz głosy, chcesz zagłuszyć je patrzysz Nerwowo spoglądasz i kolejny kopniak To już nawet nie działa, wszystko w środku ci siada Wiesz że się nie nadasz, zawodzisz, nic nie zdziałasz I znów rozczarowanie, szlochem dusisz ból na raz Serwujesz piekło, szumi mi w głowie Uśmiechasz się lekko, czujesz pulsujące skronie Ponownie toniesz, idziesz na dno, to koniec / RPS

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV