głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly a jeśli jutro to wszystko zniknie zostaniesz? Pragnę jedynie jakieś małej części miłości w moim życiu. Nie chcę miłości z filmów nie musisz oddawać za mnie życi

briefly

briefly.moblo.pl
a jeśli jutro to wszystko zniknie zostaniesz?
a jeśli jutro to wszystko zniknie... teksty

briefly dodano: 17 września 2012

a jeśli jutro to wszystko zniknie, zostaniesz?

Pragnę jedynie jakieś małej... teksty

briefly dodano: 17 września 2012

Pragnę jedynie jakieś małej części miłości w moim życiu. Nie chcę miłości z filmów, nie musisz oddawać za mnie życia, nie musisz mieć mnie na tapecie i robić mi śniadań do łóżka. Po prostu bądź kiedy się śmieję, kiedy milczę i kiedy płaczę. Bądź o 13 w niedzielę, kiedy łapie mnie zamula, o 2 w nocy w sobotę, kiedy poniósł mnie melanż. W tygodniu kiedy padam ze zmęczenia. Zabierz jednym uśmiechem całe zmęczenie. Przytulaj mnie wciąż, bo uwielbiam mieć swój cały świat w objęciach. Całuj i szeptaj do ucha, że kochasz. Nie pragnę byś cytowała mi wiersze, nie chcę byś nie spała nocami i pisała poematy miłosne. Po prostu mów dwa proste, a jak cudowne słowa - kocham Cię. Potrzebuje kogoś kto wypełni moje żyły niezbędna substancja, kogoś kto pokocha mnie za wady; zalety będzie uważał za dodatek. Jeśli zyskam miłość, odzyskam miłość i będę mógł żyć. / skejter

  jaka jest puenta?     nie można... teksty

briefly dodano: 17 września 2012

- jaka jest puenta? - nie można bawić się uczuciami drugiej osoby, obiecywać wielkiej miłości, a przy najbliższej okazji odchodzić do kolejnej zapominając o niej. za zdradę każdy poniesie odpowiednią karę.

nie próbuj mnie zrozumieć. sama nie... teksty

briefly dodano: 17 września 2012

nie próbuj mnie zrozumieć. sama nie jestem w stanie.

miłość! tak  miłość! jest... teksty

briefly dodano: 16 września 2012

miłość! tak, miłość! jest najważniejsza! niezależnie w jakiej postaci. miłość rodzinna. miłość przyjacielska. miłość do rzeczy. miłość do pasji. miłość do nieosiągalnego. miłość do zwierzęcia. miłość do miejsca. miłość do samego siebie. miłość do każdego/każdej. miłość do wszystkiego|! wyobraź sobie świat bez miłości. jesteś w stanie? no właśnie! miłość, miłość i jeszcze raz MIŁOŚĆ! bo w końcu "to zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości". więc kochaj najmocniej jak potrafisz, bez wyjątków.

nic już nie będzie takie jak... teksty

briefly dodano: 16 września 2012

nic już nie będzie takie jak kiedyś, zrozum. nie cofniesz słów. nie zmienisz wydarzeń. popełnione błędy będą z tobą już do końca. najważniejsze jest abyś się w tym nie zatraciła. idź przed siebie z podniesioną głową. jeszcze nie raz stracisz to na czym ci zależy.

O Panie  daj mi broń  przysięgam... teksty

briefly dodano: 16 września 2012

O Panie, daj mi broń, przysięgam Zastrzelę jego lub ją O Panie, daj mi broń, przysięgam Mogę nawet zastrzelić siebie / Kamil Bednarek

a co gdyby wszystko było inaczej?... teksty

briefly dodano: 15 września 2012

a co gdyby wszystko było inaczej? gdybym mieszkała w innym mieście? gdybym chodziła do innej szkoły? gdybym nie znała tych wszystkich ludzi? gdybym nie popełniła tylu błędów? gdyby on wciąż tu był? gdybym nie była wtedy na basenie? gdybym pozostała przy "dawnej sobie"? gdybym nie spróbowała pierwszego szluga, pierwszego piwa? gdybym wciąż uczyła się grać na gitarze? gdybym nie miała alergii? gdybym pilnie się uczyła? gdybym inaczej wyglądała? gdybym była inna?

ile jesteś w stanie poświęcić dla... teksty

briefly dodano: 15 września 2012

ile jesteś w stanie poświęcić dla własnego szczęścia?

i niby wszystko jest tak jak powinno.... teksty

briefly dodano: 13 września 2012

i niby wszystko jest tak jak powinno. uczę się wszystkiego od nowa. czuję się na prawdę szczęśliwa. a mimo to brakuje mi tego co było. nie chodzi mi o niego. brakuje mi poczucia bezpieczeństwa. poczucia, że komuś na mnie zależy.

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci... teksty

briefly dodano: 13 września 2012

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę, przed którą świat stoi otworem, która nie boi się walczyć o swoje pragnienia która każdego dnia smaruje chleb marzeniami. Twoim odbiciem powinien być ktoś kto się nie poddaję, dla kogo słowa 'nie da się' to tylko 'wymaga więcej czasu'. Uwierz, ten obraz zmarnowanego człowieka nie powinien być Tobą.

głupia lekcja. na pewno nic sobie z... teksty

briefly dodano: 13 września 2012

głupia lekcja. na pewno nic sobie z niej nie zrobisz. kpiąc, śmiejąc się, komentując nie wyobrażasz sobie co czułam. przez 45 min wróciły jedne z najgorszych wspomnień. obolałe, sine, zimne ciało. na suficie pojawiały się kolejne lampy. słyszałam diagnozy i przerażone reakcje. widziałam jedynie kontury postaci. nie mogłam się ruszyć, odezwać, wykonać czegokolwiek. poczułam ukłucie, ciepło, wszystko się rozmazało. gdy się obudziłam wszędzie było biało. nade mną pojawiła się uśmiechnięta twarz brata. twarz w której widziałam lęk. nie wiedziałam co się stało, gdzie jestem, dlaczego. do dziś żałuję tego co usłyszałam. wierz mi lub nie, nie wiesz co to strach. ale spróbuj się postawić w takiej sytuacji. nadal cię to śmieszy?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV