głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly chcę i to bardzo ale boję się że ponownie nie zapanuję nad nerwami i zniszczę kolejny utwór. to nie jest tak. moje reakcje nie są związane z uczuciem do niego b

briefly

briefly.moblo.pl
chcę i to bardzo ale boję się że ponownie nie zapanuję nad nerwami i zniszczę kolejny utwór.
chcę i to bardzo  ale boję się... teksty

briefly dodano: 21 września 2012

chcę i to bardzo, ale boję się, że ponownie nie zapanuję nad nerwami i zniszczę kolejny utwór.

to nie jest tak. moje reakcje nie są... teksty

briefly dodano: 21 września 2012

to nie jest tak. moje reakcje nie są związane z uczuciem do niego, bo wierz mi, że nienawidzę go z całego serca. tu chodzi o wspomnienia. nachalne wypominanie tego co było. wpierdalanie się w każdą rozmowę. stukanie, klaskanie, komentowanie, gwizdanie, bawienie włosami, wszystko to co wie, że wyprowadza mnie z równowagi i obserwowanie moich reakcji z wkurwiającym uśmieszkiem. nienawidzę kurwa. nie żartuję życząc mu śmierci. chcę tego, bardziej niż możesz sobie wyobrazić. i wiesz co? cholernie żałuję, że zatrzymałam rękę. giń szmato!

spadam. czuję jak tracę grunt pod... teksty

briefly dodano: 21 września 2012

spadam. czuję jak tracę grunt pod nogami. wokół przyjaciele z klasy, nieważne. jak mogłam do tego dopuścić? zagryzam wargę. ledwo powstrzymuję płacz. jej jeden uścisk wystarczył by wszystko uspokoić.

Niektórzy szukają  nigdy nie... teksty

briefly dodano: 20 września 2012

Niektórzy szukają, nigdy nie znajdując drogi, w krótkim czasie marnieją. Znalazłem ciebie, coś kazało mi zostać. Poddałem się swojemu egoizmowi. I jak ja tęsknie za kimś kogo mogę przytulić kiedy nadzieja znika. [...] Bo jestem samotny i zmęczony. I znów za tobą tęsknię, o nie. Jeszcze raz / Avenged Sevenfold

czuję zwątpienie  tylko to czuję... teksty

briefly dodano: 19 września 2012

czuję zwątpienie, tylko to czuję dzisiaj / HIFI Banda

cokolwiek by się działo  bądź... teksty

briefly dodano: 18 września 2012

cokolwiek by się działo, bądź szczęśliwy. na przekór wszystkiemu i wszystkim. nic nie jest takie złe jak się wydaje. możesz wszystko pokonać. nigdy nie jesteś sam, zawsze stoi ktoś obok. ciesz się każdym porankiem i wieczorem. ciesz się mijając ludzi. ciesz się jedząc, kąpiąc, ucząc się, czytając, słuchając muzyki. ciesz się najmniejszymi rzeczami. nie zapomnij! bo bez radości ten świat będzie jeszcze bardziej szary i brudny. a wystarczy Twój jeden uśmiech by wszystko się zmieniło.

Ponieważ mam dość mojego... teksty

briefly dodano: 18 września 2012

Ponieważ mam dość mojego niewdzięcznego serca Więc dzisiaj zamierzam je wyciąć i zrestartować Bo chciałabym utrzymywać moje problemy nierozstrzygnięte Najciemniej jest zawsze przed świtem I jest ciężko tańczyć z diabłem na plecach Więc strząśnij go! / Florence + The Machine

jedna piosenka. zamykam oczy  nie... teksty

briefly dodano: 18 września 2012

jedna piosenka. zamykam oczy, nie potrzebuję ich. wyostrzam wszystkie zmysły. dzieje się coś niesamowitego. całkowicie odpływam. ten głos, słowa pełne emocji, solówka dotykająca najciemniejszych miejsc w sercu. siedem minut. wewnętrzne uspokojenie na wiele godzin. wciąż nie rozumiesz za co Go tak kocham?

 On ma duszę diabła  umysł Boga... teksty

briefly dodano: 18 września 2012

"On ma duszę diabła, umysł Boga i serce anioła"

to boli. niepotrzebne gesty.... teksty

briefly dodano: 18 września 2012

to boli. niepotrzebne gesty. niepotrzebne słowa. nie uśmiechnę się, nie dla ciebie. odejdź i pozwól mi odejść. nie czuję się dobrze, gdy jesteś obok. a przy tym odczuwam chorą satysfakcję i współczucie dla twojej ukochanej. fuck off!

prawda jest taka  że wszyscy marzymy... teksty

briefly dodano: 17 września 2012

prawda jest taka, że wszyscy marzymy o jednym. i w jakikolwiek sposób byśmy się przed tym bronili, wieczorem odczujemy jej brak. spójrz w odbicie w lustrze, uśmiechnij się. każdy z nas zasługuje by kochać i być kochanym. masz prawo być szczęśliwym.

nie możesz tego zniszczyć. za dużo... teksty

briefly dodano: 17 września 2012

nie możesz tego zniszczyć. za dużo poświęciłaś. pamiętaj te gesty nic nie znaczą. jesteś jedynie alternatywą na nieobecność ukochanej. nie rób sobie nadziei. nie warto cierpieć przez takiego dupka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV